Warta Poznańwarta
1 : 0
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
19:27

Podbeskidzie w drugiej połowie starało się strzelić bramkę wyrównującą i był taki moment, kiedy wydawało się, że Górale są tego blisko. W końcówce zagrali jednak zbyt nerwowo, a Robert Kasperczyk tylko wściekał się na sędziego, które wg niego nie gwizdał fauli na piłkarzach jego zespołu. Wydaje się, że wynik w Poznaniu jest jednak zasłużony.

93'

Koniec meczu! Warta w 1/8 finału Pucharu Polski.

92'

A sędzia biegł w tej sytuacji tak szybko, że aż wypadły mu kartki!

92'

Rzut wolny dla Górali i nawet Mateusz Bąk poszedł w pole karne Warty! Nic z tego, obrońcy wybili piłkę i ta trafiła do Pawłowskiego, który niepotrzebnie próbował podawać. Bramka była pusta, trzeba było strzelać!

90'

3 minuty dolicza Sebastian Tarnowski. 3 minuty nadziei dla Podbeskidzia.

89'

Gra nam się w końcówce zaostrzyła. Co chwile jakieś starcie, faul, a sędzia chyba nie do końca na tym wszystkim panuje.

87'

Ożywiły się po raz pierwszy trybuny w Ogródku! "Jeszcze jeden, jeszcze jeden" - zaczęli krzyczeć fani Warty. Wstali też kibice z Bielska, którzy zameldowali się w Poznaniu w 8 osób!

86'

Za faul na Malinowskim, żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Bartczak.

85'

Dariusz Łatka ładnie zagrywał do wchodzącego w pole karne Ziajki, ale ten stracił piłkę. Było jeszcze troszkę zamieszenia, ale ostatecznie obrońcy Warty wyjaśnili sytuację.

83'

Niecelny strzał Damiana Chmiela.

80'

Ostatnia zmiana w ekipie z Poznania. Za Grzeszczyka wchodzi Bartłomiej Pawłowski.

79'

Z wolnego znów dobrze dogrywał piłkę Chmiel, a Radliński dość niepewnie wybijał tę piłkę.

78'

Fajny rajd Jakóbowskiego, który trzy razy się przewracał zahaczany przez rywali i dopiero za trzecim razem sędzia odgwizdał na nim faul.

75'

Niecelny strzał Kosznika.

75'

Strzał Grzeszczyka z 20 metrów był zbyt sygnalizowany, dlatego mimo, że piłka leciała pod poprzeczkę, Mateusz Bąk łatwo ją złapał.

73'

Rzut rożny wykonał Damian Chmiel, do główki doszedł Pawela, ale jego strzał łapie Radliński.

72'

Na prawej stronie dryblować próbował Szczęsny, ale łatwo zatrzymał go Kosznik.

70'

Chwila przestoju i spokojniejszej gry. Po raz pierwszy w tym meczu.

67'

Po 10-minutowej nawałnicy gości, teraz te ataki troszkę osłabły. Za dużo jest niedokładności w grze Górali pod bramką rywala. Szwankuje przede wszystkim ostatnie podanie - dośrodkowania bielszczan najczęściej lądują w rękawicach Radlińskiego.

66'

Zmiana również w Podbeskidziu. Szczęsny zmieni Sachę. Kasperczyk wprowadza kolejnego napastnika.

64'

Zmiana w Warcie. Za Trochima wchodzi Adrian Bartkowiak.

62'

Dośrodkowanie Malinowskiego w pole karne i z 5 metrów niecelnie strzelał głową Pawela.

60'

Podbeskidzie wreszcie zaczęło dobrze grać w piłkę. W ogóle widowisko jest bardzo dobre. Dużo lepsze, niż to co w czwartek widzieliśmy na Bułgarskiej...

58'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, głową strzela Byrtek, a z linii bramkowej wybija Marciniak! Kolejna szansa dla gości.

