Mecz Podbeskidzie - Puszcza Niepołomice ONLINE. GDZIE RELACJA LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

30 września 2017, 10:49 | Gabriel Skoczeń

Mecz Podbeskidzie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Podbeskidzie Bielsko – Biała po raz pierwszy zmierzy się z zespołem z Niepołomic w oficjalnym meczu. Górale wygrali swoje ostatnie trzy spotkania w lidze i to oni są przedstawiani jako faworyci do zwycięstwa.

Mecz Podbeskidzie - Puszcza Niepołomice ONLINE

Po słabym starcie sezonu Podbeskidzie w ostatnich meczach wyraźnie poprawiło swoją grę, co poskutkowało serią zwycięstw. Podopieczni Adama Noconia wygrali trzy ostatnie spotkania w lidze, porażkę ponieśli jedynie w Pucharze Polski, gdzie po dogrywce przegrali z Arką Gdynia. Zespół wygląda coraz pewniej, choć wciąż bielszczanie muszą pracować nad grą w obronie. Mimo że w trzech ostatnich meczach ligowych udało im się zachować czyste konto, to jednak zdarzało się bielszczanom popełniać błędy, po których rywale mieli okazje do zdobycia bramki. W wywiadzie dla klubowej telewizji zwrócił uwagę na ten aspekt Paweł Moskwik. Defensor Górali podkreślił, że do tej pory udało im się zgarnąć komplet punktów za każdym razem, gdy drużyna zagrała na „zero z tyłu”. Bielszczanie we wrześniu zdobyli 9 na 12 możliwych punktów, tracąc przy tym zaledwie jedną bramkę w przegranym meczu z Górnikiem Łęczna. Zawodnicy Adama Noconia mają szansę „wykręcić” w tym miesiącu imponujący bilans bramkowy, do tej pory we wrześniu wynosi on 7:1.

Puszcza Niepołomice ostatnim zwycięstwem u siebie nad Stomilem Olsztyn przerwała serię trzech kolejnych meczów bez zwycięstwa. Podopieczni Tomasza Tułacza co prawda przegrywali do przerwy 0:1, ale w drugiej połowie zaaplikowali rywalom 3 bramki nie tracąc przy tym ani jednej. Puszcza mimo lekkiego kryzysu w ostatnich spotkaniach ma identyczny dorobek punktowy co ich dzisiejszy rywal. Do tej pory gracze beniaminka Nice I Ligi zgromadzili 14 punktów, co przekłada się na zajmowaną 11. pozycję w tabeli. Większość „oczek” gracze z Niepołomic zdobyli grając na własnym boisku. Z meczów wyjazdowych przywieźli dotychczas tylko cztery punkty, strzelając jednocześnie zaledwie trzy bramki. Podbudowani jednak ostatnim zwycięstwem ze Stomilem, zawodnicy Puszczy powinni być w stanie powalczyć z Podbeskidziem w Bielsku - Białej o kolejne ligowe punkty.

Początek spotkania w Bielsku - Białej dziś o godzinie 18:00, poprowadzi je sędzia Marek Opaliński.

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Podbeskidzie:
Miedź Legnica - Podbeskidzie 0:2 (23 września)
Podbeskidzie - Arka Gdynia (Puchar Polski) 1:2 (19 września)
Podbeskidzie - Pogoń Siedlce 2:0 (16 września)
Podbeskidzie - Olimpia Grudziądz 3:0 (13 września)
Górnik Łęczna - Podbeskidzie 1:0 (9 września)

Puszcza:
Puszcza - Stomil Olsztyn 3:1 (23 września)
Drutex-Bytovia - Puszcza 1:0 (16 września)
Stal Mielec - Puszcza 1:1 (13 września)
Puszcza - Chrobry Głogów 0:1 (8 września)
Bruk-Bet Termalica - Puszcza 3:1 (2 września)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

To będzie pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami

SĘDZIA:

Rozjemcą spotkania będzie pan Marek Opaliński z Legnicy. W tym sezonie poprowadził już pięć meczów, z czego cztery w Nice 1 Lidze, a jedno w Pucharze Polski. Łącznie podyktował 26 żółtych kartek oraz dwie czerwone.

[cs]

Mecz Podbeskidzie - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany przez żadną stację telewizyjną. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek starcia o godz. 18:00. Startujemy o 17:40!

TOP 10 czołowych postaci początku sezonu w 1. lidze

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/b552c6ae-088f-81c1-68bd-ca35a7e54259,9ab40082-7cca-a458-3635-4316a30c9edc,embed.html[/wideo_iframe]