Koniec! Śląsk wygrał z Flotą 3:2. Rewanż w Świnoujściu 13 marca

90'

Sędzia doliczył trzy minuty, a Ćwielong trafił w 95 minucie...

90'

Bardzo podobna bramka do tej, którą zdobył Sobota. Ćwielong strzałem tuż zza pola karnego zaskoczył Kasprzika

90'

Goool! Piotr Ćwielong na 3:2 dla Śląska!

90'

Bartosz Śpiączka w miejsce Krzysztofa Bodzionego

90'

Trzy minuty dodatkowe mają obie drużyny, aby zdobyć zwycięskiego gola

88'

Groźne pod bramką Śląska! Znowu było wielkie zamieszanie i tym razem to Marian Kelemen uratował gospodarzy po strzale z dziesięciu metrów Stasiaka. Wcześniej futbolówkę z linii bramkowej wybił Sobota

86'

Bodziony nie miał za bardzo jak dośrodkować w pole karne, więc nabił rywala i wywalczył rzut rożny

84'

Zamieszanie pod bramką Śląska na piątym metrze. Wszystko przerwał sędzia po zagraniu ręką piłkarza Floty

82'

Christian Nnamani - za faul

81'

Mateusz Szałek za ful na Mili

80'

Piotr Ćwielong zmienił Sylwestra Patejuka

79'

Strzelał głową Mysiak, jednak nie trafił czysto w piłkę i ta przeleciała nad poprzeczką

77'

Po rożnym dwa razy świetnie interweniował Kasprzik. Najpierw odbił strzał zza pola karnego, a po chwili jeszcze złapał piłkę po dobitce Wasiluka

77'

A jednak strzelał z wolnego Stevanović i trafił tylko w mur, na pocieszenie Śląska ma rzut rożny

76'

Faulują co chwilę piłkarze gości, po raz kolejny w okolicach własnego pola karnego. Jeszcze jedna szansa dla Mili

75'

Esnar Arifović za Arkadiusza Aleksandra

74'

Mila uderzył nad murem z rzutu wolnego w boczną siatkę

73'

Marek Opałacz - za faul taktyczny na Ostrowskim

72'

Christian Nnamani zmienił Bartłomieja Niedzielę

70'

Faule: 13-11 dla Floty

68'

Kolejna akcja ofensywna Ostrowskiego, tym razem zakończona faulem w ataku. Skrzydłowy Śląska jest aktywny, ale na razie za wiele dobrego z tego nie wychodzi

65'

Mysiak chciał dośrodkować, ale musiał zadowolić się rzutem rożnym. Lepsze to niż nic

63'

Mila na linię "szesnastki" i fatalny kiks Patejuka zamiast strzału

62'

Śląsk Wrocław - Flota ŚwinoujścieŚląsk Wrocław - Flota Świnoujście

61'

Sporo fauli, szarpanej gry po tym jak gospodarze wyrównali

59'

Zablokowany strzał Elsnera tuż przed linią pola karnego Floty

56'

Waldemar Sobota strzałem przy słupku z siedemnastu metrów pokonał Kasprzika

56'

Goool! Waldemar Sobota i mamy 2:2!

56'

Ostrowski w pole karne, gdzie strzelał niecelnie głową Elsner

55'

Sebastian Olszar - druga żółta kartka za faul na Wasiluku

54'

W odpowiedzi dwa dośrodkowania Patejuka - oba nieudane, padły łatwo łupek gości ze Świnoujścia

53'

Niedziela po akcji prawą stroną zagrał w pole karne do Aleksandra, ale tego uprzedził dobrą interwencją Wasiluk

50'

Patejuk zdecydował się na strzał z dystansu, trafił prosto w rywala i Kasprzik spokojnie złapał toczącą się piłkę

48'

Marek Wasiluk - za faul

48'

Kolejna centra w pole karne Floty, tym razem zagrywał Mila z rzutu wolnego. Tyle że jego dośrodkowanie nie było dokładne i goście wybili piłkę

47'

Dośrodkowanie Pawelca z lewej strony do Soboty, tez zdołał przyjąć piłkę, oddać strzał, jednak został zablokowany

46'

Początek drugiej połowy!

50'

Koniec pierwszej połowy! Na razie Flota prowadzi we Wrocławiu 2:1 i jest na dobrą sprawę bliska sprawienia sensacji.

48'

Mila uderzył nad murem, ale bardzo dobrze wybronił Kasprzik.

47'

Rzut wolny przed polem karnym Floty po faulu na Mili

46'

Aż pięć minut doliczonych do pierwszej połowy.

