Łotwa - Polska 0:2 do przerwy! Dwa gole Roberta Lewandowskiego! [WIDEO]

10 października 2019, 21:33 | Wojciech Wrona

ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY 2020. Reprezentacja Polski fantastycznie rozpoczęła spotkanie z Łotwą. Po pierwszych 45. minutach Biało-Czerwoni prowadzą 2:0, po golach kapitana Roberta Lewandowskiego.

Polacy objęli prowadzenie już w 9. minucie meczu. Lewandowski podał do Sebastiana Szymańskiego, który świetnie wypuścił napastnika Bayernu na "sam na sam" z bramkarzem, a ten bez problemu trafił do siatki.

Ależ nam [unicode_pictographs]%F0%9F%87%B5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B1[/unicode_pictographs] to wyszło [unicode_pictographs]%F0%9F%98%8D[/unicode_pictographs] GOL Robert #Lewandowski ⚽️ asysta Sebastiana Szymańskiego [unicode_pictographs]%F0%9F%92%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%91%8C[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%91%8F[/unicode_pictographs] 0:1 #LATPOL #LVAPOL pic.twitter.com/uqN4x2uNs1— AleksandraKalinowska (@Ola_Kalinowska) October 10, 2019

Druga bramka padła już chwilę później w 13. minucie i wielu kibicom przypomniała gola z ćwierćfinałowego meczu Euro 2016 z Portugalią. Grosicki urwał się lewym skrzydłem po błędzie obrońcy, dograł w pole karne, a tam niepilnowany Lewandowski pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

O to chodzi [unicode_pictographs]%F0%9F%91%8F[/unicode_pictographs] GOL #Lewandowski ⚽️ asysta #Grosicki [unicode_pictographs]%F0%9F%91%8F[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%92%AA[/unicode_pictographs] 0:2 ✅ #LVAPOL #LATPOL pic.twitter.com/bLAqD6SdiI— AleksandraKalinowska (@Ola_Kalinowska) October 10, 2019