Napoli wygrywa w Rzymie, pierwszy gol Arkadiusza Milika w nowym sezonie Serie A!

18 sierpnia 2018, 22:42 | PBER

Liga włoska. Serie A. W drugim meczu pierwszej kolejki nowego sezonu włoskiej Serie A Napoli, w którym występują Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, pokonało Lazio 2:1. Pierwszy z Polaków strzelił gola na 1:1. Milik rozegrał cały mecz, Zieliński opuścił boisko w 85. minucie gry.

Zwycięstwo Juventusu zmotywowało piłkarzy Napoli do zwycięstwa w meczu 1. kolejki Serie A. Rywalem zawodników z Neapolu było rzymskie Lazio, a więc przeciwnik wysokiej klasy. Gospodarze ze stolicy objęli prowadzenie za sprawą bardzo efektownego trafienia Ciro Immobile, który jednym zwodem nabrał trzech obrońców i pięknie posłał piłkę do siatki. Na kilka minut przed upływem regulaminowego czasu pierwszej połowy piłkę do siatki skierował Arkadiusz Milik, ale sędzia po konsultacji z systemem VAR nie uznał gola Polaka. Musiał jednak dokonać tego w doliczonym czasie pierwszej części gry, kiedy Polak raz jeszcze pokonał Thomasa Strakoshę.

Po przerwie gola dla Napoli strzelił także Lorenzo Insigne. Była to ostatnia bramka w tym spotkaniu. Napoli zdobyło trzy punkty i zrównało się z Juventusem, pokazując swoją siłę.

Nowoczesne i ładne stadiony w niższych ligach [GALERIA]

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/173883ae-b6a2-c02e-8e70-d220d5ead325,b3f00b7c-bacc-b39c-98b7-17caedccdaeb,embed.html[/wideo_iframe]