Oceniamy Koronę po zwycięskim meczu z Arką w Gdyni. Kto błysnął formą, a kto powinien poprawić grę?

11 lutego 2019, 09:15 | saw

Dziś oceniamy piłkarzy Korony Kielce po zwycięskim meczu z Arką w Gdyni. Kielczanie wygrali 2:1 po golach w pierwszej połowie Felicio Brown Forbesa i Adnana Kovacevicia. Kto się wyróżnił, a kto zagrał słabiej? Kto potrafi być uniwersalny? Oceniamy piłkarzy w skali od 1 do 10.

Przy straconej bramce nie miał szans na skuteczną interwencję. Bronił dobrze i pewnie. Świetnie wyłapał piłkę po ostatnim w meczu dośrodkowaniu Arki z rzutu rożnego.
Kapitan dobrze zabezpieczał prawą stronę defensywy i szybko sprowadził na ziemię skrzydłowego Arki.
Zapobiegł utracie gola. Dobrze radził sobie na lewej obronie, ale doznał urazu i musiał zejść.
Nie był w pełni gotowy do gry, ale pomógł drużynie i strzelił ważną bramkę z rzutu karnego.
Niezły mecz Kuby, ale na własne życzenie wyłączył się z meczu z liderem łapiąc kartkę.
Niezły mecz Chorwata. Miał kilka niezłych odbiorów i wypracował karnego w doliczonym czasie pierwszej połowy.
Świetna asysta przy pierwszym golu, ładnie uderzył też po przerwie.
Bardzo dobra gra w pierwszej połowie, inicjował wiele akcji. Po przerwie szybko tracił siły.
Miał dobre momenty, ale czasami znikał z pola widzenia na długie minuty. Tak też było jesienią.
Zagrał w ataku godnie zastąpił Soriano i strzelił pierwszego gola w ekstraklasie.
Dobrze zastąpił Gardawskiego w defensywie.
Pomagał głównie w defensywie po wejściu na boisko.