Wtorek, 20 października 2015, godz. 20:45
Olympique LyonOlympique Lyon
22:38

Za uwagę dziękuje już Adam Bochenek i kłaniając się znad klawiatury swojego komputera zaprasza na kolejne relacje LiVE na Ekstraklasa.net

22:38

Piłkarze z Sankt Petersburga po meczu, w którym delektowali się grą ofensywną przedłużają swój perfekcyjny start w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Wobec zwycięstwa Valencii nad zespołem Gent awans do fazy pucharowej mają już niemal zapewniony

95'

Koniec spotkania! Zenit odnosi trzecie zwycięstwo w Lidze Mistrzów!

94'

Wszyscy już pogodzeni ze swoim losem, nic się już tutaj nie wydarzy

93'

Yanga-Mbiwa ukarany jeszcze żółtą kartką

91'

Sędzie doliczył jeszcze trzy minuty

90'

Ostatnia już zmiana w tym spotkaniu, murawę opuszcza jeden z dzisiejszych bohaterów - Danny

88'

Hulk ładnie uciekł na lewej flance Mbiwiw i będąc w polu karnym trafił w rękę Umtitiego, ale sędzia Atkinson zamiast na "wapno" wskazał na narożnik boiska

86'

Mamy także wertowanie składu po stronie gospodarzy

85'

Ostatnia zmiana w drużynie OL

85'

Akcję rozpoczął Hulk, który prostopadłym zagraniem uruchomił Shatova, ten zamiast uderzyć podał jeszcze do Danny'ego, a Portugalczyk pewnym strzałem nie dał najmniejszych szans Lopesowi

83'

GOOOL!3:1! To chyba już koniec!

81'

Trener Fournier szuka alternatyw z przodu, wpuszcza na murawę Beauvue

80'

Lacazette z Valbueną we dwójkę rozmontowali środek defensywy Zenitu, jednak napastnikowi Lyonu zabrakło już sił by celnie uderzyć na bramkę Kierżakowa

78'

Niedokładne zagranie Valbueny niweczy mozolnie konstruowaną akcję Lyonu

75'

Strzelec pierwszej bramki w tym spotkaniu Artium Dziuba opuszcza plac gry, w jego miejsce Yusupow

74'

Lacazette znalazł się w polu karnym Zenitu, lecz strzał głową napastnika Lyonu pewnie do koszyczka zebrał Kierzakow

72'

Pierwsza zmiana w ekipie OL

70'

Danny jeszcze raz magicznym dotknięciem próbował wyprowadzić Dziubę na świetną okazję, lecz zawodnik z numerem 22 na błękitnej koszulce przegrał pojedynek biegowy z Umtitim

69'

Piękne zagranie Danny'ego fałszem na prawą stronę do Dziuby, rosyjski napastnik przerzucił piłkę nad leżącym Lopesem, ale ta minęła słupek bramki

67'

Przy okazji kolejnego dryblingu Rafael reklamował zagranie ręką, również bezskutecznie

66'

oraz Umtiti

65'

Za przepychanki słowne i nie tylko żółtymi kartkami ukarani Javi Garcia

61'

Rafael jeszcze raz przewraca się w gąszczu nóg i jeszcze raz sędzia Atkinson nie podejmuje decyzji o faulu

58'

Hulk przejął piłkę w kole środkowym, przepchnął Lacazette'a, podprowadził piłkę kilkanaście metrów ihuknął potwornie z 20 metrów tuż obok słupka. Cudowny strzał

57'

Kosmiczny gol Hulka!

55'

Criscito fauluje Rafaela na prawej stronie i będzie rzut wolny z odległości bramkodajnej

52'

Dośrodkowanie Hulka z rzutu wolnego, Dziuba był jednak zbyt pod piłką by mocno uderzyć

51'

Świetny cross Valbueny na prawo do, jakżeby inaczej, Jalleta, prawy obrońca pass wolejem zagrywa z powietrza w pole karne, kozłującą piłkę krzyżakiem uderza Lacazette i Kierzakow tylko patrzy jak piłka wtacza się do bramki

50'

GOOOOOL! Wyrównanie!

