Dobry początek drugiej ligi dla PGE GKS! [ZDJĘCIA]

30 lipca 2016, 19:19 | Paweł Hochstim

Od zwycięstwa 2:0 nad Olimpią Zambrów rozpoczęli sezon w drugiej lidze piłkarze PGE GKS Bełchatów. Oba gole dla zespołu trenera Andrzeja Konwińskiego zdobył Marcin Krzywicki.

1 / 27

Co ciekawe, ściągnięty z Chojniczanki Chojnice Krzywicki mecz zaczął na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się dopiero w 57. minucie. Jedenaście minut później wykorzystał fakt, że Maciej Humerski wybił przed siebie piłkę po strzale Marcina Grolika i popisał się celną dobitką. Z kolei w 71. minucie na gola zamienił dośrodkowanie Roberta Pisarczuka.

Bełchatowianie mieli przewagę i wygrali zasłużenie. Długo jednak nie potrafili pokonać bramkarza Olimpii. W samej końcówce meczu mieli też okazje, by podwyższyć prowadzenie.

PGE GKS Bełchatów - Olimpia Zambrów 2:0 (0:0)