Schalke 04 GelsenkirchenSchalke 04 Gelsenkirchen
94'

KONIEC! Sporting pokonuje na własnym stadionie Schalke 4:2!

92'

Slimani uderzał zza pola karnego i trafił w lewy dolny róg bramki. Ralf Faehrmann był w tej sytuacji bez szans.

92'

Gooooool!! Islam Slimani!!!

90'

Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

90'

Zmiana w Sportingu, Naniego zastąpi Diego Capel.

88'

Gooooool!! Dennis Aogo!!!

87'

Sidney Sam potężnie uderzał na bramkę Sportingu, kibice już widzieli piłkę w siatce po tym zagraniu, ale w ostatniej chwili kapitalną interwencją popisał się Rui Patricio.

84'

Piłka po uderzeniu Maxima Choupo-Motinga przelatuje tuż obok słupka.

82'

Zmiana w Sportingu, Joao Mario opuści boisko, zastąpi go Oriol Rosell.

80'

Huntelaar uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale ten strzał pozostawiał wiele do życzenia.

79'

Carvalho zostaje ukarany żółtą kartką.

78'

Jan Kirchhoff zastąpi Christiana Fuchsa, który nie jest w stanie kontynuować gry.

77'

Christian Fuchs ucierpiał w starciu z rywalem, potrzebna jest pomoc medyczna.

76'

Sporting gra teraz koncertowo. Wszystko wychodzi lizbończykom w ostatnich minutach tego spotkania. Przy takiej grze gospodarzy i niezbyt dobrej postawy Schalke, przyjezdni nie mają co liczyć na zdobycie dziś trzech punktów.

73'

Nani wykorzystał podanie Andre Carrillo i skierował piłkę do pustej bramki Schalke..

73'

Goooooooool!! Nani!!!!

72'

Ładne zagranie Marco Hoegera w pole karne, defensorzy Sportingu poradzili sobie jednak w tej sytuacji.

69'

Kolejna zmiana w Schalke, Obasi opuści plac gry, zastąpi go Sidney Sam.

67'

Za Carlosa Mane na boisku pojawi się Andre Carrillo.

65'

Zmiana, za Maxa Meyera wejdzie Kevin-Prince Boateng.

64'

Islam Slimani złapany na spalonym.

64'

Sporting Lizbona - Schalke Gelsenkirchen

62'

W szeregach Sportingu zdecydowanie wyróżnia się dziś Nani. Portugalczyk haruje na boisku za dwoje.

58'

Adrien Silva ostro, wślizgiem fauluje przeciwnika, skończyło się na słownym upomnieniu Paolo Tagliavento.

56'

Atsuto Uchida centruje w pole karne, ale uderza zbyt blisko bramkarza, w efekcie Rui Patricio pewnie przechwytuje piłkę.

54'

Sporting zasługiwał na drugą bramkę. Od początku drugiej połowy piłkarze tej drużyny są bardzo zmotywowani i raz po raz atakują bramkę Schalke.

52'

Jefferson przedarł się pod bramkę Schalke i pewnym strzałek posłał futbolówkę w prawy dolny róg bramki.

52'

Goooool! Jefferson Nascimento!!!!

49'

Jefferson Nascimento sfaulował przeciwnika, sędzia nie pokazał mu jednak kartki.

48'

Maxim Choupo-Moting uderza na bramkę Sportingu, Rui Patricio popisał się jednak niezłą interwencją.

47'

Nieudane dośrodkowanie Maxa Meyera w pole karne.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Sporting remisuje z Schalke 1:1!

45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Świetna okazja Sportingu, ale Carlos Mane strzałem głową kieruje piłkę obok lewego słupka.

44'

43'

Defensorzy Sportingu bez problemu poradzili sobie z przejęciem podania Chinedu Obasiego.

42'

Klaas-Jan Huntelaar złapany na spalonym.

40'

Joao Mario ukarany żółtą kartką.

38'

Atsuto Uchida znalazł się w świetnej sytuacji, kiedy Rui Patricio wyszedł z bramki w okolice lewego słupka, Japończyk nie trafił niemal na pustą bramkę, tyle skierował piłkę obok słupka.

