PSV EindhovenPSV Eindhoven
1 : 1
AC MilanAC Milan
22:40

Spotkanie w Eindhoven dobiegło końca. PSV zremisowało na własnym stadionie z Milanem, pierwsza bramkę dla gości zdobył El Shaarawy, natomiast do wyrównania doprowadził Tim Matavz. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem niespodziewanej dominacji PSV, piłkarze Cocu długo utrzymywali się przy piłce i grali atakiem pozycyjnym, nie potrafili jednak zdobyć bramki dającej im wygraną w tym meczu. Z kolei podopieczni Allegriego już w pierwszej połowie zdobyli gola i przez resztę spotkania grali bardzo zachowawczo. Mecz rewanżowy odbędzie się za tydzień w środę na San Siro. Dziękujemy za uwagę.

93'

Zapata wybija piłkę, sędzia gwiżdże koniec spotkania.

92'

Milan próbuje wyprowadzić ostatnia akcję meczu. Montolivo traci piłkę.

91'

Balotelli wdał się w pyskówkę z Jozefzoonem, Sędzia uspokoił obu graczy,

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Wrzutka Abate, Shaarawy ofiarnie uderza piłkę, doznaje lekkiego urazy dłoni.

89'

To mogła być świetna akcja Milanu, Mexes nie trafił w piłkę, Shaarawy dobitka, po rykoszecie bramkarz PSV pewnie łapie futbolówkę.

88'

Ostatnia zmiana w zespole PSV, Schaars opuszcza murawę, w jego miejsce Hiljemark.

87'

Poli sam na sam z bramkarzem, Zoet broni strzał!

85'

Wijnaldum wprost na głowy obrońców Milanu.

84'

Allegri decyduje się na zmianę, za Boatenga na boisko wbiega Niang.

83'

Montolivo przy piłce, nie zdecydował się na strzał chociaż był na dobrej pozycji. Podawał do Faraona, ten stracił futbolówkę.

82'

Jozefzoon niezwykle aktywny na boisku, znów próbował rozegrać akcję pod bramką gości.

80'

Willems przedarł się przez defensorów Milanu, Locadia nie przyjął jego podania

78'

Niecelny strzał Boatenga lewą nogą, futbolówka obok słupka.

77'

W szeregach Milanu zmiana. Za De Jonga na murawie pojawił się Andrea Poli.

76'

Kolejna zmiana w PSV. Boisko opuszcza Matvaz, w jego miejsce Locadia.

76'

Wijnaldum głową, piłka obok bramki.

75'

Jozefzoon uderza na bramkę Abbiatiego, strzał zablokowany przez Zapate. Rzut rożny dla gospodarzy.

73'

Bruma zdecydował się na strzał z dystansu, 50 metrów to jednak zbyt wiele, by piłka po jego trafieniu powędrowała do siatki.

71'

Shaarawy dośrodkowanie do Balotellego, piłka na aucie.

71'

Kolejny rożny dla gospodarzy, tym razem Maher dośrodkowuje piłkę w pole karne, tam pewnie De Jong.

70'

Rzut wolny dla PSV, piłka wysoko ponad poprzeczką.

69'

Sędzia pokazuje Balotellemu żółtą kartkę.

68'

Pierwsza zmiana w zespole Phillipa Cocou, za Parka wchodzi Jozefzoon.

67'

Muntari do Balotellego, jego strzał na bramkę był jednak za słaby.

66'

Milan próbuje konstruować akcję, El Shaarawy został zablokowany, piłka poza boiskiem.

65'

Nieudany pressing PSV, Schaars fauluje Abate.

63'

Muntari otrzymuje żółtą kartkę.

60'

Fatalny błąd Abbiatiego, wybił piłkę przed siebie, a pewnie dobił ją Matavz.

59'

GOOOOL!MATAVZ!!!!!!!!

59'

Balotelli rzut wolny z 35 metrów, pewnie broni Zoet.

58'

Groźna sytuacja Milanu, bliski strzału był El Shaarawy.

57'

Mexes podawał do Boatenga, ten nie dobiegł do piłki gdyż byl zatrzymywany przez Willemsa.

