Manchester CityManchester City
0 : 0
Dynamo KijówDynamo Kijów
94'

Sędzia po chwili kończy mecz. Goście będą opowiadać wnukom jak zremisowali z Manchesterem City, przemilczając okoliczności. "Obywatele" zapewnili sobie udział w ćwierćfinale LM pierwszy raz w historii i póki co bronią honoru Anglików. Wcześniej odpadła Chelsea, a jutro gra Arsenal z Barceloną.

To tyle z mojej strony, za wspólnie spędzony czas dziękuje Tomasz Górski.

94'

Zakotłowało się pod bramką Harta! Gonzalez dostał przypadkowo piłkę, ale fatalnlie skiksował.

92'

Shovkovsky łapie piłkę po dośrodkowaniu Navasa. Wcześniej dostał podanie przez połowę boiska po od Toure.

90'

Sędzia jeszcze pomęczy kibiców i nas takim "widowiskiem" przez minimum cztery minuty.

89'

Sterling poradził sobie z Khacheridim na lewej stronie pola karnego. Zepsuł jednak akcję fatalnym dośrodkowaniem wprost do "koszyczka" bramkarza Dynama. Obrońca doznał urazu - dawno nie było na murawie medyków.

87'

Hart klatką piersiową broni strzał Yarmolenki po zbyt koronkowo rozegranej akcji. Sydorchuk powinien wcześniej strzelać, a nie podawać piętką.

85'

Pięć minut plus to co doliczy arbiter - tyle dzieli gospodarzy od historycznego awansu do ćwierćfinału LM

83'

Yarmolenko na spalonym po zagraniu Antunesa.

82'

Sterling powstrzymany przez Vidę na lewej stronie. Glichy zawiedziony brakiem podania sfaulował Chorwata.

78'

David Silva kończy udział w dzisiejszym meczu. Wchodzi Raheem Sterling.

Piłka za głęboko zagrana przez Veloso pada łupem Harta.

77'

To mogła być zabójcza kontra - Shovkovsky był jednak u ułamek sekundy szybszy od Aguero.

76'

Ostre dośrodkowanie Vidy były przeciągnięte, ale Zabaleta na wszelki wypadek wybił piłkę na rzut rożny. Bez zagrożenia.

75'

Tici-taca MC 35-40 metrów od bramki Dynama. Gospodarze już wdrażają taktykę przyszłego trenera.

Aguero na spalonym.

74'

Toure przechwycił piłkę w kole środkowym i uruchomił Aguero. Ten chciał ograć Khacheridiego, ale nie dał oszukać na prosty balans ciałem.

73'

Shovskovsky broni pierwszy celny strzał "Obywateli" w tym spotkaniu! Z 18 metrów uderzył Toure.

71'

Gonzalez chciał przestraszyć pressingiem Harta. Ten spokojnie wybił piłkę zagraną przez Glichy'ego.

70'

Atak Buyalsky'ego lewą stroną przerwany interwencją Mangali w postaci wybicia piłki poza linię boczną. Ukrainiec miał jeszcze szansę w "szesnastce", ale źle zagrał do Yarmolenki.

69'

Medycy (za) często pojawiają się na murawie. Po chwili nieobecności na Yarmolenko wraca do gry.

67'

Yarmolenko nie podnosi się z murawy na skutek nadepnięcia przez Mangalę. Przerwa w grze.

64'

Serhij Sydorchuk na murawie. W stronę ławki udaje się Denis Garmasz

63'

Yarmolenko strzela z kilkunastu metrów w sam środek bramki. Takim uderzeniem nie da się pokonać Harta.

62'

Olexandr Yakovenko wchodzi za Olega Guseva.

61'

Akcja Toure, który podaje na prawą stronę pola karnego do Navasa. Ten poprawił sobie piłkę i trafia w słupek!

59'

Aguero strzela z ostrego kąta obok lewego słupka bramki Shovkovsky'ego.

58'

Toure strzela obok bramki. Jest strzał. A że niecelny... Zawsze coś.

57'

Przebojowa akcja Aguero przerwana faulem taktycznym przez Denisa Garmasza. Żółta kartka na jego koncie.

55'

Shovkovsky spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Zabalety.

54'

Navas podaje w "uliczkę" za mocno do rozpędzonego Zabalety. Nie zdołał opanować piłkę przed linią końcową.

54'

Po wrzutce Glichy'ego Dragović ofiarnie uprzedził Aguero. Argentyńczyk przejechał korkami po nodze obrońcy gości.

52'

Yarmolenko na spalonym po dośrodkowaniu Vidy. Hart wznawia grę.

50'

Mangala na minimalnym spalonym po centrze Silvy.

