Karol Świderski strzelił kolejnego gola dla PAOK Saloniki. Tym razem w Pucharze Grecji (wideo)

28 lutego 2019, 16:28 | ted

Karol Świderski strzelił gola na 2:1 w meczu PAOK Saloniki Panionios Ateny w ćwierćfinale Pucharu Grecji. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla gospodarzy, którzy po dogrywce awansowalli do półfinału.

Karol Świderski strzelił swojego czwartego gola w barwach nowego klubu

Były napastnik Jagiellonii Białystok trafił do siatki w 83. minucie, a ten gol był bardzo ważny, bo dał jego drużynie dogrywkę.

Liga grecka. Karol Świderski dżokerem PAOK-u! Wszedł z ławki, zdobył bramkę i zanotował asystę [WIDEO]

W niej to rywale jednak doprowadzili do remisu i byli bliżej awansu do kolejnej rundy, bowiem PAOK potrzebował dwóch goli.

To się jednak ziściło - najpierw w 114. minucie na ponowne prowadzenie wyprowadził gospodarzy Chuba Akpom, a potem pod koniec dogrywki z rzutu karnego gola na wagę awansu strzelił Vieirinha.

Karol Świderski strzelił gola, a PAOK Saloniki wygrał

Gol przeciwko Panioniosowi był już czwartym trafieniem popularnego "Świdra" w Grecji.

[xlink]241951ac-94f5-bf46-0326-9a1fd8acd147,7c0b0e9e-fe03-66fe-ebe5-52507c65a687[/xlink]