Nice 1 Liga. Remis w Niepołomicach. Zagłębie Sosnowiec traci kontakt z czołówką

17 marca 2018, 16:03 | red

W Niepołomicach do samego końca trwała walka o to, żeby mecz Puszczy z Zagłębiem doszedł do skutku. Przy mroźnej atmosferze spotkanie rozpoczęło się wyjątkowo sennie, a na bramki musieliśmy czekać dopiero do drugiej połowy. Na prowadzenie wyszli gopodarze - w 63. minucie Krzysztof Drzazga popisał się wspaniałym rajdem na prawym skrzydle i po zejściu do środka uderzył na dalszy słupek bramki Kudły. Jest to jego pierwszy gol dla Puszczy w drugim meczu. Goście wyrównali na osiem minut przed końcem spotkania - Vamara Sanogo dobił wybronione uderzenie Martina Pribuli. Drużyna z Sosnowca traci kolejne punkty, a czołówka Nice 1 Ligi wciąż się oddala. Mimo wszystko, można uznać ten remis za wygrany.

Atrakcyjność meczu: 5/10
Piłkarz meczu: Krzysztof Drzazga

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Znał ich świat, zagrali w polskiej lidze [TOPOWE NAZWISKA]

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/2aa92008-d375-db18-3f22-61ff7fdee250,f710614f-bda5-7cd4-c4cb-3f8a04cad2e6,embed.html[/wideo_iframe]