Środa, 19 października 2016, godz. 20:45
93'

Koniec meczu. Bayern pewnie pokonuje PSV 4:1. Jedna bramka Lewandowskiego.
Dziękuję i dobranoc! :)

87'

Ostatnia zmiana. Owacja na stojąco dla świetnego dzisiaj Robbena. W jego miejsce Renato Sanches.

86'

Kolejna zmiana w Bayernie. Javi Martinez zastępuje Kimmicha.

84'

ARJEN ROBBEN! CZTERY!

78'

I zmiana w ekipie gości. Za Gastona Pereiro na boisku melduje się Steven Bergwijn.

77'

Kimmich! Blokowany z 5 metrów przez obrońcę PSV!

73'

Zmiana w Bayernie. Mueller kończy dzisiejszy mecz, szansa dla Costy.

70'

Pograło teraz PSV, przez moment wydawało się nawet, ze należy im się rzut karny.... Neuer jednak obronną ręką .

66'

Lewandowski jak na tacy do Mullera (moze odrobinkę za lekko) ale Niemiec strzelił w bramkarza gości. Za słabo.

65'

Alaba miał czas przed polem karnym, ale im dłużej przymierzał, tym wyżej piłka miała polecieć. Zoet od bramki.

63'

Strzela Muller i broni Zoet. Bayern się obudził.

61'

Wydawało się, że Robben zepsuł akcję, że powinien podawać wcześniej. Zdecydował się złamać na swoją magiczną lewą nogę, strzelił- Zet obronił, ale piłka spadła wręcz na głowę Roberta i z 4 metrów bez problemu skierował piłkę do bramki. 3:1!

59'

GOOOOOOOOL!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!

58'

Robben do Kimmicha! Ale świetnie wychodzi Zoet.

57'

Fauluje teraz Lahm. Mamy żółtą kartkę. Średnio weszli gospodarze w drugą połowę.

54'

Teraz to PSV przejęło inicjatywę, zapewne nie na długo, ale zawsze.

53'

Neuer ratuje Bayern przed remisem! Pereiro trafił jednak prosto w niego.

49'

Odpowiedź gości, dobre dośrodkowanie, De Jong minimalnie nad bramką!

48'

LEWANDOWSKI....obok!!! Obok bramki Robert... Centymetry...

45'

Wracamy na boisko, druga połowa!

45'

Bayern - PSV

21:31

Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Jedynie w końcówce, zbyt pewni siebie piłkarze Ancelottiego dali się ograć i pozwolili Narsinghowi strzelić (piękną) bramkę.
Czekamy na drugą część!

46'

William Collum kończy pierwszą połowę.

44'

Bezradny Neuer mógł już tylko patrzeć jak piłka wpada do bramki.

42'

Wyszedł praktycznie sam na sam z Neuerem, strzelił... fantastycznie po długim słupku, piłka jeszcze się od niego odbiła i wpada do bramki!

42'

GOOOOOOOOL!!! 2:1!! Luciano Narsing!!!!

39'

Spalił Pereiro według sędziego... Ale w powtórce widać, że bramka mogła zostać uznana! PSV wykorzystało chwilę "zamulenia" Bayernu i próbują wykorzystać swoje okazje.

37'

Próbują, starają się goście, ale co z tego... Piłka odbija się od obrońców i Neuer nie ma problemu ze złapaniem piłki.

32'

Robben, ależ strzał! Przebiegł spod własnego pola karnego z piłką Arjen Robben! Nie miał do kogo podać, uderzył swoją lewą nogą i świetnie broni Zoet.

29'

Znowu Kimmich! Tym razem Zoet bezbłędnie- rzut rożny.

28'

Joshua Kimmich chwilę przed strzeleniem drugiej bramki.

27'

Boję się tak pisać, ponieważ ostatnio wpadła bramka dla gospodarzy, ale znów trochę uspokoił się nam ten mecz. Trochę więcej rozgrywania w środku pola.

25'

Lewandowski! OBOK! Świetne dośrodkowanie Robbena!

23'

Bardzo dużo szczęścia mieli gospodarze. Dośrodkowanie Alaby po nodze jednego z obrońców PSV, piłka praktycznie na linii bramki Zoeta i z najbliższej odległości, nastawił tak na prawdę głowę, Kimmich. 2:0!

21'

Uspokoił nam się trochę mecz, gospodarze dają pograć przynajmniej trochę w piłkę graczom PSV. Ale piszę to nie w porę ponieważ szybka kontra Bayernu i już jest 2:0!!
Joshua Kimmich!

18'

Alaba po ziemi, Robben dotyka piłkę, ta jeszcze chyba odbija się od obrońcy i trafia w słupek! Holendrzy nie istnieją....

15'

Nie dali rady wrócić obrońcy PSV, goście jak zaczarowani patrzyli gdy Robben dośrodkuje do Mullera, za pierwszym razem dał radę Zoet, ale przy dobitce był już bez szans!

14'

Lewandowski!!!! Broni Zoet!!! Szybka wrzutka w pole karne i mamy 1:0!! Thomas Muller!!!

12'

Robben cudownie w uliczkę do Mullera! Ten miał Lewandowskiego w polu karnym, ale przy nim "przyklejony" obrońca PSV, dlatego piłka wycofana do wbiegającego Alaby, ale ten bardzo mocno się pomylił!

9'

Muller-Lewandowski-Robben i... boczna siatka! Mają luz piłkarze Ancelottiego, goście jakby lekko zagubieni.

8'

Znowu szansę miał Thomas Muller, tym razem dogrywał Robert Lewandowski ale finał taki jak poprzednio. 0:0

5'

Już kształtuje nam się obraz meczu. Bayern rozgrywa, Bayern przy piłce a PSV czeka, czeka na swoją okazję aby skontrować i zaskoczyć Manuela Neuera.

4'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy, ale Thomas Muller nie trafił czysto w piłkę!

1'

Tutaj jeszcze doping gości.

1'

Zaczynamy!

20:44

Piłkarze już na boisku, doping gospodarzy jak zwykle intensywny i głośny. Zaraz zaczynamy!

20:13

20:11

Czy Robert Lewandowski strzeli dziś gola ? A moze PSV pokusi się o niespodziankę ? O 20:45 rozpoczyna się mecz między Bayernem Monachium a PSV Eindhoven.