45'

Czytając wasze komentarze faktycznie należałoby przyznać, iż Mila dziś nie pokazuję szczytu swoich umiejętności.

42'

Na pewno bardzo ciekawa ta pierwsza połowa, jednakże panowało w niej trochę chaosu. Niemniej jednak wiele okazji podbramkowych.

41'

Kolejna kara dla piłkarza gości. Teraz Jasiński.

40'

Mila z rożnego, a główka trafia w dłonie bramkarza Floty.

39'

Waldemar Sobota prawie doprowadził do remisu. Jego strzał z narożnika pola karnego Grzegorz Kasprzik sparował w tylko sobie wiadomy sposób.

36'

Rok Elsner tym razem otrzymuje żółtą kartkę.Gospodarze nie mają pomysły na grę.

36'

Następna próba Floty. Tym razem Kelemen pewnie chwyta główkę obrońcy gości.

34'

Przy środkowej linii boiska faulowany Aleksander. krzyknął głośniej niż kibice, ale pozbierał się i gra dalej.

32'

kibice floty Skromna, lecz na pewno zadowolona z gry grupa kibiców Floty.

29'

Żółtą kartkę za faul otrzymuje Olszar.

29'

Świnoujszczanie chaą wyraźnie pójść za ciosem. Teraz tylko szybkość Ostrowskiego pomogła w oddaleniu zagrożenia od bramki WKS-u.

26'

Mamy prowadzenie Floty! Niesamowite. Od razu odpowiadają goście !!!!! Bodziony wykorzystuje akcje Floty!

23'

Goool !!! Kapitalna bramka. Krzysztof Ostrowski z 16 metrów, strzałem z dystansu pokonuje Kasprzika.

22'

Strata w środku Pola Sebastiana Mili. Kontra Floty powinna zakończyć się bramką. fantastyczną okazję marnuje Aleksander. strzela 2 metry obok słupka.

21'

Do głosu dochodzi Flota. Próbuje atakiem pozycyjnym stworzyć zagrożenie przed bramką gospodarzy, jednak nie wygląda to dobrze. Nie jest to sposób gry, który preferują goście.

19'

dzieci wks Na wrocławską arenę przybyły również zaproszone dzieci. Wygląda to naprawdę ciekawie. Śląsk ma "młyn" za obiema bramkami.

16'

Niepewnie interweniuje Kasprzik po strzale Soboty, jednak bez konsekwencji.

14'

Kasprzik, były bramkarz Lecha pewnie interweniuje przy strzale z dystansu WKS-u.

14'

Świetny rajd prawą stroną zaprezentował Waldemar Sobota. Niewiele zabrakło, aby pokonać Kasprzika.

12'

Bramka wprowadziła wiele chaosu w meczu, natomiast Flota na początku prezentuje się bardzo okazale.

10'

Śląsk rusza do odrabiania strat ale Mili nie powiodło się w polu karnym Floty.

6'

Niedziela pewnie wykorzystuje rzut karny i mamy 1:0 dla Floty!

5'

Keleman w miejsce Diaza. Gikiewicz zszedł z boiska z rozciętą brodą.

4'

Czerwona kartka dla Gikiewicza, który faulował w polu karnym i dodatkowo rozciął sobie przy tym brodę.

2'

Rzut karny. !!! Na razie Gikiewicz leży w polu karnym. Poturbowany w starciu z zawodnikiem gości. To on faulował w tej sytuacji.

1'

Zaczynamy mecz. Od środka goście.

16:59

Na murawie pojawili się główni aktorzy dzisiejszego spotkania.

16:58

pp wroclaw Oto dowód na lepszy stan placu gry we Wrocławiu.

16:54

Witamy z wrocławskiego stadionu. Za kilka minut rozpocznie się mecz 1/4 finału PP. W Śląsku kilka zmian w składzie. Murawa jest w zdecydowanie lepszym stanie niżeli podczas sobotniego spotkania z Widzewem.

16:50

Z kolei rezerwowymi Floty są: Łukasz Kupczanko, Mateusz Wrzesień, Konrad Gilewicz, Christian Ndubuisi Nnamani, Ensar Arifović, Charles Uchenna Nwaogu iBartosz Śpiączka.

16:45

Znamy już składy obu zespołów. Na ławce Śląska zasiądą: Marian Kelemen, Amir Spahić, Mateusz Cetnarski, Rafał Grodzicki, Piotr Ćwielong, Tadeusz Socha i Łukjasz Gikiewicz.

16:45

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Pucharu Polski pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Flotą Świnoujście. Stawką rywalizacji w dwumeczu jest półfinał rozgrywek.