Calhanoglu schodzi. W jego miejsce Brandt.

74'

Karnitsky za Hleba.

69'

Mamy wyrównanie! Zanosiło się na nie od początku drugiej połowy. Mehmedi przelobował Chernika. To jego czwarte trafienie w tej edycji rozgrywek.

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1!

64'

Palyakow ukarany żółtą kartką.

64'

Bardzo nieudane uderzenie Mehmediego. Bayer ma wielką przewagę, ale nie umie jej udokumentować.

61'

Bayern oddał już 15 strzałów. BATE tylko 2.

58'

Tym razem uderzał Mehmedi. Za lekko, zbyt przewidywalnie.

54'

Bellarabi!!! Ależ blisko. Tylko róg!

53'

Zdecydowanie lepiej prezentują się teraz goście. Kolejna próba Bellarabiego - w nogi obrońcy.

49'

Znowu świetna szansa dla Bayeru i znowu za sprawą Bellarabiego! Miękka wrzutka i celny strzał, tyle że w bramkarza.

49'

Próba Bellarabiego iii... nie ma bramki! Celował w okienko, piłka minęła je o jakieś dwa-trzy metry.

48'

A na widowni taka piękność: Fanka BATE Borysów

46'

Od środka rozpoczęli gospodarze.

46'

Valadzko za Riosa.

46'

Piłkarze są już na murawie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Bayer spał długo, przebudził się dopiero w ostatnich minutach. To jednak nie wystarczyło, żeby odpowiedzieć na szybką bramkę BATE. Wracamy za kwadrans!

45'

NIE MA GOLA! Świetnie Mehmedi w pole karne do Hernandeza, a ten z bliska uderza w nogi Chernika! To musiało być 1:1!

44'

Mehmedi kopnął trzy metry od prawego slupka.

43'

Hernandez padł w polu karnym, lecz sędzia nie podyktował jedenastki. Kontrowersyjna decyzja.

40'

Żadnego pomysłu nie ma Bayer. Akcje kończy na 30 metrze. Gra bardzo niechlujnie.

34'

Kartka także dla Kampla za faul taktyczny.

32'

Hleb otrzymał żółtą kartkę.

32'

Bellarabi również kopnął bardzo niecelnie.

28'

Fatalny strzał Mehmediego. Na razie Bayer bez szans bramkowych.

27'

BATE szczęścia upatruje po stałych fragmentach gry. Tym razem po rzucie wolnym jeden z zawodników zostal złapany na spalonym.

23'

Daleko od bramki rywala operuje piłką Bayer.

19'

Celna główka Ramahlo. Wprost do rąk bramkarza.

18'

Na trybunach zasiada 13 tys. widzów.

16'

Uderzył Mehmedi. Nad bramką.

16'

Dużo ruchu w Bayerze, ale jeszcze więcej w BATE, które mądrze zagęszcza i wypycha z własnej połowy.

13'

Bayer na razie nie umie się otrząsnąć.

10'

Żółta kartka dla Gordeichuka.

9'

Groźnie pod bramką BATE. Piłka ląduje ostatecznie w rękach bramkarza.

6'

Źle podawał Bellarabi w kierunku Hernandeza.

3'

Co za początek gospodarzy! Ekspresowo wyszli na prowadzenie. Strzelcem gola Gordeichuk. Pomógł mu bardzo bramkarz Leno, który przepuścil piłkę najpierw między rękoma a zaraz potem pod nogami.

2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! BATE!!!!

1'

Zaczynamy! Od środka goście. Grają w jednakowych czerwonych strojach. Gospodarze na niebiesko.

17:58

Piłkarze są na boisku. Z głośników leci hymn Ligi Mistrzów.

17:52

Faworytem dzisiejszego spotkania jest oczywiście Bayer. Wystarczy zerknąć okiem na jego drugą linię, w której roi się od fantastycznych nazwisk.

17:51

W grupie E nic jeszcze nie jest pewne. No może poza awansem Barcelony. O drugie miejsce powalczą wszystkie trzy pozostałe drużyny - nawet BATE, które zgromadziło jedynie trzy punkty.

17:49

Za nieco ponad dziesięć minut wybrzmi pierwszy gwizdek. Znamy już składy obu zespołów. Sebastian Boenisch zaczyna na ławce rezerwowych Bayeru.

14:24

BATE - Bayer LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy Aptekarze znajdą receptę na mistrzów Białorusi?

W meczu piątej kolejki grupy E Ligi Mistrzów BATE Borysów podejmie przed własną publicznością Bayer Leverkusen. Dla obu zespołów jest to bardzo ważny pojedynek i być może kluczowy w kontekście walki o awans do 1/8 finału. Na relację tekstową z tego spotkania zapraszamy do Ekstraklasa.net. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45.