1. połowa3 : 0
22:40

Za uwagę dziękuję już Adam Bochenek. Bądźcie z Ekstraklasa.net następnym razem

22:39

Piłkarze CSKA zwycięstwem w dzisiejszym spotkaniu wciąż zachowują szanse na wyjście z grupy. Zawodników i sztab szkoleniowy PSV czeka głęboka analiza tego, co stalo się w pierwszej połowie

95'

Koniec spotkania! Piłkarze CSKA wytrwali!

94'

Niebezpieczny drybling Brumy w pobliżu własnego pola karnego kończy się łatwą stratą, strzał Panchenki jest blokowany

93'

Strzelec dwóch bramek dla CSKA, Seydou Doumbia opuszcza murawę

92'

Gospodarze w sposób frustrujący dla PSV utrzymują się przy piłce

90'

Ostatnia zmiana w ekipie gości

90'

Było groźnie pod vramką Akinfiejewa, piękna akcja Poulsena okraszona elegancką ruletą, zagranie po ziemii w pole karne, drugi ze zmienników Pereiro w doskonałej sytuacji jest blokowoany

87'

Schennikov fauluje Hendrixa na żółtą kartkę

85'

Kreator Maher przedstawia swój kreacjonizm jeszcze raz, długa piłka do Narsingha minimalnie niedokładna

83'

PSV wciąż nie ustaje w atakach, Locadia na spalonym

81'

Fatalne wieści dla PSV, lewym skrzydłem jeszcze raz urwał się Musa, Arias nie potrafiąc dogonić Nigeryjczyka wślizgiem wyciął skrzydłowego, druga żółta kartka i w konsekwencji koniec udziału Ariasa w tych zawodach

79'

Oraz Poulsen

78'

Podwójna zmiana w PSV, na boisku pojawiają się Pereiro

75'

Maher faulowany na linii środkowej, gracze PSV nie zamierzają odpuszczać

71'

Druga roszada w zespole gospodarzy, murawę opuszcza jego błyskotliwość, Zoran Tosić

70'

Drugi raz Maher pięknie zagrywa do Lestienne'a, który także po raz dzisiejszego wieczoru trafia do siatki

68'

GOOOOOOOOL! to już 3:2!

67'

Pierwsza zmiana w spotkaniu, za świetnego dziś Natkho wchodzi Eremenko

65'

Doumbia przed kolejną okazją strzelecką, ale defensorzy PSV desperacko blokują jego próbę dobitki

62'

Propper zagrywa do Mahera, który świetnie obsługuje podaniem Lestienne'a, dobra akcja gości i emocje dopiero się zaczynają

61'

Bramka dla PSV!

57'

kolejna akcja Narsingha, ładne dośrodkowanie skrzydłowego PSV, ale obrona gospodarzy zachowuje czujność

56'

Dobra akcja narsingha zakończona mocnym strzałem, ale fantastycznie na linii zagrał Akinfiejew

51'

Świetny tzw through ball Hendrixa do Mahera, który będąc samemu przed bramkarzem uderzył głową zbyt anemicznie

49'

Co on dziś wyprawia, Tosić, Tosić, Tosić, znalazł się w polu karnym, zakręcił Bernetem, oddał precyzyjny strzał, ale dobrze interweniował Zoet

48'

Lestienne zagrywał piłkę w pole karne, ale żadne z partnerów nie doszedł do podania

46'

Wyrok czas dokończyć, czy aby na pewno?

48'

Koniec pierwszej połowy! Zawodnicy PSV mogą odetchnąć, przez kwadrans nie stracą gola

46'

Arias za nadepnięcie Musy ukarany żółtym kartonikiem

45'

Doumbia uderza ponad poprzeczką! Znów w ten sam róg, ale zdecydowanie mniej precyzyjnie niż za pierwszym razem

45'

Arias fauluje Musę w szesnastce i sędzie nie ma wątpliowści, Zoet vs Doumbia po raz drugi

44'

Jeszcze jeden karny dla CSKA!

