Liga Narodów. Joachim Loew: Graliśmy na poziomie najlepszego zespołu na świecie

17 października 2018, 13:18 | TVP Sport

Francja wygrała 2:1 z Niemcami we wtorkowym spotkaniu Ligi Narodów. Mimo porażki Joachim Loew, selekcjoner mistrzów świata z 2014 roku, uznał, że gra jego zespołu była zadowalająca. – W pierwszej połowie mogliśmy prowadzić 2:0. Francja ma jednak dużo dobrych indywidualności – przyznał.

15.06.2016 paryz
trening reprezentacji niemiec przed spotkaniem z reprezentacja polski na euro 2016 - reprezentacja kadra niemcy  euro2016 francja stade de france
nz - joachim loew
15.06.2016 paryz trening reprezentacji niemiec przed spotkaniem z reprezentacja polski na euro 2016 - reprezentacja kadra niemcy euro2016 francja stade de france nz - joachim loew fot. bartek syta / polska press

W hitowym meczu Ligi Narodów reprezentacja Francji na Stade de France pokonała Niemców 2:1. Spotkanie zaczęło się od prowadzenia drużyny Joachima Loewa. W drugiej połowie wynik meczu odwrócił jednak Antoine Griezmann, który popisał się dubletem. "Trójkolorowym" pomógł arbiter niesłusznie dyktując rzut karny. Francuzi z siedmioma punktami otwierają tabelę grupy 1, a nasi zachodni sąsiedzi pozostają na jej dnie.