Real MadrytReal Madryt
1 : 1
manchester unitedManchester United
93'

I mamy koniec tego hitowego spotkania! Real na własnym boisku remisuje z Manchesterem United 1-1. W tej chwili w lepszej sytuacją są Czerwone Diabły które mają korzyść strzelonej bramki na wyjeździe. Królewscy będą musieli jechać na Old Trafford z zamiarem zwycięstwa lub bramkowego remisu wyższego niż 1-1. Za wspólnie spędzone 90 minut dziękuję Bartosz Czekała.

91'

Przed szansą Ronaldo! Ale w gąszczu nóg w polu karnym United nie trafia w piłkę!

90'

Doliczono 3 minuty.

84'

Kilka minut wcześniej za Rooneya wszedł Anderson.

87'

Valencia ukarany żółtą kartką za faul.

87'

3 minuty do końca meczu. Czy ktoś w końcówce zdobędzie zwycięskiego gola?

85'

Ronaldo z rzutu wolnego nad bramką!

84'

I zmiana w United. Za Rooneya wchodzi Anderson.

83'

Pepe za Alonso.

80'

Bardzo dużo walki w tym meczu. Nikt nie odstawia nogi w tym pojedynku!

78'

Uderzenie Ronaldo broni De Gea!

75'

Schodzi Di Maria za niego na placu gry pojawia się Luka Modrić.

74'

Valencia za strzelca bramki dla United, Dannego Welbecka!

72'

Ale szansa Van Persiego!!! Uderzał na bramkę, Lopez z kłopotami, ale obronił ten strzał!

70'

Ferdinand zażegnuje niebezpieczeństwu!

69'

Van Persie wpadł w szesnastkę, ale dogrywał bardzo niecelnie.

67'

Di Maria wpadł w pole karne, ale jego wrzutka już do najlepszych nie należy.

64'

Ryan Giggs za Kagawe!

64'

Real szuka bramki, ale nie może zbliżyć się blisko bramki United.

60'

Higuain za Benzeme.

57'

Evra zablokował strzał Angela Di Marii.

56'

Van Persie dośrodkowywał z rzutu wolnego - Varane ponownie świetnie interweniuje!

53'

Di Maria kolejny raz zdecydował się na uderzenie z dystansu! Troszkę bardziej w lewo i De Gea wyjmował by piłkę z bramki!

52'

Kolejna niezła próba z dystansu, ale po raz kolejny De Gea na miejscu. Realowi ciężko stworzyć sobie 100% sytuację.

49'

Ronaldo z dystansu prosto w bramkarza.

49'

Kolejny raz w tym meczu pada Oezil, gwizdek arbitra kolejny raz milczy.

47'

Seria dośrodkowań w pole karne Realu, ale bez większego powodzenia.

46'

Zaczynamy drugą odsłonę! Przy piłce Manchester!

21:46

Obydwa zespoły już wybiegają z tunelu.

21:41

Doświadczony Alex Ferguson na razie ma powody do zadowolenia. Bramkowy remis na Santiago Bernabeu to wymarzony wynik dla United. Real Madryt - Manchester UnitedReal Madryt - Manchester United

47'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy wynik 1-1. Wracamy za około 15 minut.

46'

Ronaldo głową obok bramki Czerwonych Diabłów.

45'

Doliczono 2 minuty.

43'

Ronaldo z dystansu nad poprzeczką!

41'

Di Maria pada dość teatralnie w polu karnym! Sędzia nie używa gwizdka i nie wskazuje na wapno! Wydaje się, że słusznie.

40'

Rafael za faul na Oezilu ukarany zółtym kartonikiem.

38'

Przed szansą Oezil! Znalazł się w polu karnym, mocno uderzył, ale De Gea zdołał sparować tę piłkę!

36'

Kolejny korner dla gości, ale ponownie nic z niego nie wyszło.

34'

Po rzucie rożnym Rooney przed szansą, ale jego uderzenie obok bramki!

31'

Uderzenie Van Persiego za lekkie i prosto w Lopeza.

30'

10 minut wystarczyło aby Królewscy doprowadzili do remisu! Wrzutka Oezila z lewej strony na głowę Ronaldo który nie daję żadnych szans!

30'

RONALDO!! 1-1!

28'

Ronaldo z wolnego prosto w mur, ale piłka jeszcze raz wróciła pod jego nogi, Portugalczyk uderzył po raz drugi, ale obok bramki.

26'

Po rzucie rożnym De Gea minął się z piłką, ale nie miał kto zakończyć tej akcji.