55'

Prostopadłe podanie do Balotellego, które okazało się być nieco za silne.

54'

Milan lepiej rozpoczął drugą połowę, drużynie Cocu ewidentnie brakuje ostatecznego podania i dobrego wykończenia akcji.

52'

PSV Eindhoven - AC Milan

52'

Boateng wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

51'

Boateng do Balotellego, ten do Faraona, Willems w ostatnim momencie odebrał futbolówkę napastnikowi Milanu.

50'

Abbiati broni strzał Parka, przy piłce wciąż pozostają goście.

49'

Shaarawy wyszedł na czystą pozycję sam na sam z bramkarzem PSV, zabrakło odrobiny precyzji.

48'

Rzut wolny dla gości, rozpoczął Zapata.

47'

El Shaarawy do Boatenga, na lewym skrzydle Balotelli uderza na bramkę Holendrów, między słupkami pewnie Zoet.

46'

Milan zaatakował bramkę PSV,piłkę szybko przechwycili gospodarze.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Eindhoven!

45'

Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach PSV przegrywa z Milanem 1:0.

45'

Adam Maher ukarany żółtym kartonikiem.

45'

Sędzia dolicza minute do podstawowego czasu gry.

45'

Maher traci piłkę, Milan atakuje.

45'

PSV oddało jak na razie czternaście celnych strzałów, z kolei goście zaledwie trzy.

44'

Kolejny rzut rożny dla Milanu, Shaarawy dośrodkowuje, piłkę wybita przez Brume.

43'

Rzut rożny dla gości, El Shaarawy do Emanuelsona, ten do Zapaty, który przegrywa powietrzny pojedynek z obrońcami PSV.

43'

Matavz ucieka włoskim obrońcom, słabo dośrodkowuje w efekcie PSV traci futbolówkę.

41'

Balotelli prawą stroną boiska, piłkę opuszcza jednak plac gry.

39'

Boateng otrzymuje żółtą kartkę.

38'

Błąd Abate, Maher przechwytuje piłkę i kieruję ją prosto w ręce Abbiategio!

36'

Bruma długie podanie do Depaya, Abate pewnie odbiera mu piłkę.

35'

34'

Kontratak Milanu, Boateng dośrodkowuje, zabrakło ostatecznego wykończenia.

34'

Schaars do Mahera i kolejny groźny strzał w światło bramki rossonerich.

33'

Depay świetna wrzutka w pole karne Milanu, piłkę przechwytuje Abbiati.

32'

Schaars faulowany przez Montolivo, obyło się jednak bez żółtych kartek.

29'

Świetny pressing gospodarzy, Milan ma wielkie problemy, żeby wyjść z obrębu własnej połowy.

29'

Mexses dośrodkowuje, ale Bruma przechwytuje futbolówkę.

28'

Emanuelson poradził sobie w narożniku z Willemsem i wygrał pojedynek o piłkę. Teraz to goście wyprowadzają swój atak.

26'

Schaars do Parka, ten przewracany w polu karnym Milanu, sędzia nie przerywa gry, a kolejną akcję buduje własnie PSV.

25'

Maher z dystansu, broni Abbiati!

24'

Muntari do Balotellego, ten przewrócił się w polu karnym Holendrów, rzutu karnego nie będzie.

22'

Schaars chciał rozegrać akcję do kolegów ustawionych pod bramką Milanu, tam czujni defensorzy gości nie pozwalają mu na jej przeprowadzenie.

20'

Depay próbował przedrzeć się pod bramkę Abbiatiego, powstrzymało go podwojone krycie Boatenga i Abate.

19'

Depay strzela z 26 metrów, trafia jednak w mur.

19'

Matavz faulowany, będzie rzut wolny dla drużyny gospodarzy.

18'

Balotelli i poprzeczka!

17'

Depay traci piłkę na rzecz Abate, ten podaje ją do "Faraona" i piłka pewnie ląduję w siatce PSV.

16'

El Shaarawy!!!!!!! Gooooool!!!!!!!!!

