Liga włoska. Łukasz Skorupski obronił rzut karny w meczu z Interem! Jego Bologna wygrała w Mediolanie [WIDEO]

5 lipca 2020, 20:00 | Piotr Szymański

Liga włoska. Łukasz Skorupski bohaterem Bologny! Polski bramkarz obronił rzut karny w meczu z Interem Mediolan wykonywany przez Lautaro Martineza. Zobacz WIDEO!

Łukasz Skorupski obronił rzut karny w meczu z Interem

Łukasz Skorupski obronił rzut karny z Interem

Przy stanie 1:0 dla Interu, gospodarze mieli wyśmienitą okazję do podwyższenia prowadzenia. W 62. minucie do rzutu karnego podszedł Lautaro Martinez, ale jego intencje wyczuł Łukasz Skorupski i odbił strzał przed siebie. Futbolówka trafiła prosto do Roberto Gagliardiniego i Polak jeszcze raz musiał interweniować! Co najważniejsze, zrobił to skutecznie.

Kto wie, czy właśnie obroniona jedenastka nie natchnęła zespołu Bologny. Przyjezdni, grający w osłabieniu, zdołali wyrównać w 74. minucie, a następnie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę (80. minuta).

Po 30 kolejkach Inter znajduje się na 3. miejscu w tabeli, a Bologna jest 9.