Spartak MoskwaSpartak Moskwa
1 : 1
NK MariborNK Maribor
94'

Koniec meczu! NK Maribor sensacyjnie wyrwał punkt Spartakowi w Moskwie. Gdy w końcówce gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Ze Luisa, wydawało się, że sięgną po upragnione zwycięstwo. Słoweńcy walczyli jednak do końca i w doliczonym czasie wyrównali.

92'

GOOOOOL!! WYRÓWNANIE!! MESANOVIĆ!!

90'

Trzy minuty doliczone.

84'

83'

Jasmin Mesanović wchodzi za Damjana Bohara.

82'

GOOOOOOL!!! ZE LUIS I SPARTAK NA PROWADZENIU!!

78'

Ze Luis uderzył głową, ale wyraźnie obok słupka.

73'

Jeszcze jedna zmiana. Roman Zobnin za Marko Petkovicia.

68'

Gregor Bajde kończy występ. Za niego wchodzi Dino Hotić.

64'

Na trybunach zasiada 42 920 widzów.

63'

Lorenzo Melgarejo pojawia się w miejsce Popova.

62'

Tym razem kartkę dostaje Ilya Kutepov.

54'

Denis Glushakov wchodzi za Pasalicia.

52'

Luiz Adriano ukarany kartką.

51'

Były piłkarz Legii, Marko Suler, zmarnował świetną okazję. Po rzucie wolnym doszedł do strzału i trafił w słupek!

49'

Ivelin Popov zobaczył żółty kartonik.

46'

Jedna zmiana u gości. Dare Vrsić zastąpił Vrhoveca.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

18:54

45'

Koniec pierwszej odsłony. Na razie bez bramek w Moskwie.

36'

Szczęścia z bardzo daleka szukał Vrhovec, ale nic z tego nie wyszło. Bardzo niecelnie.

26'

23'

Żółtą kartką ukarany Blaz Vrhovec.

17'

Tavares w dobrej sytuacji uderzył mocno po ziemi, ale na posterunku bramkarz gospodarzy.

6'

Mario Pasalić uderzył wysoko nad poprzeczką.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

17:41

Rezerwowi Maribor: Matko Obradović, Valon Ahmedi, Dino Hotić, Dare Vrsić, Jasmin Mesanović, Matej Palcić, Martin Kramarić.

17:40

Rezerwowi Spartak: Artem Rebrov, Denis Glushakov, Salvatore Bocchetti, Aleksandr Samedov, Lorenzo Melgarejo, Roman Zobnin, Pedro Rocha.

17:37

17:36

17:33

Spartak ma na koncie 5 punktów (zwycięstwo i dwa remisy) i zajmuje 3. miejsce w grupie. Do Sevilli traci dwa "oczka", a do prowadzącego Liverpoolu trzy. Z kolei mistrz Słowenii to zdecydowanie najsłabszy zespół w grupie. Uzbierał tylko jeden punkt, właśnie po domowym remisie z Rosjanami.

17:28

Dzień dobry! W meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Spartak Moskwa zmierzy się u siebie z Mariborem. W tym miejscu możecie śledzić wynik, składy i najważniejsze wydarzenia z tego spotkania.