Borussia DortmundBorussia Dortmund
2 : 0
Real MadrytReal Madryt
93'

Sędzia kończy spotkanie. Dortmund wygrywa 2:0, ale wynik dwumeczu to 3:2 dla Realu. Mkhitaryanowi po nocach będą śniły się niewykorzystane okazje z tego meczu. Za uwagę dziękuje Maciej Akimow.

93'

Benzema za zbyt długie zejście z boiska został ukarany kartką.

93'

Doliczone były 3 minuty

93'

Taktyczna zmiana. Varane za Benzemę.

92'

Real dwukrotnie wychodził z kontrą, ale dwa razy fatalnie zmarnowali akcje. Najpierw Bale próbował wymusić rzut karny, a w drugiej akcji Benzema zbyt długo zwlekał z podaniem do Bale'a i Walijczyk uderzył prosto w wychodzącego Weidenfellera

90'

Krótko rozegrany rzut rożny do Durma, ale jego centra ląduje na głowie obrońcy Realu

89'

Reus pada na murawę przed polem karnym po kontakcie z Casemiro, ale gwizdek sędziego milczy jak kamień

88'

Jojić świetnym wślizgiem zabrał piłkę Coentrao. Po raz kolejny można pochwalić Serba.

87'

Do końca zostało już kilka minut. Borussia musi zaryzykować i postawić "all in". Będzie powtórka z Malagi i awans w końcowych minutach?

85'

Casemiro ukarany za faul na Durmie. Brzydszy fragment gry

84'

Chwilę po wejściu na boisko Aubameyang zostaje ukarany żółtą kartką

83'

Piszczek opuszcza boisko. Zastępuje go Aubameyang

82'

Benzema przełożył raz, drugi i oddał strzał na bramkę, ale Weidenfeller wyciągnął się jak struna. Piłka wyszła za pole karne i znalazła się pod nogami Isco, ale były gracz Malagi uderzył bardzo niecelnie.

80'

Hummels przeszedł większość boiska holując piłkę przy nodze, ale przy podaniu na skrzydło zabrakło dokładności.

79'

Piszczek ambitnie próbował zacentrować w pole karne, ale wcześniej skończyło mu się boisko pod nogami.

78'

Borussia Dortmund - Real MadrytBorussia Dortmund - Real Madryt

77'

Sędzia ukarał Reusa żółtą kartką.

77'

Reus pada na murawę w polu karnym, ale faulu nie było. Próbował oszukać sędziego.

75'

Lewandowski do Reusa, ale Pepe dobrze czyści całą akcję

74'

Di Maria opuszcza boisko. W jego miejsce Casemiro. Bardzo słaby występ Argentyńczyka.

73'

Grosskreutz stojąc na 12-13 metrze uderza na bramkę, ale po raz kolejny fantastycznie broni Casillas, który wyrasta na najjaśniejszą postać swojej drużyny

71'

Pozycję do strzału miał Mkhitaryan, ale po raz kolejny marnuje sytuację strzelając prosto w Casillasa.

70'

Carvajal ukarany żółtą kartką za faul na Mkhitaryanie

68'

Próba szybkiej odpowiedzi Królewskich. Isco centrował do wbiegającego Benzemy, ale dośrodkowanie było zbyt głębokie.

66'

Mkhitaryan zmarnował DRUGĄ wyśmienitą okazję w tym meczu. Dostał świetne prostopadłe podanie, przeszedł bramkarza i trafił w słupek!

65'

Grosskreutz zderzył się głową z Carvajalem. Mamy przerwę w grze.

62'

Kolejna składna akcja Realu, ale Weidenfeller górą w pojedynku z Benzemą. Obrońcy BVB wyjaśniają sytuację.

61'

BALE! Przeszedł dwóch obrońców Dortmundu i zagrywał piłkę wzdłuż bramki. Benzema jednak nie był w stanie dojść do tego podania. Dużo nie brakowało.

57'

Di Maria zaryzykował przerzut do Coentrao, ale Portugalczyk nie był w stanie opanować piłki

56'

Coentrao przechodzi Piszczka i zagrywa piłkę wzdłuż bramki, ale Hummels na posterunku.

55'

54'

Trzeba przyznać, że młody Serb jest dziś bardzo aktywny

53'

Jojić próbował dośrodkowania w pole karne, ale Pepe bez namysłu wykopał piłkę.

53'

Mkhitaryan chyba próbował wymusić żółtą kartkę dla Alonso. Sędzia pozostaje niewzruszony.

52'

Próba prostopadłego zagrania do Reusa, ale i Niemca pokonuje mokra murawa

51'

Na bramkę uderza Bale, ale Weidenfeller broni po raz kolejny. Dobijać próbował Di Maria, ale Argentyńczyk poślizgnął się.

50'

Długie podanie do Benzemy, a piłkę przepuścił Hummels, który podjął spore ryzyko. Weidenfeller zatrzymuje futbolówkę.

47'

Zmiana, której mogliśmy się spodziewać. Isco za Illarę. Fatalny mecz byłego zawodnika Realu Sociedad.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

21:40

Marco Reus rozgrywa dzisiaj świetne zawody. Poprowadzi Borussię do półfinału? Borussia Dortmund - Real Madryt

46'

Sędzia kończy pierwsza połowę. Ktoś spodziewał się taki emocji? Borussia prowadzi do przerwy 2:0!

