4 liga. Wisłok Wiśniowa odwrócił losy meczu i w końcówce zapewnił sobie wygraną w meczu z Igloopolem Dębica

11 sierpnia 2018, 20:50 | Miłosz Bieniaszewski

Wisłok Wiśniowa rzutem na taśmę zapewnił sobie wygraną w starciu z Igloopolem Dębica.

Waldemar Złotek zdobył zwycięską bramkę dla Wisłoka Wiśniowa w meczu z Igloopolem Dębica

Wisłok Wiśniowa w końcówce pierwszej połowy stracił dwie bramki i wydawało się, że znalazł się na kolanach.

Po przerwie już w 48. minucie czerwoną kartką ukarany został Syguła i goście musieli grać w osłabieniu. Miejscowym dodało to animuszu i w końcu dopięli swego. Dwukrotnie w zamieszaniu pod bramką dębiczan znalazł się Michał Szymański i najpierw zdobył gola kontaktowego, a następnie wyrównującego. Wychowanek Stali Rzeszów miał również udział przy zwycięskiej bramce, kiedy idealnym podaniem obsłużył Waldemara Złotka.

- Po takim meczu człowiek najchętniej tylko by przeklinał - krótko stwierdził Bartosz Zołotar, trener Igloopolu.

Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica 3:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Wanat 41, 0:2 Machnik 45+1-karny, 1:2 M. Szymański 75, 2:2 Szymański 82, 3:2 Złotek 90+4.