Koniec meczu! City rozbiło w Rotterdamie Feyenoord 4:0!

78'

I Sam Larsson zmienił Sofyana Amrabata.

72'

I zmiana w drużynie gospodarzy - Dylan Vente zameldował się na boisku w miejsce Michiela Kramera.

72'

Trzecia i ostatnia zmiana w ekipie City. Leroy Sane zastąpił Fernandinho.

67'

Fabian Delph zmienił Davida Silvę.

65'

Szymon Marciniak napomniał Erica Botteghina żółtą kartką.

63'

63'

GOOOOOL! 4:0! JOHN STONES PO RAZ DRUGI!

60'

W miejsce Sergio Aguero na murawie zameldował się Raheem Sterling.

46'

Jens Toornstra zmienił Stevena Berghuisa.

46'

Szymon Marciniak rozpoczął drugą część spotkania na Stadion Feijenoord!

45'

Koniec pierwszej części spotkania! City już do przerwy zmiotło Feyenoord!

41'

I żółtą kartkę obejrzał Tonny Vilhena.

40'

Drugi żółty kartonik dla zawodnika Feyenoordu. Tym razem polski sędzia ukarał Michiela Kramera.

38'

I żółta kartka dla gracza gospodarzy. Szymon Marciniak napomniał Jerremiaha St. Juste'a.

25'

Potężna bomba zza pola karnego Fernandinho. Do odbitej przez bramkarza piłki dopadł Gabriel Jesus i z najbliższej odległości dopełnił formalności. 3:0!

25'

GOOOOOL! CITY DEMOLUJE FEYENOORD! GABRIEL JESUS!

15'

Żółty kartonik obejrzał Kevin de Bruyne.

10'

10'

Świetne dogranie w pole karne z prawej strony w wykonaniu Kyle'a Walkera. Piłkę na ósmym metrze uderzył Sergio Aguero, a golkiper gospodarzy skapitulował po raz drugi.

10'

GOOOOOL! SERGIO AGUERO TRAFIA DO SIATKI! 2:0!

2'

Błyskawiczne otwarcie w wykonaniu The Citizens. John Stones wpakował piłkę do siatki po podaniu Davida Silvy!

2'

GOOOOL! JOHN STONES!

1'

Pierwszy gwizdek Szymona Marciniaka! Rozpoczęli!

20:34

20:31

Ławka rezerwowych Feyenoordu: Bijlow, S. Larsson, Diks, Tapia, Toornstra, Vente, Geertruida.

20:30

20:28

Ławka rezerwowych Manchesteru City: Bravo, Danilo, Sterling, Gündogan, Mangala, Delph, Sane.

20:27

20:25

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Feyenoord Rotterdam zagra z Manchesterem City. Spotkanie sędziuje Szymon Marciniak. W tym miejscu możecie śledzić wynik i najważniejsze wydarzenia z tego spotkania.