Twitter o meczu Polska - Dania. "Kabaret między studiami"

1 września 2017, 23:58 | tom

El. MŚ 2018. Polska przegrała w Kopenhadze z Danią 0:4 w meczu eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Oto najciekawsze tweety na temat tego spotkania.

No dobra, to kiedy ten mecz z Danią? Bo na razie to w przerwie między 1 a 2 studiem puścili jakichś kabareciarzy. Gdzie oglądać #DENPOL ?— Bartłomiej Krawczyk (@perttuKrawczyk) 1 września 2017

Czy Lewandowski kiedykolwiek tyle przegrał?— Jacek Staszak (@jaceksta) 1 września 2017

Licznik bije. Do końca 5 min. Do słynnej smudowej Hiszpanii - jeszcze dwie bramki (0:6) — Sebastian Staszewski (@s_staszewski) 1 września 2017

Musimy uważać na Bobana Jovicia :) pic.twitter.com/Gd7dBpOmZP— wojciech jagoda (@wjagoda07) 1 września 2017

Kuba posliznal się dwa razy w jednej akcji. Od razu buty do wymiany... #DENPOL— Cezary Olbrycht (@CezOlbrycht) 1 września 2017

Pierwszy raz w tych eliminacjach Polska pierwsza traci gola. I pierwszy raz przegrywa. #DENPOL— Michał Szadkowski (@miszowaty) 1 września 2017

Zielieńskiego się w jedenastce nie spodziewałem #DENPOL pic.twitter.com/OT7O6ufaSZ— Franciszek Smóda (@Franek_S) 1 września 2017

Duńczyku... #DENPOL pomóż z niebios... pic.twitter.com/24QYKgRHOy— Michał Sagrol (@michalchojnice) 1 września 2017

Najgorsze 45 minut kadry o punkty w erze Nawałki.— Maciej Kaliszuk (@Maciej_Kaliszuk) 1 września 2017

Trzy straciliśmy tylko z Niemcami na wyjeździe.ale przynajmniej jedną tam wcisnęliśmy— Piotr Żelazny (@ZelaznyPiotr) 1 września 2017

Wina transferow. Nikogo kadra nie kupila. A okienko juz zamkniete #SucheDanie— Rafal Lebiedzinski (@rafa_lebiedz24) 1 września 2017

Wow..... naprawdę 2-0??— Marcin Gortat[unicode_pictographs]%F0%9F%87%B5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B1[/unicode_pictographs] (@MGortat) 1 września 2017

Polska przegrywa z Danią...winna Legia kocham internet— Łukasz Jurkowski (@Jurasmma) 1 września 2017

Dzwonić po smoka do Daenerys i to już!— Bartosz Gleń (@BartoszGlen) 1 września 2017