Polonia Warszawa - Radomiak Radom 4:1

28 kwietnia 2017, 20:56 | WŁ

W meczu 28 kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Polonia Warszawa pokonała 4:1 Radomiaka Radom.

Fragment meczu, Polonia - Radomiak.

Polonia Warszawa - Radomiak Radom 4:1 (2:0).

1:0 Bartosz Wiśniewski 17 z karnego, 2:0 Bartosz Wiśniewski 45 z karnego, 2:1 Szymon Stanisławski 56, 3:1 Marcin Kluska 64, 4:1 Krystian Pieczara 84.

Polonia: Pusek - Bochenek, Zembrowski, Kokot, Wojdyga, Wiśniewski (71 Zapaśnik), Oświęcimka, Kosiorowski, Marczak (84 Wierzbowski), Sauczek (58 Kluska), Gołębiewski (65 Pieczara).

Radomiak: Banasiak - Spychała (87 Stróżka), Grudniewski, Gurzęda, Brągiel, Tarnowski, Bemba (57 Colina), Kościelny, Kwiek, Filipowicz (52 Wojczuk), Stanisławski (73 Stąporski).

Czerwona kartka: Brągiel (za dwie żółte, Radomiak, 45 minuta),

Żółte kartki: Brągiel, Grudniewski, Colina (Radomiak), Oświęcimka (Polonia).

Sędzia: Wojciech Myć z Lublina.

W 17 minucie za faul Piotra Gurzędy na Marcinie Bochenku, sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Bartosz Wiśniewski.

W 45 minucie za faul Dariusza Brągiela na Piotrze Kosiorowskim, sędzia podyktował rzut karny dla Polonii. Jedenastkę na gola zamienił Bartosz Wiśniewski.
Ponadto Dariusz Brągiel dostał za żółtą kartkę, a że już jedną miał ujrzał czerwoną kartkę i udał się do szatni.

W 56 minucie w sporym zamieszaniu w polu karnym Polonii, Szymon Stanisławski huknął mocno z 10 metrów i piłka wylądowała w bramce gospodarzy.

W 64 minucie Polonia szybko odpowiedziała trzecim golem. W 10 metrów Piotra Banasiaka pokonał Marcin Kluska.

W 84 minucie kapitalnym uderzeniem popisał się z linii 16 metrów, Krystian Pieczara i piłka wylądowała w samym okienku bramki Radomiaka.