menu

Mecz Legia - Lech. Koronawirus w Legii Warszawa. Kolejny piłkarz "pozytywny", Pekhart czeka na wynik

6 listopada 2020, 15:02 | Piotr Szymański

Mecz Legia - Lech. W niedzielę Legia Warszawa zagra u siebie w ligowym klasyku z Lechem Poznań. W tym spotkaniu Czesław Michniewicz nie będzie mógł skorzystać z kilku zawodników. Po ostatnich, środowych badaniach, koronawirusa stwierdzono u kolejnego piłkarza mistrza Polski.

Nie wiadomo, czy z Lechem zagra Tomas Pekhart
Nie wiadomo, czy z Lechem zagra Tomas Pekhart
fot. adam jankowski / polska press

Mecz Legia - Lech. Nowy piłkarz zakażony, Pekhart czeka na test


W najnowszym raporcie medycznym na stronie Legii czytamy, że wtorkowe testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 u Igora Lewczuka i Tomasa Pekharta dały wynik negatywny. Ponowne badanie Lewczuka również dało wynik ujemny. Natomiast przed dopuszczeniem czeskiego napastnika do treningów planowane jest wykonanie kolejnego testu w piątek. Na razie zawodnik pozostaje w domu odizolowany od reszty zespołu.

W środę 5 listopada badania przeszła reszta drużyny i sztab szkoleniowy Legii. U jednego z piłkarzy test dał wynik pozytywny. Według serwisu Legia.net chodzi o Domagoja Antolicia. Zawodnik czuje się dobrze, pozostał w domu i przebywa w izolacji. Wszystkie pozostałe testy dały wyniki negatywne. Zespół zgodnie z planem przygotowuje się do niedzielnego meczu z Lechem Poznań.

Mecz Legia - Lech. Wracają Wieteska i Luquinhas


Pozytywną informacją dla Legii jest na pewno powrót po dłuższej przerwie Mateusza Wieteski. Trenuje już normalnie Luquinhas, który przeszedł zakażenie koronawirusem. Niepewny jest występ Artura Jędrzejczyka, który wczoraj nie uczestniczył w zajęciach drużyną, ale ma się już czuć coraz lepiej. W izolacji przebywają Jose Kante i William Remy.

źródło: Legia Warszawa, Legia.net