57'

Powinna być bramka dla gości. Sacha podał do Paweli, który prawą stroną wchodził w pole karne. Powinien strzelać, ale podawał jeszcze do Malinowskiego. Niecelnie!!! Kasperczyk wściekły krzyczy na swoich piłkarzy za zmarnowanie tej akcji!

56'

I właśnie Chmiel strzela z linii pola karnego. Niewiele mu brakło do szczęścia!

55'

Damian Chmiel zmienia Lirana Cohena.

52'

Michał Jakóbowski strzela bramkę głową, ale był na spalonym...

50'

Troszkę lepiej wygląda po przerwie gra "Górali", ale na razie to wciąż za mało na dobrze dysponowaną dziś Wartę.

50'

Znowu faulowany Jakubowski, który trzyma się za twarz. Liran Cohen chyba niecelowo uderzył go w twarz nogą i dostaje za to "żółtko".

49'

Za faul na Jakubowskim żółta kartka dla Malinowskiego.

48'

Świeży wprowadzony na boisko Malinowski zagrał na prawo do Sokołowskiego, który dośrodkował z linii końcowej, ale piłkę w polu karnym wybij Bartczak.

46'

W przerwie zmiana w w Podbeskidziu. Wojciecha Reimana zmienił Piotr Malinowski.

46'

Goście rozpoczynają drugą połowę.

18:20

Warta zasłużenie prowadzi w Ogródku z Podbeskidziem 1:0. Miło się dziś patrzy na grę podopiecznych Czesława Owczarka. Goście zaczęli grać dopiero po stracie gola, ale ich akcji pod bramką Radlińskiego było jak na lekarstwo. Zobaczymy, czy to zmieni się po przerwie.

46'

Koniec pierwszej połowy!

45'

1 minutę dolicza sędzia Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

43'

Sprzed pola karnego z woleja niecelnie strzelał Bartoszek. Piłka wyraźnie zeszła mu z nogi. Ten strzał zakończył piękną akcję Warty, kiedy gospodarze przez długą chwilę swobodnie rozgrywali piłkę.

39'

Po zagraniu Grzeszczyka z lewej strony, Bartoszek trafił w poprzeczkę!

38'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie strzelał Sokołowski. Tuż obok słupka!

37'

Obrońca Warty ładnie powstrzymał w polu karnym Pawelę. Goście atakują coraz śmielej.

34'

Brzydki faul Łatki na Grzeszczyku, ale sędzia tym razem nie sięgnął po kartkę.

33'

Z rzutu wolnego z prawej strony zagrywał Król, zamieszanie w polu karnym Warty, ale ostatecznie łapie piłkę Radliński.

31'

Zmiana w Warcie. Alain Ngamayama musi opuścić boisko z powodu kontuzji. W jego miejsce melduje się Artur Marciniak.

31'

Groźna sytuacja dla Warty. Magdziarz dośrodkował do Trochima, ale ten zamykając akcję trafił tylko w boczną siatkę.

28'

Niecelny strzał Cohen zza pola karnego.

27'

Za faul na Paweli żółtą kartką ukarany Mysiak.

26'

Powinno być 2:0 dla Warty! Jakubowski zauważył dobrze wychodzącego z prawej strony Bartosiaka, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale strzelił w sam środek bramki! Bąk nie miał problemu z obroną.

25'

Pierwsza naprawdę dobra akcja Podbeskidzia. Sacha przedarł się środkiem boiska i zagrał do Reimana, ale ten stracił w polu karnym piłkę.

24'

Niecelnie z rzutu wolnego uderzał Grzeszczyk.

23'

Ngamayama wrzucał piłkę miękko na głowę Magdziarza, ale ten przegrał pojedynek główkowy z obrońcą.

23'

Jeszcze przed rzutem karnym Robert Kasperczyk wysłał na rozgrzewkę Komana, Janeczkę i Malinowskiego. Będzie musiał szybko zmienić trener Podbeskidzia, bo nie wygląda to dobrze.

