Lech PoznańLech Poznań
0 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
90'

Wisła pokonuje Lecha 1:0 po bramce Bunozy i przed rewanżem jest zdecydowanie bliżej 1/2 finału

90'

Czy Lech zdoła doprowadzić do wyrównania a może Wisła strzeli drugiego gola?

88'

Czekaj wchodzi na boisko w miejsce Bitona

88'

Dla Ubiparipa

85'

Celny strzał Stilicia z rzutu wolnego, ale nic poza tym

84'

Ubiparip faulowany przez Diaza i rzut wolny dla gospodarzy z bardzo dobrej odległości

82'

Semir Stilić jak zwykle zamiast decydować się na strzał woli okiwać całą obronę rywala

81'

Wiślacy wyraźnie po strzelonej bramce czekają na swojego rywala na własnej połowie

79'

Iliev schodzi z boiska, w jego miejsce Dragan Paljić

78'

Za chwilę będzie zmiana w zespole z Krakowa

77'

W miejsce kontuzjowanego Kriwca wchodzi Ubiparip

76'

Zamieszanie w polu karnym Wisły, do piłki dopada Arboleda ale jego strzał jest minimalnie niecelny

76'

Za chwilę na boisko wjedzie Ubiparip

75'

Kontuzjowany jest Kriwiec i napewno nie dokończy tego spotkania

75'

Dla Nuneza za faul na Kriwcu

74'

Ależ okazja dla Wisły! Strzał Nuneza broni Kotorowski to musiała być druga bramka dla gości

73'

Fatalne dośrodkowanie Rafała Murawskiego

72'

Kontuzjowanego Tonewa zmienia Bartosz Ślusarski

71'

Dużo rzutów wolnych dla Wisły w ostatnich minutach i to się musiało zemścić na gospodarzach

70'

Bunoza wykorzystuje zamieszanie pod polem karnym Lecha i mamy 1:0 dla Wisły

69'

Rzut wolny dla gospodarzy, którzy szybko wznowili swoją akcję. A za chwilę na boisko wejdzie najprawdopodobniej Ślusarski

67'

Rzut rożny dla Wisły Kraków i dośrodkowanie spada na głowę Bitona, ten jednak nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę

66'

Kotorowski wybija piłkę daleko poza boisko

65'

Na stadionie jest prawie 17 tysięcy widzów

63'

Tonew utykając wraca na boisko

62'

Ostro potraktowany przez Wiślaków został Aleksander Tonew, który od dwóch minut jest opatrywany za boiskiem

61'

Stilić podawał w pole karne do Rudnieva, którego doskonale w polu karnym zatrzymali obrońcy Wisły

60'

15 minut po przerwie i tylko kibice dają radę, chociaż nie wiem dlaczego fani Wisły w milczeniu obserwują ten mecz

59'

Bardzo niecelne uderzenie Łukasza Garguły z dystansu

58'

Sporo brzydkiej gry, szczególnie w środkowej strefie boiska. Tym razem przewinił Henriquez

57'

Rzut z autu dla Wisły, poza akcjami Tonewa w dalszym ciągu niewiele dzieje się na boisku

56'

Dla Juniora Diaza

55'

Groźna akcja Tonewa, który ponownie zszedł ze skrzydła do linii bocznej i oddał niecelny strzał

53'

Ucierpiał w starciu z rywalami Kotorowski, rozgrzewa się Jasmin Burić

52'

Kotorowski po strzale z rzutu wolnego z problemami wybija piłkę, mały kocioł w polu karnym Lecha i rzut rożny dla Wisły

51'

Rzut wolny dla Wisły 25 metrów od bramki Krzysztofa Kotorowskiego

50'

Nakładka Jaliensa i rzut wolny dla Lecha, jak na razie ta druga połowa jest pojedynkiem Tonew vs Wisła

49'

Ależ akcja Tonewa! Bułgar zszedł do środka i uderzył cudownie, fantastycznie, genialnie! Wielu słów można tutaj użyć, ale na jego drodze stanęła poprzeczka

