CSKA MoskwaCSKA Moskwa
94'

Koniec spotkania! PSV gra dalej!!!

87'

No to PSV jest już chyba pewne awansu do kolejnej fazy! Świetny strzał Proppera daje prowadzenie! MU przegrywa z Wolfsburgiem 2:3!

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla PSV!!!!

85'

Bergwijn za Pereirę.

83'

Kartka dla Brumy.

80'

de Jong świetnie wyczuł linię spalonego, wyszedł do podania i potem z bliska wpakował piłkę do bramki! PSV wraca do gry!

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! WYRÓWNANIE!

78'

Cauna dostał żółtą kartkę.

77'

Pewne uderzenie w lewy róg bramki! CSKA na prowadzeniu!

77'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Ignashevich

76'

De Jong za dyskusję również obejrzał kartonik.

75'

Karny dla CSKA! Guardado ukarany żółtą kartką.

71'

Piłka w siatce CSKA, lecz na spalonym zostało złapanych aż dwóch zawodników.

70'

Strasznie mało dzieje się w tym spotkaniu. Zachowawczość PSV po prostu irytuje.

65'

Pereira ukarany żółtą kartką.

61'

MUSA! Metr obok prawego słupka! Bardzo groźny strzał.

57'

Boumaaaa! I tylko jęk zawodu. Piłka po jego uderzeniu poleciała w trybuny.

55'

Nababkin dostał żółtą kartkę. Będzie okazja dla PSV z wolnego.

52'

de Jong chciał wymusić karnego. Gwizdek sędziego milczy.

50'

Dość spokojny początek drugich 45 minut.

46'

Zaczynamy drugą połowę spotkania.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bramek i bez większych emocji. Wracamy za kwadrans.

43'

Udane piąstkowanie Zoeta po dośrodkowaniu Dzagoeva z rzutu rożnego.

40'

W nieprawdopodobny sposób obie drużyny marnują swoje szanse... Nie chodzi o strzały, chodzi o rozegranie dobrze zapowiadających się akcji.

38'

Wernbloom obejrzał żóltą kartkę.

37'

Tosić bezpośrednio z wolnego! Było blisko! Bardzo dobra interwencja Zoeta.

36'

Ranga tego meczu chyba przerasta nieco PSV.

32'

Wolfsburg już prowadzi z United 2:1!

31'

Nadzwyczaj niedokładny przerzut. W roli głównej (niechlubnej) Locadia.

28'

de Jong! Główka w sam środek bramki po wrzutce Moreno! Broni Akinfeev.

28'

Ignashevich z Tosiciem beznadziejnie rozegrali rzut wolny. Do tego stopnia, że PSV wyprowadziło bardzo szybką kontrę, która mogła skończyć się golem.

25'

Musa wpadł z piłką w pole karne, ale jego podanie nie doszło do Doumbii.

24'

Tosić chciał wymusić faul na 20 metrze. Sędzia nie zareagował na to.

20'

CSKA wyraźnie nastawione na grę z kontrataku. Tylko Doumbia i Musa stale są na połowie rywala. Reszta czeka na swojej.

17'

Locadia po raz drugi w meczu złapany na spalonym. Coś nie umie wyczuć linii...

16'

Posiadanie piłki na razie wyrównane. Po 50 procent dla obu zespołów.

16'

Od początku aktywny Locadia. Kiwa, podaje, strzela. Aż dziwne, że jeszcze bez pożądanego skutku.

12'

W Wolfsburgu Manchester United prowadzi 1:0.

11'

Wreszcie jakaś akcja gości. Musa kopnął w boczną siatkę.

8'

Ważne piąstkowanie Akinfeeva! W powietrzu było już dwóch zawodników PSV chętnych do oddania strzału.

8'

Locadia świetnie uciekł z piłką w pole karne. Dośrodkował natomiast źle.

7'

Bardzo słaby strzał Pereiry. PSV przeważa, ale nie umie trafić w bramkę.

6'

Znowu de Jong w roli głównej. Tym razem jednak był na ofsajdzie.

6'

de Jong próbował uderzyć głową, lecz został zablokowany.

3'

Locadia złapany na spalonym.

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze. W sumie trochę później niż pozostałe drużyny walczące dziś w LM.

20:43

PSV wcale nie musi oglądać się na wynik rywalizacji VfL Wolfsburg - Manchester United. Jeżeli chce wyjść, to po prostu musi pokonać CSKA.

20:38

Na trybunach powiewa kilkadziesiąt tysięcy flag.

20:31

Rozpoczęcie meczu za niecały kwadrans. Po lewej stronie prezentujemy wyjściowe jedenastki.

15:21

PSV Eindhoven - CSKA Moskwa LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Holendrzy walczą o 1/8 LM, Rosjanie o 1/16 LE

Holandia na swojego przedstawiciela w fazie pucharowej Champions League czeka od sezonu 2006/2007. Ostatnim klubem z tego kraju na tym etapie rozgrywek było PSV Eindhoven. Dziś wieczorem piłkarze ze stadionu Philipsa w meczu z CSKA Moskwa mogą przerwać tę niechlubną serię holenderskiego futbolu. Relacja tekstowa z tego spotkania w Ekstraklasa.net. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45.