Piłkarska niedziela: Szczęsny na "czysto". Gra Chelsea, co pokaże Barcelona? [PLAN DNIA]

8 stycznia 2017, 12:00 | red

Wolnej niedzieli nie mają piłkarze w Anglii, Hiszpanii, we Włoszech czy Francji. U nas będziecie mogli śledzić na żywo mecze AS Romy, FC Barcelony oraz Chelsea Londyn. Zaczynamy o 15, kończymy przed 23. Oto plan relacji LIVE.

Wojciech Szczęsny ma szansę na kolejny występ w Serie A

Genoa CFC - AS Roma 0:1

WIĘCEJ O MECZU - Szczęsny z czystym kontem, Roma wygrała na wyjeździe i jest druga;nf

O 16:00 swój mecz rozpoczęli zawodnicy Chelsea Londyn. W Pucharze Anglii spróbują zrehabilitować się za ligową porażkę z Tottenhamem Hotspur (0:2), która przerwała ich fantastyczną passę trzynastu zwycięstw z rzędu. Trener Antonio Conte szykuje dzisiaj parę niespodzianek w składzie. Na pewno zobaczymy Kurta Zoumę czy Johna Terry'ego. O gole postara się zaś Michy Batshuayi. Zapowiada nam się mecz do jednej bramki, bo Peterborough United na co dzień występuje w League One (trzeci szczebel rozgrywek w Anglii).

Chelsea Londyn - Peterborough United RELACJA LIVE (godzina 16:00)

Na deser obiecujemy wieczorny mecz w lidze hiszpańskiej. Piąty Villarreal podejmie obecnie trzecią Barcelonę. "Duma Katalonii", tak samo jak Chelsea, ma coś do udowodnienia. W tygodniu przegrała pierwszy mecz w Pucharze Króla z Athletic Bilbao. Skrzywdził ją trochę sędzia Borbalan, ale z drugiej strony zespół przeciwny zagrał dobry mecz i absolutnie nie było tak, że wygrał jedynie dzięki błędnym decyzjom rozjemcy - w końcu ostatnie dziesięć minut biegał w dziewięciu (!).

Villarreal - FC Barcelona RELACJA LIVE (godzina 20:45)