Porażka juniorów Korony z Pogórzem Kraków 0:3. Kłopoty zaczęły się od czerwonej kartki [ZDJĘCIA]

23 marca 2019, 15:28 | Sławomir Stachura

Nie udało się juniorom Korony wygrać z Podgórzem Kraków. W pojedynku Centralnej Ligi Juniorów do lat 17 przegrali aż 0:3.

W ataku na bramkę gości Łukasz Górski z Korony

1 / 13

Bramki:
Miłosz Strzeboński 53, Krzysztof Bociek 65 i 83.
Korona: Picheta – Ł. Górski (75. Śliwa), Kiełb, Skupień (46. Kośmicki), Cukrowski - R. Turek (68. Słabosz), Konstantyn (65. Jagła), Klapa, K. Turek – Gierczak (65. Płocica), Rybus.

Nieszczęście drużyny prowadzonej przez trenerów Michała Gęburę i Marka Grabę zaczęło się w 46 minucie, gdy drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Karol Turek. Kielczanie przestraszyli się chyba tego, że muszą grać przez całą drugą połowę w dziesięciu, reagowali nerwowo na boisku, a rywale prezentowali się coraz lepiej. I udokumentowali to trzema bramkami. Najpierw z rzutu wolnego ładnie przymierzył Strzeboński, potem Bociek wykończył dwie składne akcje krakowian i było 0:3. Korona w drugiej połowie zagrała chaotycznie, znacznie lepiej było przed przerwą, gdy stwarzała okazje. Najlepszą miał Łukasz Górski, ale jego uderzenie obronił bramkarz Podgórza.

- Zagraliśmy dziś słaby mecz po przerwie, ale to dopiero początek wiosny. Musimy się jednak szybko obudzić – podsumował mecz Michał Gębura, trener Korony, która z trzech wiosennych spotkań dwa przegrała.