Motor Lublin pokonał na wyjeździe JKS Jarosław

29 sierpnia 2015, 11:00 | Marcin Rogiński

Walcząca o awans do 2 ligi drużyna Motoru Lublin pokonała na boisku rywala JKS Jarosław 2:1. Bramki dla zespołu Motoru strzelili Filip Drozd oraz Michał Paluch, bramkę dla gospodarzy strzelił Kacper Rop.

Motor Lublin wygrał kolejny mecz ligowy

Spotkanie rozgrywane w Jarosławiu było bardzo zacięte i wyrównane, przeważała gra "akcja za akcję", co jeszcze bardziej zwiększało atrakcyjność meczu.

W pierwszej połowie lekką przewagę miał JKS, co przypieczętował zdobyciem w 29. minucie bramki dającej prowadzenie Kacper Rop. Na wyrównanie czekaliśmy do 58. minuty, kiedy to Filip Drozd po indywidualnej akcji pokonał bramkarza gospodarzy. Zwycięska bramka dla Motoru padła tuż przed zakończeniem spotkania, w 88. minucie, kiedy to pozycyjny atak drużyny z Lublina mocnym, mierzonym strzałem wykończył Michał Paluch.

JKS Jarosław - Motor Lublin 1:2 (1:0)

Gole: Rop 29' - Drozd 58', Paluch 88'

JKS: Cisek – Gliniak (68′ Soczek), Daszyk, Sokolenko, Kuliga – Oziębło (83′ Czyż), Kukiełka, Kycko, Rop (65′ Fedor), Raba – Dziedzic

MOTOR: Żukowski - Falisiewicz, Dykyy, Gieraga, Szywacz, Wojczuk (45' Michota), Król, Tymosiak, Stachyra (83' Prusinowski), Drozd (85' Myśliwiecki), Mroczek (45' Paluch)