14'

Balotelli do Muntariego, który zdecydował się na nieudany strzał przewrotką.

13'

Od autu rozpoczyna PSV, Depay podaje do Willemss, ten pewnie strzela na bramkę Milanu, futbolówka odbija się od Zapaty.

12'

Faulowany Montolivo, od rzutu wolnego rozpoczynają goście.

12'

Mexes wygrywa z Matavzem walkę o piłkę, akcję konstruują gracze z Mediolanu.

10'

Brenet dośrodkowuje, powstrzymuje go Mexes.

10'

Ależ uderzenie piłkarza PSV, jednak między słupkami pewnie bramkarz Milanu!

8'

8'

Park na skrzydło do Depaya, niecelny strzał na bramkę Abbiatiego.

7'

Nieporozumienie pod bramką PSV, bramkarz gospodarzy wyszedł poza własne pole karne, sytuacji nie wykorzystał El Shaarawy.

6'

Matavz popędził z piłką pod pole karne Milanu, tam czujnie golkiper rossonerich.

4'

Goście ospale rozpoczęli pierwszą połowę, nie potrafią wyprowadzić żadnego groźnego ataku.

2'

PSV atakuje, Maher minimalnie obok bramki Abbiatiego.

2'

Przy piłce utrzymują się zawodnicy gospodarzy.

20:44

Pierwszy gwizdek sędziego i od środka rozpoczynają piłkarze PSV!

20:41

Na Philips Stadium rozbrzmiewa właśnie hymn Ligi Mistrzów.

20:41

Piłkarze obu drużyn już w tunelu, przygotowują się do wyjścia na murawę.

20:30

Na konferencji przedmeczowej trener gości, Massimiliano Allegri z szacunkiem wypowiadał się o rywalu swojej drużyny -

"To będzie jak ćwierćfinał Ligi Mistrzów. W końcu losy awansu rozstrzygną się najprawdopodobniej po 180 minutach. Pamiętajcie jednak, że PSV ma za sobą trzy mecze ligowe. Pod względem fizycznym są lepiej przygotowani niż my".
20:27

Natomiast z zespołu Phillipa Cocu odeszło kilku podstawowych zawodników, którzy w przeszłości stanowili o sile tej drużyny, a są to między innymi Dries Mertens, Kevin Strootman i Erik Pieters.

20:24

Latem po stronie Milanu nie doszło do żadnych kluczowych zmian kadrowych. San Siro opuścił wiekowy już Massimo Abrosini oraz Bojan Krkić, z kolei w ich miejsce klub pozyskał takich graczy jak Andrea Poli, Cristian Zaccardo czy Matias Silvestre. Wciąż też niepewne jest sprowadzenie Keisuke Hondy, o którego włodarze rossonerich nieustannie zabiegają od kilku tygodni.

20:12

W roli faworyta spotkania stawiana jest drużyna z Mediolanu, która triumfowała w Lidze Mistrzów aż siedmiokrotnie, z kolei PSV tylko raz. W dodatku wartość rynkowa Milanu została oszacowana na ok. 217,350 mln euro, przy czym drużyny gospodarzy na 75,950 mln euro.

20:04

Oba zespoły w Lidze Mistrzów mierzyły się sześć razy. Trzykrotnie triumfowali Włosi, dwa razy Holendrzy, a raz padł remis. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zostało rozegrane w 2007 roku, kiedy to w sparingu PSV wygrało z Milanem 4:3.

19:56

Rezerwowi piłkarze Milanu: Amelia, Constant, Zaccardo, Nocerino, Poli, Niang, Petagna.

19:55

Rezerwowi piłkarze PSV: Tytoń, Jorgensen, Arias, Hiljemark, Toivonen, Locadia, Jozefzoon.

19:55

Obok prezentujemy oficjalne składy obu drużyn, które rozpoczną grę od pierwszych minut spotkania.

19:47

Serdecznie witamy w relacji live z meczu ostatniej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów pomiędzy PSV Eindhoven i Milanem, który rozpocznie się równo o godzinie 20:45 na Philips Stadium w Holandii.