VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
2 : 0
Real MadrytReal Madryt
94'

Koniec meczu!!! Wielka niespodzianka! Wolfsburg pokonuje Real 2:0 i jest w świetnej sytuacji przed rewanżem w Madrycie!

93'

Zmiana wśród gospodarzy. Schaefer za Draxlera.

91'

Dośrodkowanie Rodrigueza z rzutu wolnego pada łupem obrony Realu.

90'

Cztery minuty doliczone do tego meczu.

90'

Kontra Realu, świetna interwencja wracającego w pole karne ofensywnego pomocnika, Arnolda. Znakomity mecz tego zawodnika.

89'

Navas ratuje Real!!! Kruse kapitalnie w polu karnym zwiódł rywala, ale jego potężny strzał pod poprzeczkę odbija bramkarz Realu!

88'

Teraz, o dziwo, to Wolfsburg przez dłuższy czas utrzymywał się przy piłce. Dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry.

86'

Benaglio pewnie łapie dośrodkowanie Bale'a.

85'

Zmiana w Realu. James Rodriguez za Toniego Kroosa.

85'

Zmiana wśród gospodarzy. Schodzi Schuerrle, wchodzi Kruse.

84'

Real bije głową w mur. Królewskim od dłuższego czasu nie udaje się zagrozić bramkę Benaglio.

82'

Przerwa w grze, bo mamy nieproszonego gościa na murawie...

80'

Danilo wywalczył jeszcze jeden rzut rożny dla Królewskich.

80'

Zmiana w Wolfsburgu. Traesch za Bruno Henrique.

79'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym fatalne uderzenie z 20 metrów oddaje Kroos.

77'

Kontra Wolfsburga! Po świetnym podaniu Draxlera źle piłkę przyjął Bruno Henrique i nie zdołał oddać strzału, którym zaskoczyłby Navasa!

74'

Benaglio wygrywa teraz pojedynek z Cristiano Ronaldo! Po chwili z powietrza ponad poprzeczką uderza Bale.

71'

Żółta kartka dla Bale'a za niesportowe zachowanie.

70'

Zagotowało się na boisku! Marcelo najpierw kopnął bez piłki Arnolda, a po chwili wykonał absurdalny teatrzyk. Brazylijczyk mógł obejrzeć czerwoną kartkę, a tylko żółtą ogląda gracz Wolfsburga.

70'

Schuerrle!!! Mogło być 3:0!!! Po podaniu Bruno Henrique w świetnej sytuacji Niemiec uderza ponad bramką!

68'

Zamieszanie w polu karnym, Marcelo zablokowany, Wolfsburg rusza z kontrą!

67'

Przerwa w grze, bo interweniujący Naldo otrzymał piłką w czułe miejsce. Rzut rożny dla Realu.

65'

Pojedynek biegowy Schuerrle z Ramosem! Niemiec mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale minimalnie szybszy był Hiszpan!

64'

Zmiana w Realu. Schodzi Modrić, wchodzi Isco.

64'

Popędził lewym skrzydłem Schuerrle, ale zabrakło mu sił, żeby celnie dośrodkować w pole karne.

62'

Cristiano z rzutu wolnego uderza w mur, a piłka wychodzi na rzut rożny. Z tego stałego fragmentu gry nie było strzału na bramkę Benaglio.

61'

Żółta kartka dla Luiza Gustavo za faul na Ronaldo.

60'

Godzina gry za nami w Wolfsburgu. Goście zaczęli drugą połowę z animuszem, ale Wolfsburg odparł te ataki i z minuty na minutę wygląda coraz lepiej.

57'

Po dośrodkowaniu Bale'a z lewego skrzydła Ronaldo główkuje ponad poprzeczką!

56'

Żółta kartka dla Benaglio za grę na czas.

54'

Draxler raz jeszcze dośrodkowuje w pole karne, gdzie piłki ostatecznie nie sięgnął Bruno Henrique.

53'

Pierwsza akcja gospodarzy po przerwie. Centra Draxlera nie dociera w polu karnym do Schuerrle.

52'

Real od początku drugiej połowy szybko odbiera piłkę rywalom i rozgrywa ją w ataku pozycyjnym. Królewscy biorą się ostro do pracy.

50'

Kiks Ronaldo przy próbie uderzenia z dystansu. Radość na trybunach Volkswagen Arena.

49'

Dobra akcja Realu! Lewym skrzydłem popędził Bale i zagrał na 11. metr do Ronaldo, który pod naciskiem obrońców uderzył nieczysto i niecelnie!

48'

Kroos z dystansu uderza bardzo niecelnie.

47'

VfL Wolfsburg - Real Madryt

47'

Real już w ataku! Rzut rożny nie przyniósł strzału na bramkę Benaglio, a po chwili Marcelo został zablokowany w polu karnym.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

45'

Koniec pierwszej połowy tego spotkania! Fenomenalnie grający VfL Wolfsburg prowadzi z Realem Madryt 2:0!

45'

Gareth Bale uderza ponad poprzeczką bramki Benaglio!

44'

Sędzia uznał, że Naldo faulował tuż przed polem karnym Jese. Szansa dla gości z rzutu wolnego.

43'

Znowu kontratak Wolfsburga! Bruno Henrique przedarł się prawym skrzydłem i próbował dograć do Schuerrle, ale ten uprzedzony przez Ramosa!

41'

Kontuzja mięśniowa Karima Benzemy! Zmienia go Jese Rodriguez.

40'

Kolejny rajd Draxlera, ale tym razem Niemiec zatrzymany przez szesnastką!

