PKO Ekstraklasa. "Śnieżny" remis w Łęcznej. Śląsk Wrocław przerwał serię porażek

11 lutego 2022, 19:57 | KK

PKO Ekstraklasa. Pierwszy mecz 21. kolejki rozgrywany był w iście zimowych warunkach. W Łęcznej Górnik prowadził ze Śląskiem Wrocław, ale grający z przewagą jednego zawodnika goście zdołali wyrównać. Tym samym podopieczni Jacka Magiery przerwali serię czterech porażek z rzędu.

PKO Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 1:1

Jak padły bramki?

• 1:0 43 min - Jason Lokilo popędził lewą stronę boiska i dośrodkował w pole karne Śląska. Tam naciskany przez Serhija Krykuna obrońca gości Victor Garcia wpakował piłkę do własnej bramki.
  • 1:1 78 min - Po znakomitym podaniu Roberta Picha w pole karne gospodarzy do piłki dopadł Adrian Łyszczarz i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce rywali.

Oceny piłkarzy po meczu Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław (w skali 1-6):