Wisła KrakówWisła Kraków
2 : 0
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
95'

Koniec meczu! Wisła w zdecydowanie lepszej sytuacji przed rewanżem. Zyskując dwubramkową zaliczkę może spokojnie szykować się na rewanż w Białymstoku.

93'

Zmiana w Wiśle. Sikorski zastępuje Kosowskiego żegnanego gromkimi brawami.

89'

Żółta kartka dla Ukaha za faul na Jaliensie

86'

Smolarek zastępuje Plizgę

84'

Żółta kartka dla Stolarskiego

79'

Ciekawostką jest, że obecnie na boisku w drużynie "Białej Gwiazdy" znajduje się 7 zawodników z Polski. To nie był tak częsty widok jeszcze niedawno.

75'

Błąd zawodnika Jagielloni, piłkę w polu karnym przejął Wilk i podawał do Chrapka, który nie wykorzystał szansy i przeniósł piłkę nad poprzeczką

73'

Zmiana w zespole Jagielloni: Frankowski zastępuje Min Kyun Kima. Kibice witają byłego zawodnika Wisły brawami.

69'

Kolejna zmiana w drużynie "Białej Gwiazdy". Chrapek wchodzi na boisko za Boguskiego.

68'

Małecki uderzał na bramkę Słowika. Piłka musnęła jednak jedynie boczną siatkę.

65'

Zmiana także w drużynie Jagielloni. Schodzi Bandrowski, zastępuje go Grzyb.

64'

Zmiana, wywołany przez kibiców Stolarski zastępuje Ilieva

57'

Cóż za okazja! Uderzał jeden z zawodników Jagielloni, piłka odbiła się od słupka, a kolejny strzał zablokował Kosowski. Świetna szansa dla białostoczan.

56'

Wielki rozpęd Bandrowskiego, strzał i piłka... nad bramką

54'

Kolejna kartka, tym razem dla Plizgi

53'

Żółtą kartką ukarany Głowacki

51'

Sędzia dyktuje rzut karny dla Jagielloni i nie ma gola.... Pareiko broni strzał Kupisza!!!!!

47'

Podanie Alexisa Norambueny do Tomasza Kupisza,ale Kew Jaliens wygrywa pojedynek ze skrzydłowym Jagi.

46'

Sędzia Rynkiewicz rozpoczyna drugą odsłonę spotkania

21:00

Podczas meczu kibice Wisły kilkukrotnie głośno wspierali Pawła Stolarskiego, młodego zawodnika Wisły, który dzisiejsze spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych zespołu "Białej Gwiazdy". W Krakowie z ciekawością oczekiwany jest jego występ w seniorskiej drużynie.

20:50

Wisła prowadzi do przerwy z Jagiellonią 2:0 po dwóch bramkach Rafała Boguskiego. W końcu kibice przy Reymonta doczekali się bramek i lepszej niż ostatnio postawy swoich ulubieńców. Jagiellonia prezentuje się słabo i musi wiele poprawić po przerwie, by móc starać się o korzystniejszy rezultat.

20:49

Koniec pierwszej części spotkania.

45'

GOOOOOOOOOOL! BOOOOOOGUSKI! Kosowski uderzał na bramkę, a piłkę po wybiciu bramkarza dobił Boguski.

44'

Żółta kartka dla Pazdana

40'

Sobolewski zagrywał na lewą stronę do Małeckiego, a ten idealnie "wyłożył" piłkę do Boguskiego. Napastnikowi Wisły pozostało skierować futbolówkę do bramki

39'

BOGUUUUUSKIIII I GOOOOOOOL!!!!!!!

37'

Piłkę z dystansu uderzał Pazdan - w znaczącej odległości od bramki

35'

Tymczasem groźnie było pod bramką Wisły. Plizga urwał się obrońcom Wisły, ale ostatecznie sprawę wyjaśnił Pareiko

34'

Niezłą dyspozycję prezentuje dziś Kosowski. Kibice "Białej Gwiazdy" z pewnością mają nadzieję, że któreś z jego dośrodkowań w końcu otworzy wiślakom drogę do bramki

33'

Dobre zagranie w kierunku Ilieva, ale pogubił się w tym wszystkim zawodnik Wisły i piłkę przejmują goście

31'

Pareiko zagrywał na lewą stronę do... Kulawika

30'

Przedarli się przez obronę Wisły zawodnicy Jagielloni, aż w końcu zatrzymał ich... Boguski

28'

Żółta kartka dla Kosowskiego za faul na Ukahu

24'

Żółtą kartką ukarany Iliev

23'

Kolejne świetne dośrodkowanie "Kosy", piłkę uderzał Głowacki, ale znów dobra interwencja bramkarza gości

22'

Niezłe dośrodkowanie Kosowskiego. Piłki był bliski przejęcia Jaliens, lecz udanie interweniuje Słowik

18'

Z wolnego po ziemi uderzał Quintana - piłka trafiła prosto w ręce Pareiki

18'

Żółta kartka dla Chaveza

16'

Wisła zdecydowanie przeważa. Choć z dużej chmury mały deszcz: dość liczne akcje nie przynoszą żadnych korzyści bramkowych.

