Spuścił spodnie po zwycięskiej bramce. Sięgnął ręką - absurdalna "cieszynka" kibica Newcastle United [WIDEO]

5 lutego 2020, 11:14 | JN/AIP

Różne rzeczy na piłkarskich stadionach oglądaliśmy, ale czegoś takiego jeszcze nie. Fetujący zwycięską bramkę w meczu czwartej rundy Pucharu Anglii (z Oxfordem) kibic Newcastle United spuścił spodnie, sięgnął ręką i... sami zobaczcie, bo szczerze mówiąc nie wiemy jak to skomentować.

Allan Saint-Maximin (z lewej)

Do zdarzenia doszło w 116. minucie spotkania na The Kassam Stadium, po zwycięskim trafieniu Allana Saint-Maximina (po 90 minutach było 2:2, choć Sroki prowadziły już 2:0). Fetujący bramkę Francuz pobiegł w kierunku trybun, a w jego stronę rzucili się kibice. A jeden z nich...

Wtf have I just witnessed? Newcastle fan celebrating Saint-Maximin's last minute winner in style [unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%A4%AF[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%A4%AF[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/hMWSSjISvM— 360Sources (@360Sources) February 4, 2020

Rozumiemy, że się cieszył, ale że aż tak... No chyba, że to jednak był pasek.