Jedno podanie i cyk! Gol Węgrów z pierwszej połowy meczu [WIDEO]

25 marca 2021, 21:44 | DW

Eliminacje MŚ 2022. Reprezentacja Polski schodziła do szatni na Puskas Arenie z wynikiem 1:0 dla Węgrów. Nasi rywale wyszli na prowadzenie już w 6. minucie spotkania. Zespół Paulo Sousy stracił piłkę na połowie przeciwników, ale wystarczyło im tylko jedno, prostopadłe podanie, aby Roland Sallai znalazł się w sytuacji sam na sam z Wojciechem Szczęsnym. Zobacz pierwszego gola z meczu Węgry - Polska!

Nasi rywale wyszli na prowadzenie już w 6. minucie spotkania.

Reprezentacja Polski zapewniła kibicom emocjonalny roller coaster pod wodzą nowego selekcjonera. Debiut Paulo Sousy można uznać za słodko-gorzki, bo Polacy popełnili fatalne błędy w defensywie, ale w ataku pokazali za to dużą jakość. Spotkanie z Węgrami kończymy wynikiem 3:3. Skrót CAŁEGO MECZU możecie zobaczyć TUTAJ

Gol Węgrów z pierwszej połowy meczu. Mecz Węgry - Polska 1:0 do przerwy

Piłkarz meczu: Kamil Jóźwiak