46'

Kolejna strata Realu. Która to już w tym meczu?

44'

Można odnieść wrażenie, że piłkarze Dortmundu biegają dziś pięć razy szybciej niż zawodnicy Realu. Zobaczymy jak będzie to wyglądało w 80. minucie.

43'

Real Madryt przez dobre kilkanaście minut był zamknięty we własnym polu karnym.

42'

Borussia jest dalej w grze! Najważniejsze dla nich to nie stracić bramki. Real póki co jest w totalnym amoku.

40'

Cała akcja to konsekwencja straty Illarramendiego

40'

Najpierw Lewandowski oddał strzał na bramkę, ale trafił jedynie w słupek. Całkowicie niepilnowany Reus pakuje piłkę pod poprzeczkę!

38'

MARCO REUS PO RAZ DRUGI! Borussia 2, Real 0!

36'

Kolejne długie zagranie do Piszczka, ale dobrze cały zamiar przeczytali środkowi obrońcy Realu

34'

Dośrodkowanie Reusa z rzutu wolnego powędrowało na głowę Hummelsa. Obrońca skierował uderzenie pod poprzeczkę, ale fantastycznie obronił to Iker Casillas

33'

Borussia Dortmund - Real Madryt

32'

Żółta kartka dla Alonso za faul na 30. metrze

31'

Strata Hummelsa w środku pola i z kontrą wyszedł Real. Prostopadłe podanie do Benzemy, ale Francuz... przewrócił się o własne nogi.

30'

Żółtą kartkę dostaje jednak... Ramos

30'

Robert Lewandowski pada na murawę w polu karnym po kontakcie z Ramosem, ale sędzia odebrał to jako próbę wymuszenia rzutu karnego

28'

Mało brakowało, a do dobrej sytuacji doszedłby Piszczek

27'

Reus wyczekał do końca i wykorzystał błąd środkowego obrońcy Realu, który próbował zagrywać piłkę głową do Casillasa

25'

GOOOL! MARCO REUS! Fatalny błąd Pepe wykorzystuje zawodnik BVB!

22'

Modrić świetne crossowe podanie do Di Marii, ale Argentyńczyk źle przyjął piłkę.

21'

Mecz powoli nabiera rumieńców

21'

To mogła być świetna odpowiedź BVB! Lewandowski powalczył do końca przy linii końcowej boiska, zdołał zagrać piłkę do Reus, a ten wyłożył ją do Mkhitaryana. Reprezentant Armenii jednak fatalnie przestrzelił.

20'

19'

Di Maria marnuje karnego! Fantastycznie broni Weidenfeller!

18'

Karny! Sędzia dopatruje się zagrania ręką u Piszczka

16'

Mkhitaryan próbował wrzutki do wbiegającego w pole karne Grosskreutza, ale akcja spaliła na panewce

13'

Real nie forsuje tempa. Dobrze trzymają wynik.

12'

Di Maria pędził prawym skrzydłem, ale przy próbie dośrodkowania został zablokowany. Pierwszy korner dla Realu.

10'

Dobra próba gospodarzy. Lewandowski przejął piłkę na połowie Realu, a później szukał prostopadłym podaniem wchodzącego w pole karne Piszczka. Ramos jednak dobrze przeczytał zamiar polskiego napastnika.

8'

Dużo niedokładności w środku pola. Najpierw piłkę stracił Reus, a później Illara.

7'

Zagranie piłkarza Borussii w pole karne Realu, ale ani to strzał, ani centra. Casillas łapie bez problemu.

5'

Próba długiego zagrania do Coentrao, ale Weidenfeller spokojnie kontrolował całą akcję.

4'

Lewandowski próbował naciskać Modricia na połowie Realu, ale Chorwat był bardzo czujny i nie stracił piłki.

3'

Bale szarżował lewym skrzydłem, ale niedokładny przerzut na drugą stronę przejmują obrońcy gospodarzy.

1'

Pierwszy gwizdek Damira Skominy.

20:42

Piłkarze są już na boisku. Za chwilę zaczynamy!

20:42

Czy zawodnicy Borussii będą w stanie wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i odwrócić losy awansu? Wydaje się, że w obecnej sytuacji Real nawet z Ronaldo na ławce nie będzie miał problemów z przejściem do kolejnej fazy.

20:33

Dzisiejszą relację przeprowadzi Maciej Akimow.

20:33

W Dortmundzie obfite opady deszczu. Piłkarze mogą mieć pod górkę.

20:30

Stadion w Dortmundzie

20:01

Ławka rezerwowych Borussii Dortmund: Langerak, Papastathopoulos, Hofmann, Nuri Sahin, Aubameyang, Schieber i Ducksch.

20:00

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Diego López, Varane, Cristiano Ronaldo, Casemiro, Nacho, Morata i Isco.

19:59

Znamy już składy obu drużyn. Za około 45 minut zaczynamy rewanżowe spotkanie pomiędzy Borussią Dortmund, a Realem Madryt. Zostańcie z nami!