Orlęta Kielce - Wierna Małogoszcz 1:1 w zaległym meczu RS Active 4. Ligi. Zobacz zdjęcia

3 marca, 17:18 | Jaromir Kruk, Damian Wiśniewski

W niedzielę trzeciego marca Orlęta Kielce zagrały u siebie z Wierną Małogoszcz w zaległym meczu RS Active 4 Ligi. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Zobacz zdjęcia z meczu.

Orlęta Kielce zremisowały z Wierną Małogoszcz

1 / 38

RS Active 4 liga. Orlęta Kielce zremisowały z Wierną Małogoszcz

Orlęta Kielce - Wierna Małogoszcz 1:1 (0:0)
Bramki:
Kacper Śliwa 54 - Kacper Serek 68
Orlęta: K. Zacharski – Węgliński (46 P. Zawierucha), Susło, Motyl – .Pryjmak (60. Jaśkiewicz), Solnica (87. Grzesiak), Walkowiak, Szczepański (44. Gaj) – Łokieć, Śliwa, Wawszczyk (68. Olearczyk)
Wierna: Spurek – Molęda (73. Ginter), Kuzincow, Serek, Wroński – Sornat, Stojko, D. Czarnecki (71. Klapa), Łata – Soboń, R. Bała.
Żółte kartki: Wawszczyk, Susło, Śliwa – Molęda, D. Czarnecki.
Sędziowali: Artur Borkowski + Jacek Kubicki, Kacper Czerwiński.

Zobacz zdjęcia z meczu:
[przycisk_galeria]

W pierwszym składzie Orląt, które wyszły trójką środkowych obrońców nie znalazło się miejsce dla Patryka Zawieruchy, ale jeden z liderów zespołu Tomasza Kołodziejczyk wszedł na plac zaraz po przerwie. W pierwszej odsłonie Damian Wawszczyk obił poprzeczkę bramki Wiernej, a sam na sam z Rostislavem Pryjmakiem wygrał Szymon Spurek, golkiper gości. Po zmianie stron po dynamicznej akcji i strzale Tomasza Gaja Spurek odbił futbolówkę na poprzeczkę.

Kibice na meczu. Byłeś? Znajdź się na zdjęciach:
[polecany]26034513[/polecany]

Prowadzenie Orlętom dał Kacper Śliwa który chwilę po nim mógł podwyższyć na 2:0 po dośrodkowaniu Kamila Łokcia z prawej strony boiska przestrzelił jednak z bliskiej odległości. Wyrównał najlepszy na boisku Kacper Serek. Po uderzeniu Serka Gaj wybijał piłkę z braki Orląt, wcześniej po drugiej stronie w ten sam sposób wykazał się Przemysław Molęda.

- Przysłowiowy mecz na remis. Początek dla nas, może nie mieliśmy dużej przewagi, ale kontrolowaliśmy mecz. W drugiej połowie daliśmy się zepchnąć, było dużo stałych fragmentów, które Wierna dobrze wykonywała i miała po nich sytuacje. Wyglądamy nieźle, dzisiaj mieliśmy swoje problemy, ale myślę, że to jak każdy zespół - powiedział nam po meczu Kamil Łokieć, zawodnik Orląt.

4. Neptun Końskie 17 31 21-14
5. GKS Rudki 17 30 36-19
6. Orlęta Kielce 17 30 34-17
7. Wierna Małogoszcz 17 30 32-17
8. Alit Ożarów 17 29 33-25
9. GKS Zio-Max Nowiny 17 28 42-21
10. Granat Skarżysko-Kamienna 17 28 44-27
11. Moravia Anna-Bud Morawica 17 26 51-24