23'

Di Maria z dystansu - De Gea sparował piłkę na rzut rożny.

21'

Królewscy starają się odpowiedzieć. Benzema zaplątał się i zgubił piłkę w okolicach pola karnego.

20'

Wrzutka z rzutu rożnego, w polu karnym najlepiej odnalazł się Welbeck i wpakował piłkę do bramki!

20'

0-1!!!!!!! WELBECK!!!

18'

Rajd Oezila zakończony zablokowanym strzałem.

17'

Okres kilku stałych fragmentów gry po stornie Realu z których nic nie wynikło.

14'

Real od początku atakuje bramkę Manchesteru. Wydawać się może, że szkoleniowiec Czerwonych Diabłów postawił na za bardzo ofensywny skład.

12'

Wrzutka Khediry w pole karne, ale Ferdinand wybija piłkę głową za szesnastkę.

11'

Podanie od Rooneya w kierunku Van Persiego i kolejna świetna interwencja Varane.

9'

Dośrodkowanie Rooneya z rzutu rożnego - Varane wyjaśnia całą sytuację.

9'

Pierwsze uderzenie Ronaldo w tym meczu bardzo niecelne.

7'

Ależ akcja Coentrao i kapitalne uderzenie! Słupek ratuje Manchester przed utratą bramki!

5'

I mamy pierwszą żółtą kartkę dla Van Peersiego za wcześniejsze wejście łokciem w Sergio Ramosa.

5'

Van Persie ostro potraktował Ramosa który leży na murawie. Mamy przerwę w grze.

4'

Indywidualna akcja gdzie na strzał zdecydował się Di Maria, ale obok bramki.

3'

Rooney do Van Persiego, ale golkiper Realu bardzo przytomnie interweniował.

2'

Pierwszy bardzo niecelny strzał Khediry.

20:44

Początek spotkania. Przy piłce Królewscy!

20:43

Kapitanowie obu zespołów wymienili się już proporczykami. Za chwilę rozpoczynamy ten wielki hit!

20:42

Efektowna oprawa na trybunach Santiago Bernabeu.

20:40

Piłkarze już na środku boiska. Przed nami Hymn Ligi Mistrzów!

20:40

Piłkarze już w tunelu oczekują wyprowadzenia na boisko.

20:37

Ławka rezerwowych Man Utd: Anders Lindegaard, Chris Smalling, Antonio Valencia, Anderson, Ryan Giggs, Tom Cleverley, Javier Hernandez.

20:37

Ławka rezerwowych Realu: Antonio Adan, Pepe, Ricardo Carvalho, Ricardo Kaka, Michael Essien, Luka Modrić, Gonzalo Higuain.

20:35

Piłkarze za chwilę udadzą się do szatni na ostatnią odprawę przedmeczową.

20:30

Stać nas na wygranie Ligi Mistrzów. Atmosfera w klubie jest znakomita. Najważniejsze jest to, że przegrywamy bardzo mało meczów, to wielki atut. Prawdziwy test przychodzi jutro i musimy go przejść, jeśli chcemy sięgnąć po trofeum. Myślę, że to dobry czas na mecz z Realem. Jesteśmy w świetnej formie. To taki moment sezonu, gdy dwóch lub trzech czołowych zawodników drużyny jest kontuzjowanych. Czegoś takiego u nas nie ma, to kolejny plus dla nas

- tak mówił przed meczem szkoleniowiec Czerwonych Diabłów.

20:28

Wiemy, co mamy zrobić. Postaramy się zagrać to, co lubimy, ale przeciwko nam jest drużyna niezwykle silna i doświadczona w europejskich rozgrywkach. Wszyscy czekaliśmy na to spotkanie. Mam nadzieję, że stworzymy wielkie widowisko, osobiście bardzo lubię takie wielkie mecze. Każdy piłkarz chciałby wziąć w nich udział

- stwierdził na dzisiejszej konferencji przedmeczowej Jose Mourinho.

20:16

Znamy już obydwie jedenastki. Sir Alex Ferguson stawia w dzisiejszym meczu na ofensywę.

20:11

Oczy kibiców dziś na całym świecie zwrócone będą na Santiago Bernabeu. Wszyscy oczekują świetnego piłkarskiego widowiska!

20:10

Mecz został przez wielu fanów okrzyknięty przedwczesnym finałem. Więcej dowiecie się o obu ekipach tutaj: Zapowiedź meczu Real - Manchester

20:08

Witam serdecznie na relacji LIVE z hitowego meczu 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów gdzie na Santiago Bernabeu Real Madryt podejmie Manchester United!