Premier League. Gol Firmino zdecydował. Liverpool wygrał z Wolverhampton

23 stycznia 2020, 22:58 | AIP

PIŁKA NOŻNA. Liverpool wciąż nie przegrał meczu w lidze. W spotkaniu kończącym 24. kolejkę Premier League piłkarze Jurgena Kloppa wygrali z Wolverhampton 2:1. The Reds objęli prowadzenie już w 8. minucie po golu kapitana Jordana Hendersona. Gospodarze zdołali odpowiedzieć dopiero w 51. minucie drugiej połowy. Wówczas znakomite podanie Adamy Traore wykorzystał Raul Jimenez. Gdy wydawało się, że Liverpool dopiero drugi raz w tym sezonie angielskiej ekstraklasy straci punkty, jak z podziemi wyrósł Roberto Firmino. W 84. minucie Brazylijczyk otrzymał piłkę w polu karnym Wilków, po czym strzelił nie do obrony. Zresztą zobaczcie sami!

Liverpool first goal scored by Henderson [unicode_pictographs]%F0%9F%94%B4[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%B4[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/IlQOEUaurC— Jones (@Jones_origi) 23 stycznia 2020

Jimenez with the equaliserWolves 1-1 Liverpool#WOLLIVpic.twitter.com/3l9PxXZZBK— PAPI el CHULO[unicode_pictographs]%F0%9F%87%B3[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%AC[/unicode_pictographs] (@saleem_papi) 23 stycznia 2020

Roberto Firmino goal Wolves vs Liverpool 1-2 pic.twitter.com/lxUx8O9AaZ— DONSPORTS (@DONSPORTS4) 23 stycznia 2020