Nice 1 Liga. Stracona szansa piłkarzy w Suwałkach. Podział punktów między Wigrami a Chrobrym

9 maja 2018, 19:17 | DW

Bramkowym remisem zakończyło się spotkanie Wigry Suwałki - Chrobry Głogów. Zwycięstwo jednej z drużyn miało pozwolić jej na kontakt z czołówką i zachowanie szans na awans do Ekstraklasy. Wigry po golu Patryka Klimali znacznie się cofnęły, a swoją okazję wykorzystał Mateusz Machaj, który doprowadził do remisu.

Remis ze wskazaniem na gospodarzy.

Gol dla Wigier wisiał już od samego początku spotania. Na początku świetną piłkę dostał Klimala, który z piątego metra w polu karnym nie trafił w bramkę. Po tej akcji goście nabrali dużego respektu do swoich rywali. Klimala dopiął swego w 39. minucie. Obrońcy Chrobrego posłali wysoką piłkę do swojego bramkarza, który nie zdołał jej opanować. Zawodnik Wigier wykorzystał pomyłkę i głową przelobował Janickiego. Świetne wykończenie i przytomność umysłu zawodnika gospodarzy.

Po przerwie mogło być 2:0, ale Obst nie trafił w bramkę w sytuacji sam na sam. Napastnika Wigier nie usprawiedliwiał ostry kąt między bramką a piłką. Do ataku zgłosili się po chwili goście. W 59. minucie Mateusz Machaj wymienił piłkę z partnerami i wyszedł sam na sam z Węglarzem. Na raty pokonał bramkarza, dając swojej drużynie punkt.

Chrobry od pięciu spotkań nie może wygrać swojego spotkania. Dla Wigier to pierwszy punkt od trzech spotkań.

[b]Atrakcyjność meczu:[b] 6/10
Piłkarz meczu: Patryk Klimala

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Oto miasta-gospodarze MŚ U-20 w 2019 roku

REGIONALNY PUCHAR POLSKI w SPORTOWY24.PL

Wszystko o Regionalnym Pucharze Polski - newsy, ciekawostki, wyniki i tabele![wideo_iframe]//get.x-link.pl/75e56156-351e-d63d-3a61-4538b9cc2ed4,de38d90e-a5a5-b710-52af-39598300c865,embed.html[/wideo_iframe]