21'

Grzegorz Bartczak strzela w prawy dolny róg bramki bramki. Bąk nie miał szans.

20'

Kosznik faulowany przez Pawele w polu karnym. Będzie rzut karny!

14'

Warta sprawia na razie lepsze wrażenie. Kontroluje mecz, częściej atakuje. Zobaczymy jak długo goście będą schowani za podwójną gardą.

11'

Grzeszczyk zagrał na prawo do Magdziarza, ten dośrodkował w pole karne, tam piłkę wybił piłkę Byrtek.

10'

Nieźle zapowiadająca się akcja Warty. Ngamayama szarżował na prawej stronie boiska, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i w efekcie ją stracił.

9'

Kopia sytuacji sprzed 4 minut. Grzeszczyk znów z rzutu rożnego, piłkę przed pole karne wybił Sokołowski, a Trochim huknął niecelnie z dystansu.

6'

We własnym polu karnym Ziajkę uprzedził Mysiak, po płaskim dośrodkowaniu z prawej strony boiska.

5'

Rzut rożny dla Warty. Łukasz Grzeszczyk dośrodkowuje, głową wybijał Michal Piter-Bucko, ale piłka trafiła przed pole karne. Tam dopadł do niej Wojciech Trochim, ale uderzył bardzo niecelnie.

4'

Trochim faulowany przez Wojciecha Reimanna na 25 metrze przed bramką Podbeszkidzia. Strzelał Krzysztof Bartoszak, ale Mateusz Bąk popisał się bardzo dobrą intwerwencją.

3'

Warta próbuje wysoko atakować gości z Bielska-Białej. Na razie trwa jednak wzajemne badanie rywala.

2'

Dośrodkowanie Fabiana Paweli z prawej strony boiska, piłka ląduje w rękach Radlińskiego.

2'

Gospodarze w białych strojach, goście w czerwonych.

1'

Zaczynamy! Zaczęli piłkarze Warty.

17:27

Piłkarze są już w tunelu, zaraz początek spotkania. Na trybunach nie więcej 500 osób. Na szczęście przestało padać (chwilowo?).

17:25

Warta zaczęła sezon od wyjazdów nad morze. Teraz czas na powrót na stary stadion przy Drodze Dębińskiej, który był zawsze szczęśliwy dla Zielonych. Tyle, że rywal dziś jest z pewnością z wyższej półki. Dla Podbeskidzia mecz w Poznaniu będzie pierwszym poważnym sprawdzianem przed startem ekstraklasy.

17:10

W Ogródku niestety łatwo nam nie jest. Właśnie zaczął padać deszcz, a niestety nie ma tu daszku nawet nad trybuną prasową. Ta usytuowana jest bardzo nietypowo, bo w narożniku boiska...

A obiekt jeszcze wczoraj wyglądał tak: Ogródek

Ogródek

17:06

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Richard Zajac, Damian Chmiel, Piotr Malinowski, Damian Szczęsny, Piotr Koman, Mateusz Janeczko.

17:05

Ławka rezerwowych Warty: Adrain Lis, Piotr Giel, Adrian Bartkowiak, Adam Mójta, Artur Marciniak, Bartłomiej Pawłowski, Marcin Trojanowski

17:03

Znamy już składy obu zespołów. Piłkarze obu zespołów już się rozgrzewają. Za chwilę podamy ławki rezerwowych.

16:40

- Obyśmy dzisiaj nie popełniali błędów i oby szczęście nam dopisało! Liczę na walke do samego końca! - napisała na swoim Twitterze prezes Warty Izabella Łukomska-Pyżalska.

16:39

Po wysokim zwycięstwie nad Kotwicą Kołobrzeg, w kolejnym pucharowym spotkaniu gracze Warty Poznań podejmą na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Czy zdołają sprawić niespodziankę, pokonując grający w Ekstraklasie zespół? Zaczynamy relację LIVE! Początek spotkania o 17:30.