Mecz Górnik Łęczna - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

19 listopada 2017, 09:20 | Radosław Zaborek

Mecz Górnik Łęczna - Odra Opole ONLINE. Dziś o godz 12:00 Górnik Łęczna podejmie na własnym stadionie beniaminka Nice I ligi, Odrę Opole. Gospodarze nie wygrali ligowego spotkania od prawie 2 miesięcy, zaś zawodnicy opolskiego klubu utrzymują znakomitą formę i znajdują się w ścisłej czołówce tabeli.

Mecz Górnik Łęczna - Odra Opole ONLINE

Bardzo słabe wyniki Górnika Łęczna w ostatnich dwóch miesiącach doprowadziły do zmiany trenera. Czarę goryczy przelała porażka lubelskiego zespołu z GKS Katowice w kuriozalnych okolicznościach. Górnik prowadził przez większość meczu 1:0 po trafieniu Patryka Szysza, a ostatnie piętnaście minut grał nawet w przewadze jednego zawodnika. I wtedy wydarzyło się coś irracjonalnego – ekipa Tomasza Kafarskiego straciła trzy gole w odstępie 5 minut, zgłaszając mocną kandydaturę do najbardziej frajerskiej porażki sezonu.

Nowym tymczasowym trenerem zielono-czarnych został dotychczasowy asystent, Sławomir Nazaruk. Przed nim niezwykle trudne zadanie, gdyż drużyna z Łęcznej ostatni komplet punktów wywalczyła we wrześniu, pokonując u siebie GKS Tychy 1:0. Jednym z nielicznych pozytywów może być brak większych problemów kadrowych. Do składu będą brani pod uwagę Dariusz Jarecki i Arkadiusz Kasperkiewicz, a zabraknie tylko Przemysława Pitrego.

Odra Opole jest kompletnym przeciwieństwem Górnika Łęczna, jeśli weźmiemy pod uwagę formę obu zespołów w lidze. Podopieczni Mirosława Smyły zgromadzili jak do tej pory 30 punktów i do lidera z Chojnic tracą dwa punkty (mając o jeden mecz rozegrany mniej). Tydzień temu opolski zespół pokonał na wyjeździe Olimpię Grudziądz po bramkach Wodeckiego i Skrzypczaka.

Trener Odry przestrzega jednak przed zbytnim hurraoptymizmem w związku z przyjazdem na stadion drużyny zajmującej przedostatnie miejsce w tabeli.

- Czy czeka nas trudniejsze zadanie niż w lipcu? Myślę, że tak. To raz, a dwa – spodziewam się też trudniejszego spotkania niż nasz ostatni wyjazd do Grudziądza. Jesteśmy prześwietleni, Łęczna będzie miała dużą motywację. Nie tylko z powodu zmiany trenera, która zawsze działa mobilizująco, ale też podrażnienia faktem porażki w ostatnim meczu. Jej okoliczności były kuriozalne, więc rywale będą chcieli zmazać tę plamę – tłumaczył Mirosław Smyła.

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Górnik:
Górnik Łęczna - GKS Katowice 1:3 (12 listopada)
Raków Częstochowa - Górnik Łęczna 3:1 (04 listopada)
Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice (28 października)
Miedź Legnica - Górnik Łęczna 0:0 (21 października)
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1:1 (14 października)

Odra:
Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2 (11 listopada)
Odra Opole - GKS Tychy 1:0 (4 listopada)
Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1 (29 października)
Odra Opole - Podbeskidzie 2:2 (21 października)
Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:2 (14 października)

BILANS BEZPOŚREDNICH SPOTKAŃ:

Odra Opole - Górnik Łęczna 3:0 (29 lipca 2017)
Odra Opole - Górnik Łęczna 0:3 (30 maja 2009)
Górnik Łeczna - Odra Opole 2:1 (18 października 2008)
Górnik Łęczna - Odra Opole 1:0 (17 listopada 2001)
Odra Opole - Górnik Łęczna 2:0 (28 lipca 2001)

SĘDZIA:

Arbitrem głównym tego spotkania będzie Łukasz Szczech, który ma już w tym sezonie 11 spotkań. Pokazał w nich 46 żółtych kartek i podyktował jeden rzut karny.

Mecz Górnik Łęczna - Odra Opole GDZIE RELACJA LIVE?

Mecz nie będzie transmitowany przez żadną ze stacji telewizyjnych. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24! Początek meczu o godzinie 12:00. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem.

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Oni od dawna nie zdobyli bramki w Ekstraklasie [TOP 10]

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/b0a267f4-3c76-34aa-ec3d-96dd2c4c5656,d8274ddd-b9ec-6605-e4ec-132f149b2a00,embed.html[/wideo_iframe]