50'

Shovskobsky przejął piłkę na klatkę piersiową po strzale... Buyalsky'ego. Po chwili Fernandinho faulowany ok. 35 metrów od bramki.

48'

Fernando faulowany w pobliżu koła środkowego przez Buyalsky'ego.

47'

"Ja do ciebie, ty do mnie. A jeszcze odegram". Wymiana podań przez środkowych obrońców gości na własnej połowie.

46'

Dynamo zaczyna ze środka.

46'

Derlis Gonzalez będzie grać kosztem Łukasza Teodorczyka.

21:44

Shook me all night long niesie się po trybunach. Czekając na bramki powinni puścić High Hopes zespołu Pink Floyd...

21:43

Pełni nadziei na lepszą drugą połowę (bo gorzej być nie może) wracamy na City of Manchester Stadium, gdzie "Obywatele" grają z Dynamem Kijów w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Po pierwszych trzech kwadransach, których napiszę, że "miała miejsce", jest bezbramkowy remis. Jak będzie po zmianie stron?

48'

Koniec pierwszej połowy. W sumie gdyby nie miała miejsca, to nawet nie zauważylibyśmy tego

47'

Za mocne podanie do Łukasza Teodorczyka. Hart łapie piłkę.

46'

Gusev zatrzymany przez Zabaletę na wysokości lewego pola narożnika pola karnego.

45'

Trzy minuty doliczone.

45'

Fernando zatrzymał Garmasha w środku pola. Fernandinho troszkę za mocno podaje w pole karne do Aguero. Szybszy bramkarz gości.

43'

Goście w komplecie.

Silva zatrzymany na lewej stronie przez Veloso.

42'

Mamy więcej kontuzji niż strzałów. Garmash poza boiskiem

41'

Łukasz Teodorczyk próbował przedrzeć się w pole karne MC. Bezskutecznie, ale jeszcze strzał Veloso został zablokowany. Kontra, po której jednak Aguero nie doszedł do prostopadłego podania.

39'

Toure przechwycił futbolówkę w środku boiska i zapoczątkował kontrę. Zakończył ją Glichy płaskim wstrzeleniem, które przeciął Khacheridi.

36'

Strzał Aguero z 25 metrów pozostawił wiele do życzenia. Do bramki brakowało ok. 5 metrów.

36'

Składna akcja Yarmolenki z Vidą na prawej stronie. Dośrodkowanie tego drugiego miało miejsce zza linii końcowej. Hart od bramki.

34'

Hart pewnie piąstkuje po dośrodkowaniu Guseva. Wybił piłkę sprzed nosa Łukasza Teodorczyka.

33'

Łukasz Teodorczyk w dziecinnie łatwy sposób stracił piłkę na rzecz Zabalety. Chwilę wcześniej Yarmolenko otrzymał za lekkie podanie Garmasha.

W odpowiedzi Aguero nie zdołał wykorzystać ostre dośrodkowanie Navasa.

31'

Silva nie zdołał opanować piłkę przed linią 16. metra od bramki Dynama. Shovkovsky z "piątki".

29'

Anemiczne uderzenie Łukasza Teodorczyka z prawej strony pola karnego nie mogła zaskoczyć Harta. Warto jednak odnotować celny strzał Polaka.

28'

Hart pewnie piąstkuje. Piłka wraca w jego pole karne i angielski bramkarz chwyta ją.

27'

Buyalsky powalony przez Demichelisa ok. 15 metrów od lewego narożnika pola karnego. Może być groźnie. Gusev ustawia piłkę...

26'

Yarmolenko faulowany przez Fernandinho w środku pola. Więcej pracy mają medycy i sędzia niż... bramkarze.

25'

Glichy ze stoickim spokojem wybija piłkę po dośrodkowaniu Guseva.

23'

Nicholas Otamendi nie daje rady! Druga kontuzja środkowego obrońcy w tym spotkaniu. Wchodzi jego rodak - Martin Demichelis

21'

Antunes skosił Navasa jak trawę na wiosnę. Żółta kartka dla Portugalczyka.

20'

Świetne dośrodkowanie Antunesa w pole karne. Hart intuicyjnie odbija piłkę w siatkarskim stylu przed lekko spóźnionym Łukaszem Teodorczykiem, który był na spalonym.

19'

Żółta kartka dla Nicolasa Otamendiego za niesportowe zachowanie.

18'

Dobrze ustawiony we własnym polu karnym wybija piłkę po centrze Zabalety z prawej strony.

16'

Otamendi w asyście medyków opuszcza murawę. Powinien jednak wrócić.

15'

Buyalsky i Otamendi nie podnoszą się z murawy po ich bezpośrednim starciu. Obaj potrzebują pomocy medycznej. Przerwa w grze.