36'

Max Meyer uderzał z linii pola karnego, ale piłka powędrowała nad poprzeczkę.

35'

Świetne, prostopadle podanie Naniego do Carlosa Mane, ale koniec końców gracze Sportingu nie potrafią skonstruować żadnej akcji pod bramkę przeciwników.

32'

Chinedu Obasi dośrodkowuje w pole karne, ale defensorzy drużyny przeciwnej oddalają futbolówkę od własnej bramki.

29'

William Carvalho przyjmuje piłkę przed polem karnym, ale źle strzela i trafia prosto w bramkarza.

27'

Świetna akcja Sportingu! Adrien Silva pięknie uderzył piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego, tuż od bramką Schalke Mouhamadou-Naby Sarr dostawił tylko nogę, a futbolówka znalazła się w siatce.

27'

Goooooool!! Naby Sarr!!!!

26'

Maxim Choupo-Moting fauluje rywala, rzut wolny dla Sportingu.

24'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Chinedu Obasiego w pole karne.

22'

Dennis Aogo potężnie uderzył piłkę z rzutu rożnego, ale szybciej niż gracze Schalke dobiegli do niej defensorzy Sportingu.

21'

20'

Christian Fuchs ukarany żółtą kartką.

18'

Samobójcza bramka Islama Slimaniego.

17'

Mouhamadou-Naby Sarr ukarany żółtą kartką.

16'

Świetna akcja Sportingu, Joao Mario oddał piękny strzał z woleja sprzed pola karnego. Ralf Faehrmann popisał się jednak świetnym refleksem i wyciągnął się jak struna między słupkami, ostatecznie chwytając futbolówkę.

15'

Klaas-Jan Huntelaar zostaje ukarany żółtą kartką.

12'

Adrien Silva chwycił rywala za koszulkę, sędzia odgwizduje faul i dyktuje rzut wolny dla gości.

11'

Nani dobrze przyjął sobie piłkę, ale w momencie oddawania strzału pomylił się, w efekcie piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

10'

Rozpędzony Islam Slimani pędził na bramkę Schalke, minął efektownie kilku rywali, ale ostatecznie jego szarża została zatrzymana przez obrońców niemieckiej drużyny.

9'

Bardzo nieudany strzał z dystansu Carlosa Mane.

8'

Początek spotkania lepszy w wykonaniu Sportingu. Gospodarze lepiej operują piłką, wymieniają między sobą krótkie podania i czekają na dobry moment, by zaatakować bramkę Schalke.

6'

Chinedu Obasi chciał odebrać rywalowi futbolówkę wślizgiem, zrobił to jednak zbyt agresywnie, ale na jego szczęście sędzia nie odgwizdał przewinienia.

4'

Islam Slimani został złapany na spalonym.

3'

Nani nieprzepisowo zatrzymał jednego z graczy drużyny przeciwnej, jak na razie skończyło się na słownej reprymendzie Paolo Tagliavento.

3'

Pierza akcja Sportingu, z narożnika boiska piłkę uderzał Nani, ale bez zagrożenia pod bramką Schalke.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

20:42

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na placu gry. Czas na hymn Ligi Mistrzów.

20:41

To tutaj, na Jose Alvalade zostanie rozegrane dzisiejsze spotkanie

20:38

Po wielu kontrowersjach jakie miały miejsce w meczu Schalke ze Sportingiem, dziś obie drużyny zmierzą się ze sobą ponownie na. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem przedstawicieli Bundesligi, którzy zbliżyli się do awansu do fazy pucharowej. Z kolei Sporting w pierwszych trzech meczach Ligi Mistrzów nie odniósł ani jednego zwycięstwa i jest na ostatnim miejscu w grupie D. Jeśli zatem drużyna ze stolicy Portugalii nie odniesie zwycięstwa, o wyjście z grupy będzie niezwykle trudno.

20:37

Rezerwowi Schalke: Wetklo – Kirchhoff, Ayhan, Boateng, Clemens, Sam, Barnetta.

20:37

Rezerwowi Sportingu: Boeck – Silva, Martins, Capel, Rossell, Montero, Carillo.

20:35

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Sporting Lizbona - Schalke Gelsenkirchen! Obie drużyny zmierzą się w ramach meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.