Liverpool i Tottenham o krok bliżej półfinału Ligi Mistrzów

9 kwietnia 2019, 23:23 | TD

LIGA MISTRZÓW. We wtorkowych ćwierćfinałach Champions League górą byli gospodarze. Liverpool pokonał FC Porto 2:0, a Tottenham Manchester City 1:0. LIGA MISTRZÓW LIVERPOOL FC PORTO TOTTENHAM MANCHESTER CITY

Son Heung-min

Liverpool był największym faworytem bukmacherów przed wtorkowymi i środowymi meczami. The Reds nie zawiedli kibiców. Nie udało im się pokonać Porto tak wysoko jak w poprzednim sezonie w 1/8 finału Champions League (5:0 na wyjeździe), ale drużyna Juergena Kloppa przez całe spotkanie kontrolowała sytuację na boisku. Bramki zdobyli Naby Keita (już w piątej minucie) i Roberto Firmino (26. minuta). Anglicy przeważali, ale w drugiej połowie nie udało im się już podwyższyć prowadzenia. O dużym szczęściu może też mówić Mohammed Salah, który za brutalne wejście w nogi rywala w końcówce nie zobaczył nawet żółtej kartki.

ZOBACZ TEŻ: [url="https://polskatimes.pl/bezkonkurencyjni-w-nizszych-ligach-kluby-ktore-w-sezonie-201819-nie-stracily-jeszcze-punktu-lista-zdjecia/ga/c2-14024681/zd/34906043" title=""]>> KRÓLOWIE NIŻSZYCH LIG. TE DRUŻYNY W TYM SEZONIE NIE STRACIŁY JESZCZE PUNKTU [LISTA, ZDJĘCIA] > ZLATAN, PIQUE, CRUIJFF I INNI. ONI GRALI DLA UNITED I BARCELONY [ZDJĘCIE