48'

Dudu Biton znalazł się na spalonym, mamy rzut wolny dla gospodarzy

47'

Niecelne uderzenie Tonewa z dystansu

46'

Tonew wchodzi na boisko w miejsce Możdżenia

46'

Garguła wchodzi na boisko w miejsce Jirsaka

46'

Na murawie są już gospodarze a tuż za nimi wbiegają piłkarze z Krakowa

19:23

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Jak na razie na boisku mamy bezbramkowy remis, wracamy za około 15 minut

45'

Dla Tomasza Jirsaka

45'

Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy tego spotkania

45'

Rozpoczęła się właśnie ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej części tego spotkania

44'

Arboleda niecelnie zagrywa w kierunku Kriwca i mamy aut dla gości z Krakowa

42'

Dla Cezarego Wilka za taktyczny faul w środku pola

42'

Błąd obrońców Lecha piłka wpada wprost pod nogi Bitona, ten fatalnie marnuje doskonałą okazję!

41'

Kamiński kapitalnie powstrzymał szarżującego Nuneza na lewym skrzydle

40'

Wisła stara się spokojnie rozegrać atak pozycyjny, ale podopieczni Michała Probierza szybko stracili piłkę

38'

Dośrodkowanie Murawskiego z rzutu rożnego zostaje wybite przez defensorów Wisły Kraków

37'

W poprzeczkę uderzył Semir Stilić, ależ okazja dla Lecha! To powinno być 1:0 dla Lecha! Jednak mamy rzut rożny po interwencji Pareiki

36'

Uderzenie Bitona ląduje na murze i piłkę ostatecznie przejmuje Kotorowski

35'

Faul Injaca na Nunezie około 30 metrów przed bramką Krzysztofa Kotorowskiego

34'

Faul Nuneza w środku pola, będziemy mieć zatem rzut wolny dla Lecha Poznań

32'

Diaz wślizgiem odbiera piłkę Murawskiemu, szybka piłka do Ilieva ten jednak zostaje powstrzymany przez Arboledę

31'

Henriquez oraz Jirsak wrócili już na boisko, gramy więc w pełnych zestawieniach

30'

Na boisku leżą Jirsak oraz Henriquez zarówno piłkarz Lecha jak i Wisły potrzebują pomocy na szczęście nie są to groźne urazy

29'

Ze stadionu na sygnale wyjechała jedna z karetek pogotowia, oby kibic, którego zabrał Ambulans wrócił szybko do zdrowia

29'

Ostra walka Możdżenia z Nunezem, ostatecznie sędzia Borski odgwizdał faul młodego Lechity

27'

Faul Kriwca na Jirsaku w środkowej strefie boiska

26'

Semir Stilić szarżował przed polem karnym Wisły, ale został powstrzymany bardzo ładnym wślizgiem

25'

Bardzo dobra interwencja Henriqueza przy linii bocznej i mamy aut dla gospodarzy

24'

Iliev podaje do tyłu, do swoich obrońców Wisła będzie starała się teraz rozmontować obronę Lecha atakiem pozycyjnym

23'

Niecelne uderzenie Rafała Murawskiego, Pareiko spokojnie odprowadza piłkę wzrokiem

22'

Faul Jaliensa na Rudnievie, rzut wolny dla Lech tuż sprzed linii pola karnego

21'

Arboleda trafił bardzo mocno w głowę Chaveza, a ten nawet się nie zachwiał

21'

Mówiąc całkiem szczerze, w ostatnich kilku minutach na boisku wieje nudą

20'

Zarówno trener Probierz jak i szkoleniowiec Lecha Mariusz Rumak żywo gestykulują przy liniach oddzielających ich od murawy

19'

Faul w środku pola Dimitrije Injaca, na boisku przez chwilę leżał Nunez

18'

Kibiców Wisły jest zdecydowanie mniej niż zapowiadano. Do tego fani Wisły jak na razie nie dopingują swoich zawodników

