Nice 1. Liga. Beniaminek wypuścił wygraną z rąk. Dublet Piaseckiego

12 listopada 2017, 18:57 | krk

Nice 1. Liga. Piłkarze Puszczy Niepołomice byli o krok od sprawienia kolejnej niespodzianki. Podopieczni Tomasza Tułacza po pierwszej połowie prowadzili w Legnicy z dotychczasowym liderem 2:0. Końcówka należała jednak do Fabiana Piaseckiego. 22-letni napastnik pojawił się na boisku w 72. minucie i szybko skompletował dublet, ratując Miedzie remis.

1 / 2

Piłkarz meczu: Fabian Piasecki
Atrakcyjność meczu: 5/10

1. LIGA w GOL24

Więcej o [url="http://www.gol24.pl/1-liga" title=""]1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy[/url]

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/1c0a3fa6-525a-8d65-836c-3e1b8bc35836,c14d935b-30ad-5e9a-9315-ce4758a19530,embed.html[/wideo_iframe]

[url="http://www.gol24.pl/reprezentacja/a/mecz-polska-meksyk-na-zywo-gdzie-ogladac-polska-meksyk-na-zywo-transmisja-stream-online,12665691/" title=""]Polska - Meksyk NA ŻYWO. Gdzie oglądać Polska - Meksyk na żywo? TRANSMISJA, STREAM ONLINE