48'

Najlepszy dziś w Lyonie Jallet szarżował jeszcze raz, z prawej strony zszedł do środka i lewą nogą uderzył minimalnie obok słupka

47'

Błyskawiczna kartka dla Rafela za wejście w Witsela

46'

Czy Lyon odwr oci losy tego meczu? Odpowiedź już za trzy kwadranse

47'

Koniec pierwszej części gry! Gra Zenitu może naprawdę imponować

44'

Żółta kartka dla Gonalonsa

43'

Śliczne podanie Danny'ego między liniami do Shatova, ten na prawo do Hulka, ale Brazylijczyk zagrywa w pole karne w sposób niegodny tej całej akcji

41'

Rafael próbował wymusić rzut wolny z 20 metrów, lecz sędzia Atkinson pozostaje niemy na wywrotkę i gestykulacje Brazylijczyka

37'

Ferri nie ustaje w staraniach, dużo lepsza próba, ale wciąż niecelnie

36'

Ferri zbiera piłkę na linii 16 metra, ale jego ekwilibrystyczne wolej szybuje hen hen daleko od bramki Kierzakowa

35'

Kontratak Lyonu pewnie powstrzymują defensorzy gospodarzy, korner dla OL

32'

Ileż można? Jeszcze jedna niefrasobliwość linii defensywnej gości, Hulk potężnie strzela z 16 metrów kapitalna parada Lopesa

29'

Tym razem przed szansą na zdobycie bramki stanął Danny, jednak z 11 metrów na wprost bramki kapitan Zenitu uderzył w blokujących jego strzał obrońców OL

27'

Hulk świetnie wypatrzył w polu karnym Dziubę, ale ten zamiast uderzyć poślizgnął się

25'

Ależ była okazja dla Lyonu! Po dośrodkowaniu Valbueny z rzutu wolnego w świetnej sytuacji znalazł się Yanga-Mbiwa, ale z 8 metrów uderzył wprost w bramkarza Zenitu

24'

Ładny drybling Rafaela przy linii bocznej, Brazylijczyk jest faulowany przez Shatova

21'

Dośrodkowanie Criscito i defensorzy Lyonu znów z problemami, choć wydawało się, że nie jest to trudna piłka do wybicia

18'

Ależ świetna wrzutka Jalleta, ale jeszcze lepsza interwencja Garaya

16'

Piłkarze OL wymienili na połowie Zenitu kilkadziesiąt podań, ale nijak nie potrafili się przebić przez skoncentrowane zasieki gospodarzy

13'

Jeszcze raz próbował Jallet, korner dla gości

13'

Lyon w końcu dłużej utrzymał się piłkę, dośrodkowanie Jalleta pewnie wyłapuje Kerżakow

10'

Kolejne zagranie do Dziuby, jednak tym razem rosyjski snajper znajduje się na pozycji spalonej

8'

Valbuena uderza z rzutu wolnego prosto w rosyjski mur

7'

Hulk w brzydki sposób zatrzymuje biegnącego z piłką Valbuenę

6'

Niepewna interwencja defensorów Lyonu, Shatov zbiera piłkę na 20 metrze i po ziemii zagrywa do Dziuby, ten będąc w sytuacji sam na sam ze stoickim spokojem przymieerza technicznie przy słupku

4'

GOOOOOL! Zenit obejmuje prowadzenie!

3'

Piłkarze Zenitu spokojnie od tyłu konstruują swoją akcję

1'

Zaczynamy spotkanie na Pietrowski Stadion!

20:30

Z kolei llista rezerwowych Lyonu wygląda następująco: Gorgelin, Koné, Ghezzal, Darder, Malbranque, Beauvue, Cornet.

20:29

Na ławce Zenitu zasiądą: Lodygin, Luís Neto, Ivanov, Ryazantsev, Yusupov, Evseev, Dolgov.

20:28

Zapraszamy na spotkanie trzeciej kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Zenitem Sankt Petersburg a Olympique Lyon

16:45

Zenit - Olympique Lyon LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Rosjanie chcą wygrywać także w LM

W 3. kolejce Ligi Mistrzów drużyna Olympique Lyon poszuka swojego pierwszego zwycięstwa w tych rozgrywkach. W spotkaniu z - rozochoconym świetnym początkiem w Europie – Zenitem Sankt Petersburg, francuski zespół faworytem jednak nie będzie.