37'

Bardzo niecelne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Juliana Draxlera.

37'

Mocne uderzenie z dystansu Kroosa pewnie łapie Benaglio!

36'

Świetny wślizg Naldo w polu karnym! Brazylijczyk wybił piłkę spod nóg Bale'a na rzut rożny.

35'

Real przycisnął! W polu karnym rywala zablokowany Ronaldo!

33'

I okazja Benzemy! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Francuz głową fatalnie pudłuje!

32'

Próba kombinacji przed polem karnym Realu. Schuerrle nie zrozumiał się jednak z Arnoldem.

30'

Ma problem Real Madryt. Akcja ofensywna Królewskich, ale Marcelo łatwo powstrzymany przez defensywę gospodarzy.

28'

I raz jeszcze Wolfsburg! Po indywidualnej akcji Schurrle płaski strzał Niemca broni Navas! Chwilę wcześniej w pojedynku z Kroosem zęba stracił Vieirinha, który przypadkowo oberwał łokciem.

27'

Na spalonym złapany Karim Benzema.

25'

Nieprawdopodobne! 2:0 dla gospodarzy! Akcję rozkręcił Draxler, a Bruno Henrique wyłożył piłkę przed bramką Arnoldowi, który z bliska dopełnił formalności!

25'

GOOOOOOOOOOOL!!! Maximilian Arnold! Co się dzieje w Wolfsburgu?!

23'

Kolejna groźna kontra gospodarzy! Rozpędził się lewym skrzydłem Arnold, ale po jego centrze uprzedzony w polu karnym został Schuerrle. Wcześniej bardzo nieudany strzał z dystansu zanotował Casemiro.

22'

Na spalonym złapany Gareth Bale.

20'

Vieirinha ukarany żółtą kartką.

17'

GOOOOOOOOOOOOOL!!! Ricardo Rodriguez wykorzystuje jedenastkę!!!

16'

Rzut karny dla Wolfsburga! Zdaniem sędziego Casemiro faulował w polu karnym Schuerlle!

14'

Setka dla Realu!!! Benzema kapitalnie poradził sobie z Dante, ale przegrał pojedynek z Benaglio! Dobitka Bale'a również niecelna!

12'

Kontra Wolfsburga! Po dośrodkowaniu Draxlera główkuje Bruno Henrique, ale prosto w ręce Harta!

10'

Szybka akcja Królewskich, ale przerwana przez pozycję spaloną jednego z Królewskich. Jeszcze ucierpiał w tej akcji Benzema, ale Francuz raczej się pozbiera.

9'

Centra Marcelo z lewego skrzydła nie dociera do żadnego napastnika Realu, podobnie jak płaskie dośrodkowanie Bale'a po szybkiej akcji Walijczyka. Piłkę łapie Benaglio.

6'

Akcja indywidualna Bruno Henrique, który z prawego skrzydła zszedł do środka, ale został zatrzymany przez obrońców gości.

5'

Ronaldo dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne, gdzie przy próbie strzału z powietrza skiksował Gareth Bale.

3'

Twarde starcie w polu karnym pomiędzy Dante a Balem. Walijczyk pada na murawę, ale o karnym nie ma mowy.

2'

I już bramka dla Realu Madryt, ale zdaniem sędziego strzelający płasko z kilku metrów Cristiano Ronaldo był na spalonym! Gol nieuznany!

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

20:42

Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:40

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę Volkswagen Arena.

20:02

Sędzią tego spotkania będzie Włoch Gianluca Rocchi.

20:00

W drużynie Wilków brakuje Sebastiana Junga, Daniela Caligiuriego oraz Nicklasa Bendtnera.

19:59

Rezerwowi Wolfsburga: Koen Casteels, Robin Knoche, Carlos Ascues, Marcel Schaefer, Christian Traesch, Max Kruse, Bas Dost.

19:58

W zespole gości kontuzjowany jest Raphael Varane, brakuje także Mateo Kovacicia i Borjy Mayorala. Ponadto zabrakło miejsca w meczowej osiemnastce dla Alvaro Arbeloi.

19:56

Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla, Nacho Fernandez, Daniel Carvajal, Isco, James Rodriguez, Jese Rodriguez, Lucas Vazquez.

19:56

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn! W ataku Wolfsburga nie ma Dosta, ani Kruse, a jest za to Bruno Henrique. W Realu jedna zmiana w jedenastce w stosunku do El Clasico - Danilo na prawej obronie zastąpi Carvajala.

19:54

VfL Wolfsburg, podobnie jak Real, ligowego sezonu do udanych zaliczyć nie może. Wilki w tabeli Bundesligi są dopiero ósme, ale za to w Champions League notują serię czterech zwycięstw z rzędu. Co więcej, podopieczni Dietera Heckinga wygrali w tej edycji wszystkie cztery spotkania na własnym boisku, co może być przed dzisiejszym pojedynkiem zapowiedzią wielkich piłkarskich emocji. Oby tak właśnie było!

19:52

Dzisiejszy mecz ma tylko jednego faworyta. Jest nim oczywiście Real Madryt, który po raz szósty z rzędu chce awansować do półfinału Champions League. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a będą dodatkowo zmotywowani po swoim wielkim weekendowym zwycięstwie w El Clasico nad Barceloną. Dla Los Blancos Liga Mistrzów jest już jedynym trofeum do zdobycia w tym sezonie, więc nie ulega wątpliwości, że dzisiaj wszystkie siły zostaną rzucone na pojedynek na Volkswagen Arena.

19:43

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów, w którym VfL Wolfsburg zmierzy się z Realem Madryt.