menu

Lech Poznań wysłał zdolnego bramkarza na wypożyczenie

13 stycznia, 17:25 | DW

Trzeci bramkarz Lecha Poznań opuszcza swój klub na dłuższy czas. Miłosz Mlecko został wypożyczony do pierwszoligowej Puszczy Niepołomice i niewykluczone, że spędzi tam aż półtora roku.


fot. Olga Kwik

18-latek zajmował trzecie miejsce w hierarchii bramkarzy Lecha. Zawsze siedział na ławce rezerwowych, gdy któryś z pary Burić-Putnocky złapali kontuzję. Nie zadebiutował jednak w pierwszej drużynie "Kolejorza", choć regularnie gra w rezerwach na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce.

- To dla nas bardzo ważne, żeby Miłosz miał okazję do rozwoju na wyższym poziomie. Kadra bramkarzy w Lechu jest bardzo silna i Miłosz do tej pory nie miał okazji do gry. Dzięki wypożyczeniu będzie miał on szansę rywalizacji o miejsce w pierwszoligowej bramce. Wierzymy, że dzięki temu stanie się lepszym piłkarzem - podkreśla wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski, którego wypowiedź możemy przeczytać na oficjalnej stronie poznańskiego klubu.

Puszcza Niepołomice jest obecnie 9. drużyną Nice 1 Ligi. Drużyna prowadzona przez Tomasza Tułacza walczy raczej o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. Do tej pory niepołomiczanie siedmiokrotnie wygrywali, tyle samo razy przegrywali swoje mecz i pięciokrotnie notowali remis.

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Piłkarze do wzięcia za darmo w Ekstraklasie [TOP 10]

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/2aa92008-d375-db18-3f22-61ff7fdee250,f710614f-bda5-7cd4-c4cb-3f8a04cad2e6,embed.html[/wideo_iframe]