11'

Jovanic ładnie minął białostoczan, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata

8'

Zbyt głębokie podanie do napastników Jagiellonii Białystok. futbolówkę bez problemu łapie Pareiko.

6'

Długie podanie w kierunku Ilieva - bezskuteczne.

6'

Podaniem w pole karne szukał kolegów Patryk Małecki. Jednak żaden z zawodników nie pokusił się o powalczenie o piłkę - przejmuje ją Słowik

4'

Rzut wolny dla Wisły po faulu na Kosowskim. "Kosa" dośrodkowywał, a piłkę głową musnął... Głowacki

2'

Zaczęła Jagiellonia i to jej zawodnicy oddali pierwszy strzał na bramkę. Pareikę postraszyć próbował Norambuena.

1'

Sędzia gwiżdże po raz pierwszy i rozpoczyna mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Jagiellonią Białystok!

19:58

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę.

19:54

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków kontynuuje akcję z darmowymi wejściówkami dla najmłodszych. Już na dzisiejszym meczu dzieciaki za darmo będą mogły obejrzeć mecz z trybun stadionu przy Reymonta.

19:53

W drużynie białostoczan nie ma znaczących problemów kadrowych. Jedyna obawa pojawiła się, gdy z treningu zszedł Alexis Norambuena, ale szkoleniowiec Jagielloni zapewnił, że nie doznał on poważnego urazu i dziś ten zawodnik znalazł się w podstawowym składzie.

19:51

Niepewny jest występ kontuzjowanego ostatnio Łukasza Garguły. Natomiast w 18 meczowej znalazło się miejsce dla Osmana Chaveza, który także borykał się z urazem. Z kolei z powodu niezałatwionych formalności wizowych, z pewnością zabraknie dziś nowego nabytku „Białej Gwiazdy”, Emanuela Sarkiego.

19:48

„Franek” wywróżył, że miecze w Pucharze Polski skrzyżują drużyny Wisły i Jagielloni. Po meczu tych drużyn w lidze udzielając wywiadu stwierdził, że być może wróci jeszcze na Reymonta, gdy krakowianie i białostoczanie trafią na siebie w Pucharze. Tak też się stało.

19:44

To moja ostatnia runda w karierze, więc w czwartek najprawdopodobniej rzeczywiście zagram po raz ostatni przy Reymonta – mówił przed meczem napastnik białostoczan, Tomasz Frankowski, piłkarz niegdyś związany z drużyną „Białej Gwiazdy”.

19:38

Puchar Polski jest dla wiślaków jedyną szansą na osiągniecie jakiegokolwiek sukcesu w rozgrywkach na polskich boiskach i drogą ku europejskim występom. Fakt ten podkreślał szkoleniowiec Wisły, Tomasz Kulawik - Puchar Polski jest dla nas jedyną drogą do europejskich rozgrywek.

19:35

Pewny dobrej dyspozycji swojego zespołu jest trener Jagielloni, Tomasz Hajto - W pełni skoncentrowani, zaangażowani pojedziemy do Krakowa i przywieziemy korzystny wynik.

19:32

Radością nie tryskają także fani z Białegostoku. Jagiellonia fatalnie rozpoczęła sezon wiosenny. Białostoczanie ulegli Podbeskidziu 0:4 i zajmują 11. lokatę w lidze.

19:29

Wisła Kraków obecny sezon zaliczyć musi do wybitnie nieudanych. Katastrofalna gra drużyny przekłada się na dorobek punktowy. Krakowianie zajmują dopiero 13. miejsce w tabeli, co niezbyt optymistycznie nastraja kibiców „Białej Gwiazdy” przed pojedynkiem w Pucharze Polski.

19:23

To pierwsze spotkanie ćwierćfinałowego dwumeczu. Rewanż zostanie rozegrany 12 marca o 18:00 w Białymstoku.

19:21

Już dziś o godzinie 20 Wisła Kraków będzie podejmować drużynę Jagielloni Białystok w rozgrywkach o Puchar Polski. Zapraszamy na relację live w Ekstraklasa.net!