Nice 1 Liga. Chojniczanka kończy sezon z przytupem! Dublet Mikołajczaka i Bytovia odprawiona z kwitkiem

3 czerwca 2018, 14:44 | red

Piłkarze Chojniczanki muszą przełożyć plany awansu do Ekstraklasy na przyszły sezon. Obecny skończyli w świetnym stylu, wygrywając z Drutexem-Bytovią Bytów aż 4:0. Trzy bramki padły jeszcze w pierwszej połowie, a dubletem może pochwalić się Tomasz Mikołajczak.

Chojniczanka - Bytovia 4:0
1 / 6

[przycisk_galeria]

Napastnik "Chojny" najpierw wykorzystał błąd obrony Bytovii przy wyprowadzaniu piłki i pokonał w sytuacji sam na sam Michała Szromnika. Drugie trafienie dorzucił z rzutu karnego. Bytowian położył na łopatki Adam Ryczkowski, który przed przerwą wykorzystał kontratak gospodarzy.

W samej końcówce meczu podwyższył prowadzenie zawodnik gości. Wojciech Wilczyński wpakował piłkę do własnej bramki po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Przed Bytovią sądne dni. Wszystko wskazuje na to, że drużyna zacznie następny sezon w III lidze.

W Chojniczance był to ostatni mecz dla trenera Krzysztofa Brede:

Prezes Bytovii Janusz Wiczkowski w rozmowie z @WojtekPiepiorka: Na dzisiaj jestem pewny, że mamy około 80% potrzebnych środków na I ligę, może nawet trochę więcej. Jutro rano mam jeszcze wizyty w kilku zakładach. 1/2— Przemysław Gawin (@PrzemyslawGawin) 3 czerwca 2018

Atrakcyjność meczu: 6/10
Piłkarz meczu: Tomasz Mikołajczak

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

TOP 10 piłkarzy Ekstraklasy do wzięcia za darmo

REGIONALNY PUCHAR POLSKI w SPORTOWY24.PL

Wszystko o Regionalnym Pucharze Polski - newsy, ciekawostki, wyniki i tabele![wideo_iframe]//get.x-link.pl/d785f144-1e31-9ecb-bc50-4afcb551ceae,7d1789dd-d731-ba45-c36a-ae6b2abb1d48,embed.html[/wideo_iframe]