Liga włoska. Piotr Zieliński strzelił, Hamsik dogonił legendę, Napoli powróciło na tron! Zobacz gola Polaka

16 grudnia 2017, 19:52 | JCZ

Liga włoska. Napoli wykorzystało wpadkę liderującego dotąd Interu Mediolan i zamieniło się miejscami w tabeli. W meczu 17. kolejki zespół Mauricio Sarriego łatwo wygrał na wyjeździe z Torino 3:1 (3:0). Już do przerwy wicemistrz Włoch prowadził różnicą trzech bramek. Świetne podanie od Jorginho na gola zamienił Piotr Zieliński, dla którego było to czwarte ligowe trafienie i zarazem szóste w tym sezonie. Swój ważny moment dla klubu miał dziś także Marek Hamsik, bowiem wyrównał dorobek strzelecki Diego Maradony. Obaj mają po 115 bramek (licząc wszystkie rozgrywki) i są absolutnymi legendami Napoli.

Torino - Napoli 1:3

Bramka Piotra Zielińskiego z Torino:

GOL PIOTRA ZIELIŃSKIEGO! Polak zdobył bramkę w meczu SSC Napoli z Torino FC. Ekipa z Neapolu jest obecnie liderem Serie A TIM! #włoskarobota pic.twitter.com/OwhlNdyveB— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 16 grudnia 2017

Piotr Zieliński 2017/18:1073 minuty na boisku6 goli + 1 asystagol co 179 minutudział przy golu co 153 minutyNieźle jak na pomocnika. Niech mu ktoś wytłumaczy, że jest tylko przereklamowanym rezerwowym w Napoli i nie wypada mu mieć takich liczb — Michał Borkowski (@mbork88) 16 grudnia 2017

LIGA WŁOSKA w GOL24

Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Piłkarze do wzięcia za darmo w Ekstraklasie [TOP 10]

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/0f6ed094-2c46-e55a-c122-7589a857a38d,3fa61322-4b59-f847-1384-53c1b829af20,embed.html[/wideo_iframe]