14'

Łukasz Teodorczyk faulowany w kole środkowym przez Otamendiego. Polski napastnik "szuka gry" w drugiej linii.

13'

Nie nagrał się Kompany w dzisiejszym meczu

12'

Glichy podłączył się do akcji ofensywnej. Ostre dośrodkowanie i Khacheridi wybija piłkę poza linię końcową. Po rzucie rożnym Navas strzela zza pola karnego - "kontry nie będzie".

11'

Dośrodkowanie Guseva w pole karne w stronę Łukasza Teodorczyka było skazane na porażkę. Hart z "piątki".

9'

Pierwsza udana interwencja Mangali. Aut dla gości na wysokości "szesnastki" MC.

8'

Yarmolenko nie przedarł się prawą stroną. Rajd Ukraińca przed polem karnym przerwał Otamendi.

7'

Belg przekazał opaskę Agüero i przy brawach publiczności opuszcza boisko. Mangala melduje się na murawie. Niedawno Francuz wrócić do gry po kontuzji.

5'

Gusev przegrał pojedynek z Kompanym, ale Belg chyba też przegrał pojedynek... z urazem łydki. Siedzi smutny na murawie.

3'

Yarmolenko skutecznie powstrzymany na prawej stronie przez Glichy'ego. MC wznawia grę z autu. Po chwili jednak Kompany wyjaśnił sytuację dalekim wybiciem ze swojej "szesnastki".

1'

Dwójkowa akcja Zabalety z Navasem na prawej stronie pola karnego Dynama. Argentyńczyk nie zdecydował się na dośrodkowanie, a wycofał piłkę na 20. metr. Ciężar gry szybko przeniósł się na drugą flankę, ale dośrodkowanie Silvy było nieudane. Shovkovsky od bramki.

0'

Gwizdek sędziego i gospodarze zaczynają spotkanie!

20:44

Buyalsky, Korzun i Danilo - w przypadku awansu Dynama Kijów i żółtej kartki w dzisiejszym meczu nie zagrają w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym LM.

20:44

@Winiary: Teodorczyk strzelił 6 bramek w karierze w pucharach, jeżeli dobrze dodałem :) pozdrawiam! Trzeba szykować trudniejsze zagadki. Odpowiedź jest prawidłowa. Pozdrawiam i życzę sportowych emocji

20:43

Hymn Ligi Mistrzów! Za moment losowanie stron - kapitanami są Kompany i Shovkovsky.

20:38

Obie "jedenastki" z arbitrami wychodzą na murawę!

20:38

Dla MC to czwarte podejście o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Poprzednie próby były nieudane. Do dzisiaj?

20:35

Do rozpoczęcia spotkania jeszcze dziesięć minut! Czy Dynamo pokusi się dzisiaj o sensację?

20:32

Może mała zagadka? Ile bramek w europejskich pucharach zdobył w swojej karierze Łukasz Teodorczyk?

20:29

Zachęcam do pisania w komentarzach swoich typów jakim wynikiem zakończy się to spotkanie i strzelców bramek. Tak by śledzenie relacji było ciekawsze.

20:26

"Obywatele" wyszli na rozgrzewkę

20:24

W ekipie gości na pewno nie zagrają bramkarz Rybka, pomocnicy Morozyuk i Rybalka oraz napastnik Moraes.

Z kolei Manuel Pellegrini nie będzie mógł postawić trzech pomocników - Delpha, Nasriego i De Bruyne. Pod znakiem zapytania stał występ Toure, ale widocznie wszystko jest w porządku z Iworyjczykiem

20:16

Rezerwowi Manchesteru City: W. Caballero - W. Bony, M. Demichelis, M. Garcia, A. Kolarov, E. Mangala, R. Sterling.

20:12

Znamy wyjściowe składy obu drużyn. Pora przedstawić rezerwowych. Zacznijmy od gości: A. Rudko - N. Korzun, E. Makarenko, P. Orychovskyj, Danilo Silva, S. Sydorchuk, O. Yakonenko.

20:10

W pierwszym spotkaniu górą byli "Obywatele", którzy wygrali 3:1. Bramki dla angielskiego zespołu zdobyli Aguero, Silva i Toure. Honorowe trafienie dla Dynama było dziełem Buyalsky'ego.

20:08

Na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór!

20:05

Emocji z Ligą Mistrzów ciąg dalszy - za 40 spotkanie rewanżowe, w którym Manchester City podejmie Dynamo Kijów. W wyjściowym składzie gości jest Łukasz Teodorczyk. Czy dzisiaj zagra lepiej (i dłużej) niż w pierwszym meczu?