Karol Świderski strzelił gola, a PAOK Saloniki wygrał

30 stycznia 2019, 18:13 | (kw)

Karol Świderski niedawno przeniósł się do Grecji, a już strzelił gola i to dającego PAOK-wi Saloniki zwycięstwo 2:1 z Gianniną.

Karol Świderski już potwierdza, że ściągnięcie go z Jagiellonii było dobrym ruchem działaczy PAOK-u Saloniki

Dominatorzy greckiej ekstraklasy (17 zwycięstw i remis) mieli duże problemy z walczącym o utrzymanie się rywalem. Zmarnowali m. in. rzut karny i zanosiło się na remis 1:1. Wszystko zmienił były napastnik Jagiellonii Białystok.

Świderski pojawił się na placu gry w 67. minucie, a 20 minut przed końcem w zamieszaniu podbramkowym uderzył lewą nogą z kilku metrów pod poprzeczkę.
pic.twitter.com/xpOimFreGn— Piotr Gawroński (@dongawron) 30 stycznia 2019

Giannina nie znalazła na to odpowiedzi i zeszła z boiska pokonana.

W rundzie jesiennej młodzieżowy reprezentant Polski zdobył w barwach Jagiellonii osiem bramek. Do Salonik przeniósł się w przerwie zimowej.

Karol Świderski po meczu Wisła Kraków - Jagiellonia: Wróciliśmy z dalekiej podróży
[xlink]0a5c4b3b-567e-f0c9-9888-21b6fc5b3276,848115f8-dfa9-a5b8-3977-28bbce697bbb[/xlink]