Przełamanie Stomilu. Olsztynianie po raz pierwszy w sezonie wygrali na wyjeździe

3 listopada 2017, 20:09 | krk, micz

Nice 1. Liga. Zawodnicy Stomilu pierwszy raz w sezonie przywieźli komplet punktów ze spotkania wyjazdowego! Olsztynianie niespodziewanie pokonali w Mielcu miejscową Stal 3:1.

Stomil wygrał ze Stalą Mielec 3:1
1 / 11

Mielczanie zaczęli piątkowy mecz całkiem nieźle, bo w 14. minucie Djermanović wyprowadził Stal na prowadzenie. Radość gospodarzy jednak nie trwała długo, bo 13 minut później wyrównał Grzegorz Lech. W końcowych fragmentach pierwszej połowy piłkę nieszczęśliwie do swojej bramki skierował Grodzicki i goście schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa nie była już tak obfita w bramki, ale Stomil zdołał jeszcze wyprowadzić decydujący cios. Już w doliczonym czasie gry Dani Ramirez strzelił trzecią bramkę dla olsztynian.

Piłkarz meczu: Grzegorz Lech