Piłkarze Zagłębia po remisie ze Stomilem: Powinniśmy postawić autobus w polu karnym

7 września 2014, 15:39 | Piotr Ziemiański

Zagłębie Lubin zremisowało dzisiaj na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn 1-1. Miedziowi przez większą część meczu byli lepszym zespołem ale 85 minucie dali sobie strzelić bramkę. Po meczu Michal Papadopulos nie krył rozczarowania z końcowego wyniku, bo zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Zobacz co powiedział po meczu napastnik Zagłębia oraz Jarosław Kubicki.

Michal Papadopulos: Strzeliłem dzisiaj wydawałoby się ważną bramkę ale jesteśmy bardzo zawiedzeni po końcowym gwizdku sędziego, że nie udało nam się dowieźć tego zwycięstwa do końca. Graliśmy lepiej od naszego rywala ale ta czerwona kartka na pewno nam nie pomogła. Po przerwie szybko strzeliliśmy bramkę i powinniśmy spróbować zdobyć kolejną aby uspokoić to spotkanie. Stało się inaczej i zostaliśmy skarceni w końcówce meczu. Przed nami kolejny bardzo ważny mecz z Chrobrym Głogów, w którym musimy zdobyć upragnione trzy punkty aby zacząć spokojniej patrzeć na następne spotkania.

Jarosław Kubicki: Cieszyliśmy się, że udało nam się szybko strzelić bramkę po przerwie bo taki był nasz cel ale później grając w „10” było co raz ciężej. Najgorsze jest to, że w kolejnym meczu razimy nieskutecznością bo potrafimy sobie stworzyć dogodne sytuacje ale brakuje egzekutorów. Na treningach pracujemy nad różnymi rozwiązaniami taktycznymi co pokazaliśmy również w dzisiejszym meczu ale co z tego jak po raz kolejny drużyna gości wyjeżdża z Lubina ze zdobyczą punktową.