41'

Rzut rożny dla PSV, do główki wyskakuje Bruma, uderza nawet w kierunku bramki CSKA, Akinfiejew bez żadnego problemu wyłapuje leniwie szybującą piłkę

40'

Oni nie mają dosyć. Musa potężnie z dystansu, ale obok lewego słupka bramki Zoeta

39'

Zoet za sprokurowanie karnego otrzymał żółtą kartkę

38'

3:0! Pewny strzał Doumbii z jedenastu metrów

37'

Tosić świetną szarżą wtargnął w pole karne i został ścięty przez Zoeta

36'

Karny dla CSKA!

36'

Centruje Natkho, ale bez podtekstu bramkowego w tej sytuacji

35'

Doumbia po raz wtóry daje się we znaki Brumie, który jest zmuszony faulować napastnika gospodarzy, rzut wolny z ok. 300 metrów dla CSKA

33'

Musa dostał piłkę w środkowej strefie boiska, podprowadził ja kilka metrów nieatakowany przez absolutnie nikogo, prostopadłym podaniem chciał zagrać do Dzagojewa, ale Zoet w porę wybiegł z bramki

31'

Tosić z Fernandesem mogą grać z zamkniętymi oczami

29'

Świetna presja Musy na holenderskich obrońców i rzut rożny dla gospodarzy

27'

Doumbia jeszcze raz próbował staranować środek obrony PSV, ale tym razem dobrze interweniował Bruma

24'

Fernandes ruszył prawą stroną, zagrał w trójkącie z Natkho omijając pierwszą linię, zagrał w trójkącie z Tosiciem omijając drugą linię obrony, dośrodkował już niemal z końcowej linii wprost na głowę Doumbia, który z 11(!) metrów głową trafił do siatki.

22'

GOOOOOOOOL! Ależ akcja, ależ akcja

21'

Kąsliwy strzał Lestienne'a zmierzał w pobliże okienka bramki Akinfiejewa, gdyby skrzydłowy PSV uderzał lewą nogą, pewnie efekt byłby lepszy

19'

Groźna akcja CSKA, goście tracą futbolówke na własnej połowie, CSKA kilkoma podaniami transportuje piłkę w pole karne, przed świetną okazją staje DOumbia, ale z 10 metrów przenosi piłkę nad poprzeczkę

18'

Locadia ukarany żółtą kartką za nurkowanie, które o dziwo odbyło się hen hen przed polem karnym

16'

Locadia zgrywał z pierwszej piłki do Mahera, świetna interwencja Bierezutskiego

14'

Niedokładne podanie Ariasa kończy dobrą, kilkunastopodaniową akcję gości

12'

PSV próbuje błyskawicznie odpowiedzieć, Propper sprawdza dokładnośc swojego strzału i nie jest tak daleki od celu

11'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Tosicia na 5 metr, Zoet fatalnie zaspał na swoim przedpolu, Ahmed Musa wykorzystał zamieszanie i z bliska wpakował piłkę do siatki

9'

GOOOOL! CSKA na prowadzeniu!

9'

Ładna akcja Tosica z efektowną przekładanką, kolejny rzut rożny dla CSKA

7'

Dobre dośrodkowanie z głębi pola Lestienne'a, niewiele brakowało by Locadia dosięgnął piłki głową

7'

Ależ błędy przy wyprowadzaniu piłki przez zawodników PSV. Hendrix podaje za plecy Ariasa

4'

Pomyłka Breneta podczas niekontrolowanego dryblingu i mamy korner dla gospodarzy

3'

Pierwsza akcja CSKA, Fernandes dobrze blokowany na prawej stronie boiska

0'

Wszystko gotowe, rytuały przedmeczowe odbębnione, odpalamy!

20:42

Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:24

Pełną i wielowątkową zapowiedź tego spotkania znajdziecie tutaj

20:22

Ławka rezerwowych PSV: Pasveer, Poulsen, De Wijs, Pereiro, Schaars, Vloet, Bergwijn.

20:22

Ławka rezerwowych CSKA: Chepchugov, Vasin, Nababkin, Cauņa, Milanov, Eremenko, Panchenko.

20:21

Składy, w jakich obie ekipy rozpoczną to spotkanie znajdują się po lewej stronie

20:20

Zapraszamy serdecznie na drugą kolejkę Ligi Mistrzów! Przed nami spotkanie CSKA Moskwa z PSV Eindhoven.