III liga. Pierwsza porażka MKS Ruch w sezonie

11 sierpnia 2019, 15:46 | ma

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał 2:3 wyjazdowy mecz z Unią Skierniewice.

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie po dwóch kolejkach ma punkt na koncie

Mecz dla drużyny z województwa podlaskiego rozpoczął się dobrze. W trzeciej minucie Patryk Pasko wyprowadził Ruch na prowadzenie. Niestety trzy kolejne gole zdobyli gospodarze, w tym dwa z rzutów karnych.

– Pretensje mam o drugiego karnego, bo z trenerem Unii zgodziliśmy się, że nie powinno go być – opowiada Dariusz Jurczak, trener MKS Ruch. – Jedynie sędzia był innego zdania.

Przeczytaj także o przegranej KS Wasilków w Elblągu

Gola kontaktowego goście zdobyli w 81 minucie po tym jak Paweł Brokowski wykorzystał także jedenastkę. Od 88 minucie MKSRuch grał z przewagą zawodnika po czerwonej kartce (za drugą żółtą) dla Jarosław Szyca.

– W końcówce stworzyliśmy jeszcze ze trzy dogodne sytuacje bramkowe, ale niestety nic nie wpadło – mówi Jurczak. – W sumie zagraliśmy dobre spotkanie i na punkt na pewno zasłużyliśmy. Nie byliśmy zespołem gorszym.

Przeczytaj także o remisie Olimpii Zambrów w Łowiczu

W środę MKS Ruch podejmie Sokoła Aleksandrów Łódzki, który po dwóch kolejkach ma komplet punktów.

Unia Skierniewice – MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 3:2 (2:1)
Bramki:
0:1 – Patryk Pasko 3, 1:1 – Rafał Parobczyk (21. – karny), 2:1 – Hubert Gutkowski (39), 3:1 – Rafał Parobczyk (64. – karny), 3:2 – Paweł Brokowski (81.–karny)

MKS Ruch: Eryk Niemira – Patryk Pasko, Kamil Stankiewicz, Daniel Samluk, Bartłomiej Gromek (63. Paweł Brokowski), Michał Grochowski (55. Patryk Przemielewski), Mariusz Wierzbowski, Rafał Babul, Eryk Matus, Kacper Skibko, Maciej Radaszkiewicz.

[xlink]9b441b6e-2549-baa9-b458-3a0339aaf578,f04b7125-aa2c-48ac-4611-b2cbeff5b816[/xlink]