17'

Jedyne czego na razie brakuje mi w tym spotkaniu to celne strzały na obie bramki

16'

Dobra akcja Kamińskiego, który wymienił piłkę z Murawskim. Jednak uderzenie młodego Lechity było niecelne

16'

Dośrodkowanie Kriwca z lewej strony mija wszystkich piłkarzy stojących w polu karnym i wychodzi poza boisko

15'

Po kwadransie gry mamy remis 0:0, początek należał do Wiślaków, ale od dobrych kilku minut zdecydowanie przeważają gospodarze

14'

Lechici spokojnie rozbijają daleko przed swoim polem karnym ataki zespołu z Krakowa

14'

Faul Injaca w środku pola na Tomasie Jirsaku

12'

W dobrej sytuacji znalazł się Rudnev, ale ponownie został złapany na spalonym

11'

Fatalny błąd Wilka, który chciał podawać do kolegów a podał do Rudneva. Ten odegrał do Stilicia, który zamiast strzelać uwikłał się w niepotrzebny doping

11'

Dwie bardzo dobre okazje Rudneva w odstępie kilku minut. Czyżby Łotysz odblokował się w dzisiejszym meczu?

10'

Aut dla Lecha, który wywalczył Siergiej Kriwiec. Chwilę później Rudnev uderzył minimalnie nad poprzeczką, inna sprawa, że Łotysz był na spalonym

9'

Bardzo dobre dośrodkowanie Henriqueza, jednak w dogodnej sytuacji pomylił się Artiom Rudnev

8'

Bardzo dobry wślizg Bunozy, który wślizgiem powstrzymał pędzącego na skrzydle Grzegorza Wojtkowiaka

7'

Kibice Lecha od początku dobrze dopingują swój zespół. Tymczasem pierwszy niecelny strzał w tym meczu na bramkę Kotorowskiego oddał Dudu Biton

6'

Dośrodkowanie Wiślaków z rzutu rożnego pewnie wybijają obrońcy Lecha

6'

Pierwszy rzut rożny dla Wisły w tym spotkaniu

5'

Chaotyczna gra z obu stron, dużo niedokładności ale i walki szczególnie w środku pola

4'

Od dobrych kilku minut zdecydowanie przeważają goście, Lech nie może poradzić sobie szczególnie w środkowej strefie boiska

3'

Było groźnie pod bramką Lecha, i mamy kolejny faul gospodarzy, tym razem poszkodowanym jest Osman Chavez

3'

Dudu Bitom jest faulowany około 45 metrów od bramki Kotorowskiego, rzut wolny dla Wisły Kraków

2'

Atak pozycyjny zawodników z Poznania, przerywa Iliev dobrym przechwytem ale wrócił w porę Arboleda oraz jego koledzy

1'

Od razu z atakami ruszają gospodarze, Wisła wyraźnie schowana jest pod własną bramką

1'

Spotkanie od linii środkowej rozpoczynają przyjezdni z Krakowa

18:29

Obie jedenastki wychodzą na murawę prowadzone przez trójkę sędziowską z Marcinem Borskim na czele

18:23

Znamy już obie jedenastki bez większych zaskoczeń zarówno w Wiśle Kraków jak i Lechu Poznań

18:09

Obie ekipy rozgrzewają się już na murawie. A pośrodku boiska 12 młodych wychowanków Lecha macha od kilkunastu minut energicznie flagami Lecha

18:06

Kilka tysięcy kibiców jest obecnie na trybunach, ale przed stadionem gromadzą się bardzo długie kolejki do kas biletowych

17:59

Na obiekcie w Poznaniu spodziewanych jest grubo ponad 20 tysięcy kibiców

17:57

Spotkanie to rozpoczyna oficjalnie obchody 90-lecia istnienia klubu

17:56

Witam serdecznie, z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu Lech Poznań Wisła Kraków w ramach 1/4 finału Pucharu Polski