Piękny gol Edena Hazarda (video), Real wygrywa z Huescą

31 października 2020, 16:11 | BG

Real Madryt bez większych problemów pokonał u siebie Huesce 4:1. Ozdobą spotkania była bramka Edena Hazarda, który popisał się pięknym uderzeniem sprzed pola karnego. Czy Belg wreszcie jest w pełni zdrowy i pokaże na co go stać w białej koszulce?

W sobotnie popołudnie aż przez 40 minut piłkarze Realu Madryt nie mogli przebić muru ustawionego przez piłkarzy Huescy. Mistrzowi Hiszpanii w końcu na ratunek przyszedł jednak Eden Hazard, który zdobył pięknego gola z dystansu i zakończył trwającą 392 dni serię bez gola. W ostatnim czasie skrzydłowy albo leczył kontuzję, albo nie prezentował wysokiej formy, przez co kibice Królewskich coraz częściej wątpili w słuszność transferu piłkarza. Być może piękny gol będzie jednak posłańcem lepszego jutra.

392 dni i basta❗ Eden Hazard strzelił swojego drugiego gola w barwach Królewskich[unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs] Zrobił to w wielkim stylu[unicode_pictographs]%F0%9F%94%9D[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%93%BA[/unicode_pictographs]Mecz @realmadrid [unicode_pictographs]%F0%9F%86%9A[/unicode_pictographs] @SDHuesca trwa w CANAL+ SPORT 2 pic.twitter.com/E5bc1x7HCH— CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) October 31, 2020

Jeszcze przed przerwą prowadzenie Los Blancos podwyższył Karim Benzema, więc Królewscy na drugą połowę wyszli jeszcze pewniejsi siebie. Po zmianie stron gola w drugiej kolejce z rzędu zdobył Federico Valverde, a honorowe trafienie dla gości zaliczył David Ferreiro. Ostatnie słowo należało jednak do Realu Madryt, bo w doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Benzema, kompletując dublet.

Dzięki wygranej Królewscy wspięli się na pierwszą pozycję w tabeli, gdzie z 16 punktami wyprzedzają drugi Real Sociedad.